Atletico – Valladolid 3:0 (koniec) | Levante – Almeria 1:0 (koniec) | FC Barcelona – Rayo Vallecano 6:0 (koniec)
Villarreal – Celta Vigo 0:2 (koniec)
Villarreal CF
0:2 (0:0)
Celta de Vigo
Sobota 15.02.2014, 22:00 • El Madrigal, Villarreal • Hiszpańska LaLiga

Tym razem już na pewno koniec meczu! Celta Vigo dość niespodziewanie zwycięża 2:0 w tym spotkaniu mimo ogromnej przewagi gospodarzy. Pod koniec meczu mieliśmy ogromne zamieszanie w związku z racą wrzuconą na boisko i nagłą ewakuacją kibiców, ale ostatecznie mecz został dokończony dziś. Po raz kolejny dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na następny tylko na Lajfy.com! (00:18:02)

90+3

90+2
    Niecielne uderzenie Pereriry. Grę od bramki wznowi Rodriguez.

90+1
    Sędzia dolicza trzy minuty do drugiej części meczu.

90
    Strzelec drugiego gola dla gości ukarany przez arbitra żółtą kartką.

90
    Gol dla Celty Vigo!
    Bezpośrednie uderzenie DURANA NOLITO z rzutu wolnego i mamy już 2:0 dla Celty Vigo!

89
    Spotkanie zostaje wznowione!

Spotkanie zostaje przerwane, ale nie wiadomo jeszcze kiedy, i czy w ogóle, zostanie wznowione. Jak tylko będziemy coś wiedzieć, poinformujemy Was o tym na naszym Fan Page z linkiem do naszej relacji!

Mecz prawdopodobnie zostanie dokończy w innym terminie, ale tego nie możemy być jeszcze pewni.

Na stadionie nie ma już źródła zadymienia, ale nie zanosi się na to, aby mecz został wznowiony. Trybuny są już niemal puste, a ławki rezerwowych obu drużyn również takie pozostają.

89
    Piłkarze wbiegli szybko do szatni, a i kibice w popłochu opuszczają stadion!

88
    Przerwa w grze! Na murawie ląduje petarda wyrzucona przez jednego z kibiców i połowa gości przykryta dymem!

87
    Nie spieszy się, co zrozumiałe, gościom, którzy oddalają teraz piłkę jak najdalej od własnego pola karnego.

86
    Ładna akcja Villarealu, ale piłkę łapie Rodriguez po zbyt lekkim zagraniu przez Gomeza.

85
    Do końca meczu pozostało zaledwie 5 minut, mimo ogromnej przewagi goście niespodziewanie stracili gola i przegrywają 1:0! Czy uda im się odrobić straty? Czasu zostało bardzo mało, zostańcie z nami!

83
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Villarealu i piłkę do siatki pakuje FABIAN ORELLANA! Goście prowadzą 1:0!

83
    Kolejny stały fragment gry dla Celty, tym razem bliżej pola karnego przeciwnika. Faulowany był Nolito.

82
    Rzut wolny w środkowej części boiska dla zespołu przyjezdnych.

81
    Pereira dośrodkowuje w pole karne gości, do piłki najwyżej wyskoczył Soriano, ale jego uderzenie głową zablokowane i tylko rzut rożny dla Villarealu.

Gole: 83. Orellana, 90. Nolito

Kartki:   9. Jokić (VIL), 66. Musacchio (VIL) – 30. Cabral (CLV), 40. Aurtenetxe (CLV), 58. Fernandez (CLV), 90. Nolito (CLV)

Villarreal CF: Juan – Gaspar, Musacchio, Dorado (77. Paulista Gabriel), Jokić – Trigueros (73. Manuel), Pina, Soriano, Gomez – dos Santos (77. Pereira), Perbet
    Zmiany: Pantić, Costa, Fernandez, Manuel, Paulista Gabriel, Pereira, Roman,

Celta de Vigo: Rodriguez – Mallo, Cabral (47. I. Lopez), Aurtenetxe, Jonny – Fernandez (69. A. Lopez), Krohn-Deli (57. Nolito), Fontas, Rafinha, Orellana – Mina
    Zmiany: Alvarez, Bermejo, I. Lopez, A. Lopez, Madinda, Nolito, Oubina

Sędziowie: David Fernández – Raúl Cabañero, Jorge Canelo – Iosu Galech