Kubań – Swansea 1:1 (koniec) | Rubin – Wigan 1:0 (koniec) | St. Gallen – Valencia 2:3 (koniec)
Łudogorec – Czernomorec 1:1 (koniec) | PSV – Dinamo Z. 2:0 (koniec) | Esbjerg – IF Elfsborg 1:0 (koniec)
Standard – FC Salzburg 1:3 (koniec) | Maribor – Waregem 0:1 (koniec) | Dnipro – Paços 2:0 (koniec)
Pandurii – Fiorentina 1:2 (koniec) | APOEL – Bordeaux 2:1 (koniec) | Maccabi T.A. – Eintracht 4:2 (koniec)
Rapid – Genk 2:2 (koniec) | Thun – Dynamo Kij. 0:2 (koniec) | Sevilla – Slovan 1:1 (koniec)
Estoril – Freiburg 0:0 (koniec) | Rijeka – Lyon 1:1 (koniec) | Vitoria – Real Betis 0:1 (koniec)
Legia – Trabzonspor 0:2 (koniec) | Lazio – Apollon 2:1 (koniec) | Tromsø – Anży 0:1 (koniec)
Tottenham – Sheriff 2:1 (koniec) | Alkmaar – Szachtior K. 1:0 (koniec) | Maccabi H. – PAOK 0:0 (koniec)
S.S. Lazio
2:1 (2:1)
Apollon Limassol
Czwartek 07.11.2013, 21:05 • Olimpico, Rzym • Liga Europy UEFA

Graczem meczu zostaje Baldé, który robił nie raz z obrońcami co chciał, w dodatku zaliczył asystę i mocno przyczynił się do pierwszej bramki. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na lajfy.com! Dobranoc. (23:08:51)

Druga połowa nie przyniosła nam oczekiwanych emocji i w wyniku tego nie padła ani jedna bramka w tejże odsłonie. Lazio więc wygrywa to spotkanie 2:1 i utrzymuje się na drugiej pozycji, ponieważ Trabzonspor ograł Legię 2:0.

90+5
    Rzut wolny dla Lazio, piłkarze oczywiście nie kwapią się do rozegrania go. Mądre obicie piłki jeszcze o obrońcę i rzut z autu. Lazio chyba wygra ten mecz!

90+4
    Coraz więcej nerwów w końcówce i więcej przewinień. Brzydka końcówka i Apollon stara się rzucić wszystkie siły do ofensywy.

90+2
    Zmiana w drużynie Apollon Limassol: z boiska schodzi Papoulis, na boisku pojawia się Haber.

90+1
    Długie zagranie na Candrevę, jednak ten zbyt szybko urwał się obrońcom i ci złapali go w pułapkę ofsajdową.

90+1
    Aż 5 minut dłużej pograją obie drużyny w dzisiejszym spotkaniu.

90
    Novaretti wraca na boisko i może kontynuować ten mecz! Rzut wolny dla Apollonu na połowie Lazio i piłka ledwo dolatuje do pola karnego.

89
    Źle wygląda to zdarzenie dla piłkarza Lazio. Dopiero teraz został odwieziony poza linię boczną. Wracamy do gry!

87
    Chwila przerwy w grze. Sangoy ucierpiał w powietrznym starciu. Novaretti leży na murawie i opuści murawę na noszach!

86
    Pierwsza zmiana w Apollonie. Gullón'a zmienia Konstantinou.

84
    Z takim zaangażowaniem niestety chyba nie zanosi się na kolejne bramki. Piłkarze są coraz bardziej zmęczeni, kibice również. Strzał Floccari'ego mocno obok bramki.

82
    Ostatnia zmiana w Lazio. Baldé zmienia Perea.

81
    Fatalne rozegranie stałego fragmentu gry przez samego poszkodowanego, który uderza ponad bramką.

80
    Sangoy fauluje Candrevę przed polem karnym Limassolu! Będzie dobra okazja na 10 minut przed końcem!