Cracovia – Zawisza 0:2 (koniec) | Lechia – Pogoń 2:3 (koniec)
Cracovia
0:2 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz
Sobota 15.02.2014, 13:00 • Stadion im. Józefa Piłsudskiego, Kraków • PKO Ekstraklasa

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (14:55:46)

Zawisza Bydgoszcz pokonuje w wyjazdowym spotkaniu Cracovię w stosunku 2:0! Wynik meczu w 73. minucie otworzył Kamil Drygas, a na cztery minuty przed końcem na 2:0 z rzutu karnego podwyższył Bernardo Vasconselos!

Koniec meczu!

90+3
    Uderzenie Petasza ląduje w rękawicach Perdijicia.

90+2
    Ostatnia zmiana w szeregach gości, Hermes zastępuje Masłowskiego.

90+1
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

90
    Piotr Petasz zastępuje Luisa Carlosa.

89
    Lekkie uderzenie Bernhardta bez trudu broni Kaczmarek.

88
    Na stadionie Cracovii zasiadło dziś 8001 kibiców.

88
    Sam na sam z Perdijiciem Luis Carlos, znów górą Matko Perdijić!

87
    Przemysław Kita zastępuje Danielewicza.

86
    Gol dla Zawiszy!
    Jedenastkę na bramkę technicznym uderzeniem zamienia BERNARDO VASCONSELOS!

85
    Masłowski pada w polu karnym po faulu Danielewicza! Rzut karny dla Zawiszy!

83
    Kopia sytuacji Stebleckiego z pierwszej połowy, tym razem sam na sam z Perdijiciem wychodził Masłowski, jednak Cracovię przed stratą drugiej bramki uratował Nykiel!

82
    Długie podanie do Luisa Carlosa, który przegrał jednak biegowy pojedynek z Perdijiciem.