Atletico – Valladolid 3:0 (koniec) | Levante – Almeria 1:0 (koniec) | FC Barcelona – Rayo Vallecano 6:0 (koniec)
Villarreal – Celta Vigo 0:2 (koniec)
Villarreal CF
0:2 (0:0)
Celta de Vigo
Sobota 15.02.2014, 22:00 • El Madrigal, Villarreal • Hiszpańska LaLiga

Tym razem już na pewno koniec meczu! Celta Vigo dość niespodziewanie zwycięża 2:0 w tym spotkaniu mimo ogromnej przewagi gospodarzy. Pod koniec meczu mieliśmy ogromne zamieszanie w związku z racą wrzuconą na boisko i nagłą ewakuacją kibiców, ale ostatecznie mecz został dokończony dziś. Po raz kolejny dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na następny tylko na Lajfy.com! (00:18:02)

90+3

90+2
    Niecielne uderzenie Pereriry. Grę od bramki wznowi Rodriguez.

90+1
    Sędzia dolicza trzy minuty do drugiej części meczu.

90
    Strzelec drugiego gola dla gości ukarany przez arbitra żółtą kartką.

90
    Gol dla Celty Vigo!
    Bezpośrednie uderzenie DURANA NOLITO z rzutu wolnego i mamy już 2:0 dla Celty Vigo!

89
    Spotkanie zostaje wznowione!

Spotkanie zostaje przerwane, ale nie wiadomo jeszcze kiedy, i czy w ogóle, zostanie wznowione. Jak tylko będziemy coś wiedzieć, poinformujemy Was o tym na naszym Fan Page z linkiem do naszej relacji!

Mecz prawdopodobnie zostanie dokończy w innym terminie, ale tego nie możemy być jeszcze pewni.

Na stadionie nie ma już źródła zadymienia, ale nie zanosi się na to, aby mecz został wznowiony. Trybuny są już niemal puste, a ławki rezerwowych obu drużyn również takie pozostają.

89
    Piłkarze wbiegli szybko do szatni, a i kibice w popłochu opuszczają stadion!

88
    Przerwa w grze! Na murawie ląduje petarda wyrzucona przez jednego z kibiców i połowa gości przykryta dymem!

87
    Nie spieszy się, co zrozumiałe, gościom, którzy oddalają teraz piłkę jak najdalej od własnego pola karnego.

86
    Ładna akcja Villarealu, ale piłkę łapie Rodriguez po zbyt lekkim zagraniu przez Gomeza.

85
    Do końca meczu pozostało zaledwie 5 minut, mimo ogromnej przewagi goście niespodziewanie stracili gola i przegrywają 1:0! Czy uda im się odrobić straty? Czasu zostało bardzo mało, zostańcie z nami!

83
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Villarealu i piłkę do siatki pakuje FABIAN ORELLANA! Goście prowadzą 1:0!

83
    Kolejny stały fragment gry dla Celty, tym razem bliżej pola karnego przeciwnika. Faulowany był Nolito.

82
    Rzut wolny w środkowej części boiska dla zespołu przyjezdnych.

81
    Pereira dośrodkowuje w pole karne gości, do piłki najwyżej wyskoczył Soriano, ale jego uderzenie głową zablokowane i tylko rzut rożny dla Villarealu.

80
    To powinien być gol! Strzał Perbeta z bardzo bliskiej odległości nogami broni Rodriguez!

79
    Gospodarze wymieniają podania na własnej połowie, piłkarze Villarealu wyraźnie nie mają pomysłu na skuteczne zaatakowanie bramki rywala.

77
    I ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Za dos Santosa wchodzi Pereira.

77
    Druga zmiana w zespole gospodarzy. Wchodzi Paulista Gabriel, schodzi Dorado.

76
    Musacchio wywalczył aut na prawym skrzydle.

75
    Dos Santos ucierpiał w starciu z rywalem, ale po chwili wraca do gry.

73
    Pierwsza roszada w drużynie Villarealu! Manuel zastępuje na boisko Triguerosa.

72
    Po nieudanej akcji Celty z kontratakiem wyruszają gospodarze, ale akcja traci na szybkości, a ostatecznie kończy się utratą piłki.

70
    Korner dla gości po świetnym strzale Alexa Lopeza!

69
    Ostatnia zmiana w zespole gości. Za Fernandeza wchodzi Alex Lopez.

68
    Gomez wbiegł z piłka w pole karne, w ostatniej chwili futbolówkę wślizgiem na rzut rożny wybija Jonny.

66
    Musacchio przerywa kontrę rywala i zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

65
    Rośnie przewaga Villarealu, goście zamknięci na własnej połowie.

64
    Pina oddaje groźny strzał zza pola karnego, ale piłka minimalnie mija bramkę! Rzut rożny dla Villarealu!

62
    Rzut rożny dla Villarealu, ale nie przynosi on jednak żadnego efektu.

61
    Mina zakończył dobry kontratak gości strzałem wprost w Juana.

60
    Zamieszanie w polu karnym gości, ale piłka ostatecznie opuszcza szesnastkę gości.

59
    Gomez dogrywa piłkę w pole karne rywali, ale nie ma tam żadnego z piłkarzy w żółtej koszulce i w posiadaniu piłki Celta Vigo.

