Kubań – Swansea 1:1 (koniec) | Rubin – Wigan 1:0 (koniec) | St. Gallen – Valencia 2:3 (koniec)
Łudogorec – Czernomorec 1:1 (koniec) | PSV – Dinamo Z. 2:0 (koniec) | Esbjerg – IF Elfsborg 1:0 (koniec)
Standard – FC Salzburg 1:3 (koniec) | Maribor – Waregem 0:1 (koniec) | Dnipro – Paços 2:0 (koniec)
Pandurii – Fiorentina 1:2 (koniec) | APOEL – Bordeaux 2:1 (koniec) | Maccabi T.A. – Eintracht 4:2 (koniec)
Rapid – Genk 2:2 (koniec) | Thun – Dynamo Kij. 0:2 (koniec) | Sevilla – Slovan 1:1 (koniec)
Estoril – Freiburg 0:0 (koniec) | Rijeka – Lyon 1:1 (koniec) | Vitoria – Real Betis 0:1 (koniec)
Legia – Trabzonspor 0:2 (koniec) | Lazio – Apollon 2:1 (koniec) | Tromsø – Anży 0:1 (koniec)
Tottenham – Sheriff 2:1 (koniec) | Alkmaar – Szachtior K. 1:0 (koniec) | Maccabi H. – PAOK 0:0 (koniec)
HNK Rijeka
1:1 (1:1)
Olympique Lyon
Czwartek 07.11.2013, 21:05 • Kantrida, Rijeka • Liga Europy UEFA

Bo słabym meczu Rijeka wywalczyła punkt na własnym stadionie z faworyzowanym Olympiqiem Lyon. Spotkanie samo w sobie nie porywało, obie drużyny grały bez pomysłu, jednak na wyróżnienie zasługuje cudowny gol zdobyty przez Kramaricia w 21 minucie. (22:54:55)

90+2
    Zamieszanie w polu karnym Rijeki, stoperzy drużyny z Chorwacji w porę wyjaśniają sytuacje.

90
    3 minuty doliczone do końca regulaminowego czasu gry.

89
    Gorgelin z problemami broni uderzenie Benko! Dobra okazja gospodarzy!

88
    Mujanović wchodzi w miejsce Kvrzica.

87
    Drużyna gospodarzy spokojnie rozgrywa piłkę, starają się utrzymać korzystny wynik do końca spotkania.

85
    Dobrze zapowiadająca się kontra Lyonu, dobrze przerwana prze defensorów drużyny gospodarzy.

83
    Kramarić resztę meczu obejrzy z ławki rezerwowych, w jego miejsce na boisko wejdzie Pokrivac.

82
    Ferri fauluje Kramaricia.

81
    S. Kone wejdzie w miejsce Miguela Lopesa.

80
    Płaskie dośrodkowanie w pole karne, na piłkę nabiega Briand, który w niewiadomy sposób potyka się o własną nogę. ta sytuacja najlepiej podkreśla poziom tego spotkania.