MSK Żilina – Rijeka 1:1 (koniec) | Dila – Hajduk 1:0 (koniec) | Rubin – Randers 2:0 (koniec)
Astra – AS Trencin 2:2 (koniec) | Metałurh Donieck – Kukësi 1:0 (koniec) | Maccabi H. – Ventspils 3:0 (koniec)
Hapoel TA – Pandurii 1:2 (koniec) | Lech P. – Żalgiris 2:1 (koniec) | Kubań – Motherwell 1:0 (koniec)
Milsami – Saint-Étienne 0:3 (koniec) | Gefle – Karabach 0:2 (koniec) | Hapoel R.Gan – Estoril 0:1 (koniec)
Bursaspor – Vojvodina 0:3 (koniec) | Thun – Hacken 1:0 (koniec) | Differdange – Tromsø 1:0 (3:4 po rz. karnych)
Zurich – Slovan 1:2 (koniec) | Malmo – Swansea 0:0 (koniec) | Arnhem – Petrolul 1:2 (koniec)
Trabzonspor – Dinamo M. 0:0 (koniec) | Strømsgodset – Jablonec 1:3 (koniec) | Stuttgart – Botew 0:0 (koniec)
Rapid – Asteras 3:1 (koniec) | Standard – Xánthi 2:1 (koniec) | Mladost – Sevilla 1:6 (koniec)
Crvena Zvezda – Czernomorec 0:0 (koniec) | Udinese – Široki 4:0 (koniec) | Club Brugge – Śląsk 3:3 (koniec)
St. Johnstone – FK Mińsk 0:1 (2:3 po rz. karnych) | Breidablik – Aktobe 1:0 (1:2 po rz. karnych)
koniec po rz. karnych (2:3)
Saint Johnstone F.C.
0:1 (0:0)
FK Mińsk
Czwartek 08.08.2013, 20:45 • McDiarmid Park (Perth) • Liga Europy UEFA

Dziękuję Państwu za śledzenie transmisji z dzisiejszego, jak że długiego i emocjonującego spotkania! Zapraszam na kolejne transmisję i przypominam, że jutro odbędzie się losowanie par IV rundy eliminacji Ligi Europy, które będzie można śledzić na serwisie Lajfy.com! Do przeczytania! (23:29:30)

Ależ emocje za nami! Po pierwszej połowie byliśmy świadkami dość przeciętnego widowiska. W drugiej odsłonie gry doczekaliśmy się pierwszych groźnych okazji i w końcu bramki. Dla FK zdobył ją Rnić i przedłużył szansę awansu swojej drużyny. Do rozstrzygnięcia konieczna była dogrywka, w której byliśmy świadkami dość asekuracyjnego futbolu. Po upływie 120 minut sędzia zarządził rzuty karne. Można śmiało powiedzieć, że był to konkurs bramkarzy, którzy popisali się dużymi umiejętnościami broniąc jedenastki. Ostateczny wynik w konkursie rzutów karnych, to 2-3 dla FK Mińsk i to tą drużynę zobaczymy w IV rundzie eliminacji piłkarskiej Ligi Europy!

McLean uderza, ale Bushma broni!!!! FK Mińsk wygrywa!!

Strzał Kozeka obroniony przez bramkarza! Ależ emocje!

Edwards i 2-3!!

Kibuk uderza, ale bramkarz broni! Coś niebywałego!

W końcu gospodarze zdobywają bramkę z rzutu karnego! Fallon i 1-3!

Sverchinski pewnym uderzeniem umieszcza piłkę w siatce! Mamy 0-3!

Cregg trafia w poprzeczkę! Nie ma bramki!

Razin! I mamy 0-2!

Mackay uderza, ale bramkarz broni słaby strzał!

Vasilyuk pewnym uderzeniem umieszcza piłkę w siatce! 0-1

Rozpoczynają się rzuty karne.

Nie doczekaliśmy się rozstrzygnięcia po 90 minutach. Nie pomogło nawet dodatkowe 30 minut. Zwycięzce tego dwumeczu poznamy w konkursie jedenastek! Za chwilę rozpoczniemy!

Druga dogrywka skończona.

120
    Cregg ukarany żółtą kartką za faul na przeciwniku!

119
    Gospodarze starają się zdobyć bramk\ę w ostatnich minutach! Edwards po raz kolejny uderzał na bramkę, a Bushma pięknie obronił ten strzał.