2:3 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz
Piątek 30.08.2013, 19:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • Fortuna 1 Liga

Dziękuje za śledzenie relacji, ze stadionu w Rybniku żegna się Piotr Świeczak, zapraszam na weekendowe relacje w serwisie lajfy.com! (20:55:32)

Sandecja pokonuje Energetyk 2:3, odnosząc pierwsze zwycięstwo w sezonie. Kibice zgromadzeni na stadionie w Rybniku mogli oglądać naprawdę dobre spotkanie, toczone w szybkim tempie.

90+3
    Dośrodkowanie w pole karne Sandecji, piłka znowu ląduje w bramce Cabaja, ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną!

90+2
    Rzut rożny dla ROW-u, dośrodkowanie Nowackiego piąstkuje Cabaj.

90+1
    Rzut wolny dla ROW-u, piłka po strzale napastnika Energetyka ląduje w siatce bramki Cabaja, ale sędzie odgwizduje pozycję spaloną.

Sędzia doliczył trzy minuty.

90
    GOL DLA SANDECJI!
    MÓJTA pewnie wykorzystuje rzut karny! 2:3 dla gości!

89
    Rzut karny dla Sandecji, w "jedenastce" fauluje obrońca ROW-u.

88
    Słodowy w pole karne Sandecji, piłka wybita przez obrońców z Nowego Sącza.

86
    Chaotyczna gra obu drużyn.

85
    Kiks Skrzeszewskiego, rzut rożny dla Sandecji.

83
    Cisse w doskonałej sytuacji, ale według sędziego był na pozycji spalonej.

82
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Fałowski, na boisku pojawia się Kalisz.

81
    Podanie do Fałowskiego, ale piłę przejmuje Grolik.

Kalisz za chwilę pojawi się na boisku.

80
    Nowacki ponownie w pole karne Sandecji, piłkę pewnie łapie Cabaj.

79
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Kurzawa, na boisku pojawia się Szatkowski.
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Krotofil, na boisku pojawia się Gładkowski.

Szykuje się podwójna zmiana w drużynie gospodarzy.

76
    Nowacki w pole karne Sandecji, ofiarnie wybijają obrońcy z Nowego Sącza.

75
    Bardzo niedokładne uderzenie Certlika, zacznie ROW.

72
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Margol, na boisku pojawia się Szczepański.

71
    Słodowy w pole karne Sandecji, do piłki dochodzi gracz Energetyka, ale obok bramki Cabaja.

69
    Znakomita obrona Skrzeszewskiego w sytuacji "sam na sam".

69
    ROW próbuje skonstruować groźną akcję, ale zawodnicy z Nowego Sącza dobrze ustawiają się na własnej połowie.

66
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Jary, na boisku pojawia się Słodowy.

66
    Doskonale w polu karnym Energetyka odnalazł się FAŁOWSKI, silnym strzałem pokonał Skrzeszewskiego! 2:2!

62
    Dośrodkowanie Makucha w pole karne, główka FAŁOWSKIEGO na 5m i Skrzeszewski musi wyciągać piłkę z siatki.

61
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Zawiślan, na boisku pojawia się Certlik.

61
    Żółtka kartka dla Margola.

57
    Feruga faulowany na środku boiska.

56
    Rzut rożny dla Sandecji, ale źle rozegrali to zawodnicy z Nowego Sącza, zacznie Skrzeszewski.

54
    Feruga do Cisse na pole karne, senegalczyk ograł obrońcę Sandecji, ale przestrzelił z 15m.

52
    Odpowiedź Sandecji, groźna kontra piłkarzy z Nowego Sącza, ale za wolno przeprowadzali tą akcje piłkarze gości, obrona ROW-u zdążyła wrócić.

51
    GOL DLA ENERGETYKA!
    Dośrodkowanie Kutarby na 5m, FERUGA nie daje szans bramkarzowi Sandecji! 2:0 dla gospodarzy!

