Kazachstan – W-y Owcze 2:1 (koniec) | Rosja – Luksemburg 4:1 (koniec) | Czechy – Armenia 1:2 (koniec)
Macedonia Płn. – Walia. 2:1 (koniec) | Norwegia – Cypr 2:0 (koniec) | Malta – Dania 1:2 (koniec)
Rumunia – Węgry 3:0 (koniec) | Turcja – Andora 5:0 (koniec) | Ukraina – San Marino 9:0 (koniec)
Lotwa – Litwa 2:1 (koniec) | Bośnia i Herc. – Słowacja 0:1 (koniec) | Gruzja – Francja 0:0 (koniec)
Finlandia – Hiszpania 0:2 (koniec) | Słowenia – Albania 1:0 (koniec) | Szwajcaria – Islandia 4:4 (koniec)
Estonia – Holandia 2:2 (koniec) | Serbia – Chorwacja 1:1 (koniec) | Irlandia – Szwecja 1:2 (koniec)
Irlandia Północna – Portugalia 2:4 (koniec) | Niemcy – Austria 3:0 (koniec) | Włochy – Bułgaria 1:0 (koniec)
Liechtenstein – Grecja 0:1 (koniec) | Polska – Czarnogóra 1:1 (koniec) | Anglia – Mołdawia 4:0 (koniec)
Szkocja – Belgia 0:2 (koniec)
Gruzja
0:0 (0:0)
Francja
Piątek 06.09.2013, 20:15 • Dinamo Arena • Eliminacje Mistrzostw Świata (Europa)

Dziękujemy za uwagę. Pozdrawia portal LAJFY.COM! (22:18:04)

Mecz do ostatnich sekund stał na wysokim poziomie.

Francja całe spotkanie miała przewagę, ale nie potrafiła wykorzystać dogodnych sytuacji. Gospodarze zagrali poprawnie w obronie i mieli również kilka dobrych okazji do strzelenia bramki.

Graczem spotkania bramkarz reprezentacji Gruzji – Loria! Jego kapitalne interwencje uchroniły zespół gospodarzy przed porażką. Doskonały występ.

90+3
    Rzut rożny dla Gruzji.

90+2
    Sagna strzela głową, ale Loria po raz kolejny zatrzymuje piłkę, która uderza jeszcze w poprzeczkę.

90+1
    Giroud po raz kolejny przed szansą, ale Loria kapitalnie reaguje i zatrzymuje piłkę na linii bramkowej.

89
    Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy spotkania.

88
    Francuzi atakują gospodarzy na całym boisku.

87
    Bramkarz Gruzji otrzymuje żółtą kartkę.

86
    Kościelny uderza głową po kapitalnym dośrodkowaniu Nasriego. Piłka trafia w poprzeczkę.

85
    Francja robi wszystko, żeby strzelić bramkę. Gruzja kapitalnie broni się przed kolejnymi atakami gości.

84
    Valbuena strzela i tym razem Loria kapitalnie broni strzał zawodnika gości.

84
    Ribery strzela, ale Loria fantastycznie wyciąga piłkę, która zmierzała do siatki!

82
    Raz jeszcze sędzia dyktuje rzut rożny dla gości.

80
    Rzut rożny dla Francji.

79
    Dvalishvil zmienił Gelashviliego.

78
    Guilavogui zszedł, a w jego miejsce Nasri.

76
    W niedługim czasie na boisku pojawią się nowi gracze w obu ekipach.

75
    Raz jeszcze Giroud strzela, ale piłka ledwie doleciała do Lorii. Słaby strzał napastnika reprezentacji Francji.

73
    Przewaga Francji rośnie z minuty na minutę. Gruzini mają coraz więcej kłopotów z utrzymaniem krycia.

71
    Giroud strzela, a piłka raz jeszcze obok bramki Lorii.

69
    Targamadze zmienił Ananidze.

65
    Groźna akcja Francji w polu karnym gospodarzy. Ribery szukał w polu karnym Giroud, ale w ostatniej chwili napastnik gości został zatrzymany przez interweniującego obrońcę.

64
    Korner dla Gruzji, po fantastycznej akcji Ananidze.

63
    Giroud strzela głową po dośrodkowaniu z prawej strony Sagny. Piłka tuż nad poprzeczką.

62
    Gignac zmienił Benzeme.

60
    Grigalashvili zmienił Kobakhidze.

60
    Giroud strzelił, ale piłka obok bramki Lorii.

58
    Benzema fauluje rywala. Napastnik gości w dzisiejszym meczu gra wyjątkowo słabo.

57

55
    Gelashvili w polu karnym. Zdołał obrócić się i groźnie strzelić. Lloris ratuje swój zespół po raz kolejny.

52
    Minuty upływają, a Gruzja nadal przeważa.

50
    Kapitalny początek drugiej połowy dla Gruzji. Francja zepchnięta do defensywy.

49
    Okriashvili trafia w słupek.

49
    Okriashvili w doskonałej sytuacji. Jego strzał zatrzymał Loris. Kapitalna interwencja.

49
    Benzema na spalonym.

47
    W żadnej z drużyn nie dokonano zmian.

46

Za nami 45 minut ciekawej, a momentami bardzo zaciętej rywalizacji. Francja prowadzi grę, ale Gruzja ambitnie walczy o każdy metr boiska. Zapraszamy na drugą połowę za kilka minut.

