Czwartek 12.12.2013, 18:00Mistrzostwa Świata Kobiet

58
    Alina Wojtas świetnie z rzutu karnego! (31:17) (31:17)

58
    Kara dla jednej z rywalek. To już ostatnie fragmenty tego meczu! (30:17) (30:17)

54
    Znów nieskutecznie rywalki i kolejna znakomita kontra naszego zespołu! Kinga Grzyb! (29:17) (29:17)

48
    Tracą piłkę w prosty sposób Argentynki – Byzdra świetnie wypatrzyła Stachowską, a ta znakomicie wykorzystuje sytuację! (25:16) (25:16)

47
    Znakomicie z rzutu karnego Kinga Byzdra! (24:16) (24:16)

45
    Świetnie Polki zagrały w osłabieniu! Kinga Byzdra bardzo skutecznie! (22:15) (22:15)

43
    Szwed-Orneborg fauluje i już dzisiaj nie zagra... To trzecie wykluczenie i jest czerwona kartka! (20:15) (20:15)

42
    Polki już w komplecie, a rywalki w kolejnym osłabieniu! Ukarana karą dwóch minut Decilio. Nasze reprezentantki grają z przewagą dwóch zawodniczek! (19:15) (19:15)

41
    Wojtas skutecznie z karnego! (19:14) (19:14)

40
    Świetny przechwyt Polek, nasze zawodniczki pędzą co sił w akcji trzy na jeden i faulowana Migała! Mamy karnego! Dodatkowo kara dwóch minut dla Mendozy! Brawo Polki! (18:14) (18:14)

40
    Robi się nieciekawie... Dodatkowo kara dla Stachowskiej! (18:14) (18:14)

37
    Kudłacz niestety w poprzeczkę z rzutu karnego... Szkoda! (18:12) (18:12)

37
    Dodatkowo Polki grają teraz w osłabieniu. Kara dwóch minut dla Stachowskiej. (18:12) (18:12)

29
    Szwed-Orneborg, w samej końcówce, dostaje karę dwóch minut... Niestety. (14:9) (14:9)

27
    Dobre podanie od Kudłacz i Semeniuk-Olchawa skutecznie! Ależ akcja! (13:9) (13:9)

22
    Kara dwóch minut dla Bianchi! (11:8) (11:8)

19
    Szwed-Orneborg wykluczona na dwie minuty... (10:6) (10:6)

18
    Rzut karny dla Argentyny, blisko obrony Gapska... Szkoda! (9:6) (9:6)

18
    Żółta kartka dla Polki. Ukarana Szwed-Orneborg. (9:5) (9:5)

15
    Dobrze w bramce Gapska! Od kilku minut nie mamy bramek... Czas dla Polek. (8:5) (8:5)

12
    Skutecznie Mendoza! (8:4) (8:4)

12
    Wysokińska wchodzi do bramki, jest karny dla Argentynek! (8:3) (8:3)

10
    Do trzech razy sztuka! Tym razem wykorzystały karnego rywalki! (6:2) (6:2)

7
    Faulowała Bianchi i w polu jest już po równo. Dwie minuty kary. (4:1) (4:1)

6
    Argentynki nie wykorzystują kolejnego karnego! Świetnie broni Gapska! (4:1) (4:1)