49
    Mójta ponownie zagrywa w pole karne ROW-u, piłkę piąstkuje Skrzeszewski zażegnując niebezpieczeństwo.

48
    Groźny strzał zza pola karnego, pewnie łapie piłkę Skrzeszewski.

47
    Niedokładne dośrodkowanie Mójty w pole karne ROW-u.

46

Piłkarze ROW-u już na boisku, czekamy na gości.

Przerwa. Piłkarze ROW żegnani oklaskami przez kibiców na stadionie. Po raz kolejny gęsto wypełnione trybuny w Rybniku, to na pewno pomaga gospodarzom.

46
    Groźny strzał z 16m na bramkę Skrzeszewskiego, rzut rożny dla gości.

45
    Sędzia doliczył 1 minutę.

43
    Kontra Sandecji, ale nikt nie doszedł do dośrodkowania Bębenka na pole karne ROW-u.

42
    Kombinacyjna akcja Muszalika w polu karnym, piłka znowu wybita na rzut rożny przez obronę Sandecji.

40
    Źle rozegrany rzut rożny, strata piłki.

40
    Dośrodkowanie Nowackiego, wybite poza końcową linie rzut rożny dla ROW-u.

39
    Faul taktyczny Muszalika na środku boiska, zatrzymał groźna kontrę po stracie Ferugii.

38
    Dobra akcja ROW-u, strzał Kurzawy z "szesnastki", ale pewnie łapie Cabaj.

36
    Dośrodkowanie na pole karne Skrzeszewskiego, strzał głową napastnika gości, ale bramkarz Energetyka pewnie łapie piłkę.

35
    Faul w ofensywie Ferugii.

33
    Makuch bardzo niecelnie uderzył z 20m na bramkę Skrzeszewskiego, zacznie ROW.

31
    Żółta kartka za symulowanie dla Bębenek.

29
    FERUGA znakomicie odnalazł się na 20m przed bramką Cabaja, zauważył zbyt wysuniętego bramkarza Sandecji i technicznym strzałem przelobował golkipera gości.

28
    Dobre podanie na skrzydło do Kurzawy, ale obrońca Sandecji w ostatniej chwili przerywa to podanie.

27
    Zawiślan na minimalnym spalonym. Dobra próba.

27
    Cisse na bardzo dużym spalonym.

26
    Gra toczy się w środkowej części boiska, obie drużyny nie mają pomysłu na groźną akcję.

24
    Kolejna akcja Sandecji, strzał z 35m na bramkę Skrzeszewskiego bardzo niecelny.

22
    Podanie do Fałowskiego na pole karne minimalnie za mocne.

Po początkowej dominacji ROW-u, to zawodnicy Sandecji mają teraz więcej z gry.

19
    W ataku znowu Sandecja, wyrzut z autu na wysokości pola karnego Energetyka, ale obrońcy ROW-u wybijają daleko piłkę.

Znakomity doping kibiców gospodarzy!

17
    Dośrodkowanie Makucha bardzo niecelne, od bramki ROW.

16
    Rzut rożny dla Sandecji, sędzia odgwizduje spalonego zawodnika gości, zacznie Skrzeszewski.

14
    Podanie do Ferugii na 16m, ale zawodnik gospodarzy na spalonym.

14
    Sandecja zamknięta na swojej połowie.

12
    Podanie do Cisse na 16m, ale bardzo niedokładne.

11
    Z bramki wyszedł Skrzeszewski, ubiegł Fałowskiego.

10
    Dośrodkowanie w pole karne Sandecji wybite przez obrońców.

9
    Rzut wolny dla ROW na 20m, piłka po strzale Grolika odbija się od obrońców Sandecji, rzut rożny.

7
    Znakomite podanie Nowackiego do Cisse na 11m, senegalczyk uprzedzony w ostatniej chwili. Było bardzo blisko!

5
    Pierwsza groźniejsza akcja piłkarzy z Nowego Sącza, ale Makuch nie doszedł do podania z głębi pola.

4
    Rzut wolny dla Energetyka na 40m, krótkie rozegranie, piłkarze z Rybnika stracili piłkę.

3
    Sandecja zamknięta na własnej połowie, ale graczom z Rybnika brak pomysłu na skuteczny atak.

2
    Obie drużyny spokojnie rozpoczęły spotkanie, pierwszy strzał na bramkę Skrzeszewskiego, ale bardzo niecelny, zacznie ROW.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Sędzia Dawid Bukowczan wyprowadza obie jedenastki.

