MMTS – Pogoń 26:33 (koniec) | Górnik – PGE Vive 20:35 (koniec) | Azoty – Piotrkowianin 32:32 (koniec)
Górnik Zabrze
20:35 (10:20)
Vive Kielce
Niedziela 08.12.2013, 17:30Orlen Superliga mężczyzn

53:10
    Niestety. Piękny gest zrobił trener Górnika i dał wykonać rzut karny Mogielnickiemu, ale niestety zawodnik gospodarzy, który dziś kończy karierę nie zdołał pokonać Sławka Szmala. (18:31) (18:31)

48:13
    Niesamowity jest dziś Losert! Wszedł na trzeci rzut karny w tym spotkaniu i trzeci obronił! Brawa dla bramkarza, 100% skuteczność. (15:29) (15:29)

48:08
    Mateusz Jachlewski dostał dwie minuty kary, a na dodatek będzie rzut karny dla gospodarzy. (15:29) (15:29)

46:16
    Piotr Grabarczyk otrzymał trzecią karę dwuminutową, a to kończy się czerwoną kartką dla Piotrka. (15:28) (15:28)

43:09
    Dwie minuty kary otrzymał Robert Orzechowski, pociągał za koszulkę Manuela Strleka. (14:25) (14:25)

40:45
    Losert pojawił się w bramce i ponownie obronił rzut karny. Tym razem zatrzymany Kuchczyński, to jest 100% skuteczność w dzisiejszym spotkaniu Loserta. (13:25) (13:25)

40:35
    Kubisztal został sfaulowany i będzie rzut karny dla Górnika Zabrze. (13:25) (13:25)

39:55
    Bramka samobójcza! Olafsson tak niefortunnie chciał wybić piłkę, że wpadła ona prosto w okienko bramki Szmala! (13:24) (13:24)

38:45
    Kuchczyński pewnie wykorzystał rzut karny. (12:23) (12:23)

38:40
    Dwie minuty kary dla Grabarczyka, a na dodatek rzut karny dla Górnika Zabrze. (11:23) (11:23)

33:45
    2 minuty dla Michała Kubisztala, mocno trzymał Aginagalde, a Hiszpan i tak zdołał zdobyć bramkę, choć był tyłem. Bramka nie została jednak uznana. (11:21) (11:21)

33:00
    Bardzo dobry kontratak przeprowadził Górnik, a wykorzystał akcję Tomczak. Strlek próbował zatrzymać atak rywali i został ukarany 2 minutami przymusowego odpoczynku. (11:21) (11:21)

30:00
    Aginagalde pewnie wykorzystał rzut karny. (10:20) (10:20)

30:00
    Będzie rzut karny dla Vive, już po końcowej syrenie. (10:19) (10:19)

22:55
    Zaryzykował Tomczak w kontrataku i się opłaciło – zdobył bramkę, a na dodatek wywalczył karę dla Karola Bieleckiego. (9:14) (9:14)

16:10
    Venio Losert wszedł na rzut karny i powstrzymał Kubisztala. Szczęście jednak dopisało zawodnikowi Górnika i dalej w posiadaniu są gospodarze. (6:10) (6:10)

16:00
    Jurasik rozegrał świetnie akcję na dwa tempa i wywalczył rzut karny. (6:10) (6:10)

9:05
    Bardzo dobrym rzutem z drugiej linii popisał się Jurasik. Przy okazji Grabarczyk "zarobił" w tej akcji dwie minuty kary. (3:8) (3:8)

3:50
    Pewnie wykorzystał rzut karny Aginagalde. Świetnie rozpoczęli ten mecz zawodnicy z Kielc. (1:4) (1:4)