58
    Fernandez ukarany żółtą kartką za przewinienie w środku pola!

57
    Druga zmiana w zespole gości. W miejsce Krohn-Deliego wchodzi Nolito.

55
    Nie ma gola! Piłka wpada do bramki Celty Vigo, ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną i wciąż bez bramek!

54
    Fernandez minimalnie pudłuje po strzale tuż zza pola karnego rywali.

53
    Gaspar wrzuca piłkę w pole karne gości, do piłki najwyżej wyskoczył Trigueros, który jednak przenosi futbolówkę ponad poprzeczką.

52
    Strzał Miny niecelny.

51
    Pierwszy w tym meczu korner dla gości.

50
    Świetna centra na 5. metr w pole karne gości, ale Rodriguez w ostatniej chwili ubiegł Perbeta i piłka spoczywa w jego objęciach!

49
    Bardzo ładne uderzenie Juana Carlosa z dystansu, ale piłki mija bramkę gospodarzy.

47
    Jednej zmiany dokonał szkoleniowiec Celty. Cabrala zastąpił Inigo Lopez.

46

Po pierwszych trzech kwadrans wciąż bez bramek na El Madrigal, ale tempo meczu jest niezłe! Póki co przeważają gospodarze, ale nie potrafią tego udokumentować. Zapraszam na drugą połowę już za niecałe 15 minut!

45+2

45+2
    Rodriguez wyłapuje piłkę po kolejnym dośrodkowaniu w pole karne Celty Vigo.

45+1
    Rzut rożny dla Villarealu.

45
    Jedną minutę dłużej potrwa pierwsza część spotkania.

45
    Cabral fauluje na lewym skrzydle Pinę i rzut wolny dla gospodarzy, dobra okazja do dośrodkowania w pole karne!

44
    Orellana przegrywa pojedynek z Musacchio przy narożniku boiska na połowie Villarealu.

43
    Kolejne dośrodkowanie, ale piłka znów ląduje w objęciach Rodrigueza.

42
    Kolejny faul gości i od stałego fragmentu gry rozpoczną gospodarze.

41
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego nie trafia do żadnego z graczy gospodarzy, okazja do zagrożenia bramki rywala zaprzepaszczona.

40
    Aurtenetxe fauluje dos Santosa na własnej połowie i zostaje ukarany żółtą kartką!

39
    Centra Triguerosa z lewego skrzydła zablokowana.

38
    Gol dla Villarealu niezaliczony, aż czterech graczy gospodarzy na pozycji spalonej!

37
    Gospodarze bardzo długo budują swoją akcję na połowie przeciwnika, ale wydaje się, że nie mają pomysłu, jak przedostać się pod pole karne Celty.

36
    Dużo walki obserwujemy dziś na boisko, niestety odbija się to na sytuacjach podbramkowych i atrakcyjności spotkania...

34
    Dos Santos przewracany w polu karnym przez Mallo, ale sędzia nie reaguje! Jak pokazują powtórki, słusznie, gdyż napastnik Villarealu zwyczajnie symulował.

33
    Dos Santos dostał świetne zagranie w uliczkę, biegł na bramkę rywala z obrońcą za plecami, ale fatalnie spudłował!

32
    Po raz kolejny aktywny napastnik Villarealu, tym razem jego strzał świetnie broni Rodriguez.

31
    Piłka trafia przed polem karnym do Perbeta, ale ten po wbiegnięciu z nią w pole karne przegrywa pojedynek z obrońcami.

30
    Cabral ukarany za przytrzymywanie i przepychanki z Perbetem.

29
    Krohn-Deli w prosty sposób traci piłkę w środku pola.

27
    Od rzutu wolnego ze środka pola rozpocznie zespół Villarealu.

26
    Mieliśmy okazje do obejrzenia gorącej dyskusji pomiędzy trenerem Villarealu, a arbitrem, ale krótka przerwa w grze już dobiegła końca.

25
    Kibice domagają się rzutu wolnego po przewróceniu Jokicia przez jednego z graczy gości, ale sędzia ma rację, wślizg był czysty.

24
    Stały fragment gry nie przynosi zagrożenia pod bramką gości.

23
    Na prawym skrzydle faulowany Gaspar, rzut wolny dla Villarealu, to dobra okazja do dośrodkowania!

22
    Od własnej bramki grę wznawia golkiper gości.

21
    Świetna interwencja Rodrigueza po strzale Gaspara z ostrego kąta, a do piłki spadającej na 11. metr nie dopadł żaden z piłkarzy w żółtej koszulce i wciąż mamy remis.

20
    Coraz lepiej ogląda się grę gości, piłkarze Celty Vigo stwarzają sobie okazje, ale brakuje im wykończenia.

19
    Kolejna okazja z rzutu wolnego dla gości, jednak odległość do bramki strzeżonej przez Juana jest spora.

18
    Jokić wyrusza z kontratakiem, ale wrzuca piłkę w pole karne do Perbeta niedokładnie i Villareal traci piłkę.

17
    Dos Santos fauluje Rafinhię na połowie gości i rzut wolny dla Celty.

16
    Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale do piłki nie doskoczył żaden z zawodników drużyny przyjezdnej.