Piłkarze zeszli już do szatni, za kilka minut początek meczu.

Rezerwa:
    ROW:
    Kajzer, Słodowy, Staniczek, Adamczyk, Szatkowski, Bałuszyński, Gładkowski
    Sandecja: Świerad, Certlik, Kalisz, Słaby, Szarek, Szczepański, Szeliga

Energetyk ROW Rybnik: 1.Skrzeszewski- 7.Krotofil, 3.Grolik, 21.Szary (K), 4.Kutarba, 15.Jary- 9.Muszalik, 10.Kurzawa, 11.Feruga, 8.Nowacki-14.Cisse

Sandecja Nowy Sącz: 80.Cabaj (K)- 17.Makuch, 18Petran, 10.Czarnecki, 16.Mójta- 7.Bębenek, 22.Nather, 19.Margol, 8.Zawiślan, 20.Grzeszczyk- 9.Fałowski

Sędziowie: Dawid Bukowczan (Żywiec).

Witam ze stadionu w Rybniku! Już za 30 min zagrzmie pierwszy gwizdek sędziego Dawida Bukowczana rozpoczynający pierwszą połowę meczu. Piłkarze obu drużyn rozgrzewają się na boisku, trybuny stadionu miejskiego w Rybniku powoli się zapełniają.

Czy ROW po pięciu kolejnych remisach w końcu wygra? A może Sandecja przełamie złą passę? Na te i inne pytania odpowiedzi poznamy po 90 minutach spotkania w Rybniku. Zapraszam na relację na żywo z tego bardzo ciekawie zapowiadającego się spotkania, tylko w serwisie lajfy.com już od 18:30!

W czwartek do zespołu Energetyka dołączył Marcin Nowacki, były gracz Odry Wodzisław, Wisły Płock, a ostatnio Miedzi Legnica, ma on zastąpić na prawym skrzydle kontuzjowanego Jarosława Wieczorka, który nabawił się poważnego urazu zerwania więzadeł w meczu z Flotą. Pomocnik ROW-u będzie pauzował przez dłuższy okres.

Sandecja z tylko jednym punktem zajmuje ostatnią pozycję w tabeli I ligi. Podopieczni
    Ryszarda Kuźmy muszą szybko zacząć zdobywać punkty, aby nie stracić kontaktu z resztą stawki.

Energetyk po 5 rozegranych kolejkach z 5 zdobytymi punktami znajduję się na 12 miejscu. W Rybniku z niecierpliwością czekają na pierwsze zwycięstwo po powrocie do I ligi.

Piłkarze z Nowego Sącza bardzo źle rozpoczęli nową kampanię. W pięciu meczach stracili już dziesięć bramek, nie strzelając żadnej. W ostatniej kolejce Sandecja uległa na własnym terenie Arce Gdyni aż 0:3.

W 5 kolejce podopieczni Ryszarda Wieczorka zremisowali w Świnoujściu z miejscową Flotą 1:1. Na bramkę Piotr Kieruzela z 15 minuty odpowiedział w 51 minucie nowy nabytek rybniczan, Daniel Feruga. To już piąty remis ROW, piłkarze z Rybnika są na razie niepokonani, ale nie zanotowali też żadnego zwycięstwa.

30 sierpnia o godz.19 Energetyk ROW Rybnik w meczu rozpoczynającym 6 kolejkę I ligi podejmie Sandecję Nowy Sącz. Piątkowe spotkanie będzie dopiero drugim rozgrywanym przez zawodników Energetyka w roli gospodarza.10 sierpnia na inauguracje I ligi w Rybniku Energetyk podejmował Wisłę Płock, bardzo dynamiczne spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Na stadionie ROW zasiadło wtedy aż 5,5 tysiąca kibiców.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.