Wisła II – Nowa Huta 1:2 (koniec)
Wisła II Kraków
1:2 (0:1)
Hutnik Nowa Huta
Sobota 12.10.2013, 12:00 • Stadion Wisły Kraków • 3 Liga małopolsko - świętokrzyska

Hutnik Nowa Huta wygrywa przy Reymonta 22 w Małych Derbach Krakowa z rezerwami Wisły Kraków! Bramki dla gości zdobywali Michał Guja i Ifeanyi Nwachukwu, zaś po stronie gospodarzy do siatki trafił Alan Uryga!

93
    Zmiana w zespole gości, Marcin Cygnarowicz zastępuje Świątka.

88
    Drugą żółtą kartką ukarany Piotr Żemło! Wisła ten mecz kończyć będzie w dziesiątkę!

85
    Przed znakomitą sytuacją stanął Świątek, który wpadł w pole karne, minął kilku rywali, ale uderzył tuż obok słupka!

82
    Ostatnia zmiana w Wiśle, Kolankę zastępuje Oskar Wąsikowski.

81
    Bramka dla Hutnika! Z bocznego sektora boiska z rzutu wolnego kapitalnie uderzył Lampart, który cudownym strzałem nie dał szans Bieszczadowi, jednak sędzia nie uznał tej bramki! Rzut wolny był bowiem pośredni!

80
    Podwójna zmiana w zespole Hutnika, na boisk pojawiają się Patryk Serafin i Damian Lubera, którzy zmienili Nwachukwu i Sierakowskiego.

79
    Gol dla Hutnika!
    Dośrodkowanie z lewego skrzydła spadło wprost na głowę Nwachukwu, który precyzyjnym uderzeniem nie dał szans Bieszczadowi! Hutnik ponownie na prowadzeniu!

78
    Z lewego skrzydła Świątek zagrywał do Lamparta, ten znakomicie nawinął obrońcę Wisły i znalazł się w dogodnej sytuacji do zdobycia bramki, jednak znakomicie interweniował Bieszczad!

77
    Opuszcza boisko Kościelniak, w jego miejsce Konrad Furtak.

73
    Michał Zdziński pojawia się na boisku w miejsce Jagły.

69
    Za faul w środkowym sektorze boiska żółtą kartką ukarany Sierakowski.

61
    Gol dla Wisły II!
    Z rzutu wolnego dośrodkowywał tym razem Zając, trafił prosto na głowę ALANA URYGI, który pokonał bezradnego Jasowicza!

60
    Piotr Ferens zastępuje na placu gry Kuczaka.

46
    W przerwie na boisku pojawił się Jakub Downar-Zapolski, który zmienił Gulczyńskiego.

Za nami pierwsze 45 minut Małych Derbów Krakowa, po których Hutnik prowadzi z rezerwami Wisły 1:0. Pierwsza połowa miała dosyć wyrównany przebieg, a jedyną bramkę zdobył w 16. minucie Michał Guja, który pokonał Bieszczada bezpośrednim uderzeniem z rzutu rożnego! Zapowiada nam się interesująca druga połowa, na którą zapraszamy już za niespełna kwadrans!

27
    Brzydki faul Żemły na Sierakowskim, żółtą kartką ukarany obrońca Wisły.

24
    Znów groźnie pod bramką Wisły, tym razem w słupek trafił strzelec bramki, Guja!

16
    Niesamowita sytuacja! Z rzutu rożnego dośrodkowywał MICHAŁ GUJA, podkręcił piłkę, która po drodze jakimś cudem prześlizgnęła się między nogami wszystkich zebranych w polu karnym zawodników i wpadła do bramki!

9
    Kapitalne podanie Pułki w stronę Kuczaka, który stanął oko w oko z Jasowiczem, jednak nie zdołał pokonać bramkarza Hutnika! Stuprocentowa sytuacja dla gospodarzy!

4
    W sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Świątek, jednak uderzył z pierwszej piłki i nie trafił w światło bramki!

Na stadionie dziś iście ekstraklasowa atmosfera, sektor gości wypełniony jest niemal po brzegi, na stadionie rozbrzmiewa właśnie odśpiewywany przez ponad 1000 kibiców Wisły hymn "Białej Gwiazdy"!
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!