Rozwój – Kalisz 2:1 (koniec) | Polonia B. – Zagłębie S. 0:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Górnik W. 1:2 (koniec)
Ostrów Wlkp. – Odra O. 0:0 (koniec) | Polkowice – Jarota 0:2 (koniec)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:0 (0:0)
Odra Opole
Sobota 12.10.2013, 15:00 • Stadion miejski w Ostrowie • 2 Liga Zachodnia

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: Pawłowski – Krawczyk, Czech, Wiącek, Błaszczyk – Kowalski-Haberek, Molka, Izydorski, Wrzesiński, Gościniak – Michalski
    Rezerwowi: Reyer, Kempiński, Szepeta, D. Reyer, Szymanowski, Skrobacz, Wachowiak, Giecz.

Odra Opole: Danowski – Cienciała, Michniewicz, Copik, Skrzypczak – Kowalczyk, Wawrzyniak, Glanowski, Krawiec – Deja, Kocur
    Rezerwowi: Kosut, Łoziński, Drąg, Krysian, Tomanek, Wolny, Sobczyński..

Czekamy na pierwszy gwizdek Dominika Sulikowskiego.

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

2
    Cienciała dośrodkował w pole karne. Strzał Krawca ponad bramką.

4
    Początek spotkania bardzo spokojny. Lekka przewaga gości.

5
    Próba Kocura w pole karnym Ostrovii, ale ostatecznie Pawłowski łapie piłkę.

7
    Izydorski atakuje prawym skrzydłem, ale został zatrzymany przez Skrzypczaka.

8
    Kowalski-Haberek uderza z dystansu. Piłka blisko bramki, ale wynik bez zmian.

9
    Deja źle opanował piłkę w polu karnym Ostrovii. Piłka dla gospodarzy.

11
    Pierwsze dziesięć minut wyraźnie dla gości. Odra stworzyła sobie kilka dobrych okazji, Ostrovia zdołała odpowiedzieć groźnym strzałem Kowalskiego-Haberka.

12
    Wawrzyniak strzela z dystansu, ale nie trafił w światło bramki.

14
    Okres sennej gry z jednej i drugiej strony.

16
    Szybka akcja Ostrovii. Piłka wrzucona w pole karne. Wrzesiński dochodzi do pozycji strzeleckiej. Strzał ponad bramką.

18
    Powoli to gospodarze zaczynają organizować ataki. Odra nadal prowadzi otwartą grę.

21
    Za nami dwadzieścia minut spotkania. Odra na połowie Ostrovii wykonuję serię rzutów z autu. Ostatecznie piłkę przejmują gospodarze.

22
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 900 widzów.

25
    Glanowski uderza z dystansu, ale piłka obok bramki.

26
    Odra nadal przeważa, ale nie potrafi przebić się przez defensywę Ostrovii.

27
    Piłka, co chwilę zmienia "właściciela". Ostatecznie rzut wolny dla Odry w pobliżu pola karnego gospodarzy.

30
    Kocur wkręcił obrońców gospodarzy. Strzelił, ale piłka trafiła w środek bramki. Pawłowski bez kłopotu łapie futbolówkę.

32
    Dośrodkowanie w pole karne Odry. Żaden z zawodników gospodarzy nie zdołał przeciąć tego podania. Danowski od bramki wznawia grę.

35
    Zmiana w drużynie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: z boiska schodzi Izydorski, na boisku pojawia się Szymanowski.

38
    Odra nadal przeważa, ale optyczna przewaga nie niesie za sobą szans strzeleckich.

40
    Deja uderza w środek bramki gospodarzy. Pawłowski bez problemu łapie futbolówkę.

41
    Kowalski-Haberek na spalonym.

42
    Gościniak atakuje lewą stroną. Strzela, ale goście blokują piłkę.

44
    Aut dla Ostrovii w okolicach pola karnego gości. Piłkę przejmują zawodnicy Odry i wyprowadzają kontrę, która zostaje zatrzymana przez obrońców gospodarzy.