44
    Sędzie nie zdecydował się doliczyć dodatkowego czasu do pierwszej połowy.

42
    Gelashvili za pozycji palonej. Rzut wolny dla Francji.

41
    Gruzini przy piłce. Wymiana piłki w środku pola, ale bez większego zagrożenia dla Lorisa.

39
    Francuzi nadal prowadzą grę, ale starają się dobrze skonstruować atak pozycyjny.

37
    Okriashvili fauluje Sissoko i otrzymuje żółtą kartkę.

36
    Chwilowe odprężenie. Gra toczy się w środku pola, ale zawodnicy obu drużyn walczą o każdą piłkę.

34
    Kolejne starcia w środkowej strefie, tym razem sędzia dyktuje rzut wolny dla Francji.

33
    Valbuena strzela, ale Loria tym razem nie musiał interweniować.

32
    Francja na dłuższy czas zamknęła Gruzję we własnej połowie.

30

30
    Raz jeszcze Loria zatrzymuje piłkę i wybija ją za linię końcową boiska.

30

29
    Benzema strzela, Loria zatrzymuję piłkę, a z pola karnego wybijają Kashia.

28
    Tempo gry wysokie. Żadna ze stron nie zwalnia. Francja w ataku.

26
    Okriashvili uderzył z woleja, ale piłkę fantastycznie zatrzymał Loris.

26
    Akcja Gruzji na połowie gości. Abidal fauluje rywala, a sędzia dyktuje rzut wolny dla gospodarzy.

24
    Guilavogui doszedł do piłki wrzuconej w pole karne, ale jego strzał nie trafił jednak w światło bramki.

24
    Francja wywalczyła rzut rożny.

22
    Kolejne nieładne zagranie gracza gości. Sissoko fauluje Okriashviliego.

20
    Francuzi grają niezwykle ostro. Kościelny przed momentem został upomniany za faul na rywalu.

18
    Kankava ładnie złożył się do strzału, ale piłka obok bramki Lorisa.

16
    Gracze gospodarzy próbują przedostać się pod pole karne Lorisa, ale są skutecznie blokowani albo też faulowani przez zawodników gości. Rzut wolny dla Gruzji na połowie Francji.

14
    Na spalonym jeden z zawodników Gruzji. Piłka dla Francji.

12
    Ribery strzela tuż obok bramki.

10
    Francja przeważa, ale Gruzini starają się dobrze rozgrywać piłkę na własnej połowie.

8
    Rzut rożny wykonany, ale raz jeszcze Guilavogui zostaje zablokowany przez obrońców reprezentacji Gruzji.

8
    Szybka akcja Francji. Strzela Guilavogui, ale piłka wychodzi na rzut rożny po interwencji obrońcy gospodarzy.

7
    Piłka wstrzelona w pole karne zostaje wybita przez obrońców reprezentacji Francji.

7

6
    Evra fauluje zawodnika gospodarzy. Rzut wolny na połowie Francji dla Gruzji.

4
    Francuzi na moment pod bramką Lorii, ale obrońcy wyjaśniają sytuację.

2
    Początek bez wielu wrażeń. Dłużej przy piłce utrzymują się gracze gospodarzy.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Gruzja: Loria – Lobzhanidze, Grigalava, Kashia, Amisulashvili – Khabutia, Kankava, Kobakhidze, Ananidze – Okriashvili, Gelashvili

Francja: Loris – Evra, Sagna, Koscielny, Abidal – Ribery, Valbuena, Sissoko, Guilavogui – Giroud ,Benzema

Sędziowie: F. Aydinus – S. Ok – A. Taşçıoğlu.

Sędzią głównym spotkania będzie Pan Aydinus. Na relację online zapraszamy już od godziny 20:05, oczywiście tylko na Lajfy.com.

Ostatni mecz obu drużyn zakończył się pewnym zwycięstwem Francji u siebie, aż 3:1. Gruzja odpowiedziała jedynie bramką Kobakhidze.

Liderem grupy I pozostaje Hiszpania, która ma 11 oczek w swoim posiadaniu, a kolejne spotkanie rozegra na wyjeździe z Finlandią.

Francuzi za to, jeśli chcą być pewni awansu muszą ten mecz przynajmniej zremisować, a w najlepszym wypadku wywieść 3 punkty.

Gospodarze zajmują obecnie 4 miejsce w grupie z dorobkiem 4 punktów i mają iluzoryczne szanse na awans zwłaszcza, że dzisiejszy mecz grają z mocną reprezentacją Francji.

6 września na Dinamo Arena w grupie I kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2014, reprezentacja Gruzji podejmować będzie drużynę "Trójkolorowych".

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:15.