Cracovia – Zawisza 0:2 (koniec) | Lechia – Pogoń 2:3 (koniec)
Cracovia
0:2 (0:0)
Zawisza Bydgoszcz
Sobota 15.02.2014, 13:00 • Stadion im. Józefa Piłsudskiego, Kraków • PKO Ekstraklasa

Zawisza Bydgoszcz pokonuje w wyjazdowym spotkaniu Cracovię w stosunku 2:0! Wynik meczu w 73. minucie otworzył Kamil Drygas, a na cztery minuty przed końcem na 2:0 z rzutu karnego podwyższył Bernardo Vasconselos!

90+2
    Ostatnia zmiana w szeregach gości, Hermes zastępuje Masłowskiego.

90
    Piotr Petasz zastępuje Luisa Carlosa.

88
    Na stadionie Cracovii zasiadło dziś 8001 kibiców.

88
    Sam na sam z Perdijiciem Luis Carlos, znów górą Matko Perdijić!

87
    Przemysław Kita zastępuje Danielewicza.

86
    Gol dla Zawiszy!
    Jedenastkę na bramkę technicznym uderzeniem zamienia BERNARDO VASCONSELOS!

85
    Masłowski pada w polu karnym po faulu Danielewicza! Rzut karny dla Zawiszy!

83
    Kopia sytuacji Stebleckiego z pierwszej połowy, tym razem sam na sam z Perdijiciem wychodził Masłowski, jednak Cracovię przed stratą drugiej bramki uratował Nykiel!

80
    Wójcickiego zmienia Paweł Wojciechowski.

79
    Żółtym kartonikiem ukarany Mateusz Żytko. Oznacza to, że obrońca Cracovii nie wystąpi za tydzień w spotkaniu derbowym z Wisłą.

78
    Kolejna znakomita szansa Zawiszy, Wójcicki wyłożył piłkę Lewczukowi, który trafił tylko w słupek!

76
    Żółtym kartonikiem napomniany Michał Masłowski.

73
    Z rzutu rożnego centrował Skrzyński, podanie głową przedłużył jeszcze Vasconselos, a z najbliższej odległości do bramki skierował ją KAMIL DRYGAS!

72
    Płaskie uderzenie Masłowskiego efektownie broni Perdjić, dobitce skutecznie zapobiegł Nykiel!

67
    Po raz kolejny ucierpiał Szeliga, który tym razem opuszcza już boisko, zastępuje go Edgar Bernhardt.

65
    Techniczne uderzenie Boljevicia przeleciało ponad murem, jednak refleksem wykazał się w tej sytuacji Wojciech Kaczmarek!

58
    Z lewej strony w pole karne zagrywał Marciniak, tam na podanie czekał już Boljević, który uderzył z pierwszej piłki po ziemi. Kaczmarek nie dał się jednak pokonać!

56
    Bartłomiej Dudzic zastępuje Stebleckiego, który nie zaliczy dzisiejszego występu do udanych.

47
    Szybka odpowiedź gości, techniczne uderzenie Luisa Carlosa broni jednak Perdijić!

W pierwszych 45 minutach w Krakowie nie padły bramki. Klarowniejsze sytuacje podbramkowe stworzyli sobie zawodnicy gospodarzy, jednak póki co nie udało im się otworzyć wyniku!

44
    Żółtą kartką ukarany Sebastian Steblecki.

43
    Ależ sytuacja dla Cracovii! Sam na sam z Kaczmarkiem wychodził Steblecki, pomocnik "Pasów" minął już nawet golkipera gości, ale w ostatniej chwili sytuację uratował Łukasz Skrzyński! Kapitalna interwencja obrońcy Zawiszy!

35
    Kapitalne rozegranie rzutu wolnego! Straus zagrał krótko do Danielewicza, który z kolei wyłożył futbolówkę Boljeviciowi! Czarnogórzec stanął oko w oko z bramkarzem, jednak przegrał ten pojedynek!

32
    Z prawej strony w pole karne wpadł Nykiel, nawinął obrońcę i uderzył technicznie. Piłka przeleciała jednak minimalnie obok prawego słupka bramki Kaczmarka!

22
    Zamieszanie pod bramką Cracovii, Perdijić minął się z piłką, jednak Drygas wślizgiem nie zdołał otworzyć wyniku meczu!