45
    Rzut rożny dla gospodarzy.

45
    Minuta doliczona do pierwszej połowy.

Za kilka minut rozpoczniemy relację z drugiej połowy spotkania.

46

46
    Obie ekipy bez zmian w składach przystąpiły

48
    Pierwsza szansa dla Odry po przerwie. Wawrzyniak uderzał z dystansu, ale piłka ponad bramką.

51
    Odra od początku drugiej połowy nadal prowadzi grę.

54
    Zmiana w drużynie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: z boiska schodzi Michalski, na boisku pojawia się Kempiński.

56
    Rzut wolny dla Ostrovii na wysokości pola karnego Odry.

56
    Rzut rożny dla Ostrovii.

58
    Gościniak otrzymał podanie w polu karnym. Zamarkował strzał, minął obrońcę i uderzył. Futbolówka obok bramki.

60
    Ostrovia atakuje. Odra zepchnięta do defensywy.

63
    Gospodarze dzięki zmianom w składzie atakuje i przeważa.

64
    Rzut rożny dla Odry.

65
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Kowalczyk, na boisku pojawia się Tomanek.

67
    Rzut wolny dla Odry w bliskiej odległości od pola karnego Ostrovii. Uderza Wawrzyniak, ale piłka nie trafiła w światło bramki gospodarzy.

69
    Rzut wolny dla Ostrovii w okolicach pola karnego Odry. Kowalski-Haberek uderzył, ale piłka obok bramki mija linię końcową boiska.

72
    Obie drużyny walczą o każdą piłkę. Rzut wolny dla Odry w środkowej strefie.

76
    Szansa dla Ostrovii. Szybka akcja gospodarzy, którzy wymienili podania między sobą i na połowie Odry Kowalski-Haberek uderza na bramkę. Danowski zmuszony do obrony.

77
    Korner dla Ostrovii.

77
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Krawiec, na boisku pojawia się Wolny.

77
    Zmiana w drużynie Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: z boiska schodzi Gościniak, na boisku pojawia się Szepeta.

81
    Wolny w polu karnym Ostrovii stanął przed szansą na strzał. Ostatecznie stracił piłkę.

83
    Korner dla gospodarzy. Czech uderzył głową, ale piłka obok bramki.

85
    Ostatnie pięć minut spotkania.

87
    Kempiński w dogodnej sytuacji w polu karnym Odry został powstrzymany przez obrońcę gości.

88
    Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Glanowski, na boisku pojawia się Krysian.

89
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy spotkania.

90+2

90+3
    Ostatnie chwile spotkania.

Za nami spotkanie z Ostrowie. Odra zremisowała z Ostrovią 0:0.

W pierwszej połowie to zespół gości był drużyną prowadzącą grę, a po zmianie stron to gospodarze stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji.

Graczem spotkania zawodnik gości – Deja. Był aktywny przez całe spotkanie i wielokrotnie dobrze współpracował z partnerami w ataku.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w portalu – LAJFY.COM! (16:53:30)

MZ

Gole:

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski: Pawłowski – Krawczyk, Czech, Wiącek, Błaszczyk – Kowalski-Haberek, Molka, Izydorski (35. Szymanowski), Wrzesiński, Gościniak (77. Szepeta) – Michalski (56. Kempiński)
    Zmiany: Reyer, Kempiński, Szepeta, D. Reyer, Szymanowski, Skrobacz, Wachowiak, Giecz.

Odra Opole: Danowski – Cienciała, Michniewicz, Copik, Skrzypczak – Kowalczyk (65. Tomanek), Wawrzyniak, Glanowski (88. Krysian), Krawiec (77. Wolny) – Deja, Kocur
    Zmiany: Kosut, Łoziński, Drąg, Krysian, Tomanek, Wolny, Sobczyński.

Sędziowie: Dominik Sulikowski