15
    Rafinha świetnie przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów na prawym skrzydle, wbiegł w pole karne, ale tam nie zdołał przebić się przez trzech obrońców Villarealu i stracił piłkę.

14
    Niedokładne zagranie Perbeta i goście w posiadaniu piłki.

13
    Goście wymieniają między sobą podania blisko swojego pola karnego, próba wyjścia na połowę rywala kończy się utratą futbolówki.

12
    Aut na wysokości pola karnego rywali dla gospodarzy, od początku obserwujemy wyraźną przewagę Villarealu.

11
    Pina wrzuca piłkę w szesnastkę gości, ale defensorzy wyrzucają piłkę poza obręb pola karnego i udaje im się uniknąć zagrożenia pod własną bramką.

10
    Nieudane rozegranie stałego fragmentu gry i z kontratakiem wyruszają gospodarze.

9
    Brzydki faul Jokicia na Minie, gracz Villarealu ukarany żółtą kartką przez sędziego, a goście mają okazję do dośrodkowania z rzutu wolnego.

8
    Jokić dośrodkowuje w pole karne Celty Vigo, obrońcy wybijają piłkę, a zza pola karnego uderzał jeszcze jeden z pilarzy gospodarzy, jednak niecelnie.

4
    Uwięzieni na własnej połowie goście.

2
    Początek meczu dość nerwowy, aktualnie podania na własnej połowie wymieniają goście.

1
    Rozpoczęli piłkarze popularnej "żółtej łodzi podwodnej".

1

Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę!

Villarreal CF: Juan – Gaspar, Musacchio, Dorado, Jokić – Trigueros, Pina, Soriano, Gomez – dos Santos, Perbet

Rezerwowi: Pantić, Costa, Fernandez, Leiva, Paulista Gabriel, Pereira, Roman

Real Club Celta de Vigo: Rodriguez – Mallo, Cabral, Aurtenetxe, Jonny – Fernandez, Krohn-Deli, Fontas, Rafinha, Orellana – Mina

Rezerwowi: Alvarez, Bermejo, I. Lopez, A. Lopez, Madinda, Nolito, Oubina

Sędziowie: David Fernández – Raúl Cabañero, Jorge Canelo – Iosu Galech.

Już za niecałe 15 minut usłyszymy pierwszy gwizdek arbitra! Serdecznie zapraszam na śledzenie relacji z tego spotkania!

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie! Na bezpośrednią relację z Camp El Madrigal zapraszamy już o 21.30! Wówczas powinny pojawić się oficjalne jedenastki obu drużyn!

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi czwórka sędziów z Hiszpanii. Jako arbiter główny na murawie pojawi się David Fernández, Hiszpanowi na liniach pomagać będą Raúl Cabañero i Jorge Canelo, a arbitrem technicznym zawodów będzie Iosu Galech.

W dzisiejszym meczu bardzo wątpliwy jest udział pięciu zawodników gospodarzy. Mowa oczywiście o Juanie Carlosie, Ikechukwu Uche, Pablo Iñiguezie, Óliverze Torresie i Canim.

Inaczej sytuacja ma się w zespole gości. Celta to typowy średniak ligowy, który aktualnie plasuje się na jedenastej pozycji mając przewagę zaledwie dwóch punktów nad siedemnastą Granadą.

Zespół gospodarzy, czyli beniaminek Ligi BBVA spisuje się w tym sezonie nadzwyczajnie dobrze! Podopieczni Marcelino do tej pory uzbierali 40 punktów i zajmują piąte miejsce w tabeli!

Zapraszamy na 24. kolejkę hiszpańskiej Primera Division! Dziś miejscowy Villarreal podejmie Celtę Vigo!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 22:00.

Gole: 83. Orellana, 90. Nolito

Kartki:   9. Jokić (VIL), 66. Musacchio (VIL) – 30. Cabral (CLV), 40. Aurtenetxe (CLV), 58. Fernandez (CLV), 90. Nolito (CLV)

Villarreal CF: Juan – Gaspar, Musacchio, Dorado (77. Paulista Gabriel), Jokić – Trigueros (73. Manuel), Pina, Soriano, Gomez – dos Santos (77. Pereira), Perbet
    Zmiany: Pantić, Costa, Fernandez, Manuel, Paulista Gabriel, Pereira, Roman,

Celta de Vigo: Rodriguez – Mallo, Cabral (47. I. Lopez), Aurtenetxe, Jonny – Fernandez (69. A. Lopez), Krohn-Deli (57. Nolito), Fontas, Rafinha, Orellana – Mina
    Zmiany: Alvarez, Bermejo, I. Lopez, A. Lopez, Madinda, Nolito, Oubina

Sędziowie: David Fernández – Raúl Cabañero, Jorge Canelo – Iosu Galech