Ajaccio – Monaco 1:4 (koniec) | Évian TG – Saint-Étienne 1:2 (koniec) | Guingamp – Valenciennes 1:0 (koniec)
Montpellier – Toulouse 2:1 (koniec) | Nice – Reims 1:0 (koniec) | Rennes – Lorient 1:1 (koniec)
Évian Thonon Gaillard
1:2 (0:2)
AS Saint-Étienne
Sobota 26.04.2014, 20:00 • Parc des Sports, Annecy • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Dziękujemy za Państwa uwagę. Zapraszamy na jutrzejsze relacje w portalu LAJFY.COM! (22:10:22)

Bohaterem spotkanie Erdinc. Zawodnik Saint Etienne walczył przez całe spotkanie i był niezwykle aktywny przez cały mecz.

Za nami świetny mecz, który dostarczył wielu emocjonujących momentów. Saint Etienne było przez całe spotkanie drużyną dojrzalszą i lepiej zorganizowaną . Evian walczyło ambitnie, ale nie miało szczęścia.

90+4
    Żółtą kartkę otrzymał Clerc (AS Saint-Étienne).

90+4
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Cambon (Évian Thonon Gaillard).

90+3
    Czerwona kartka dla Sabaly (Évian Thonon Gaillard).

90+2
    Evian podejmuje rozpaczliwe wysiłki, żeby wyrównać, ale Saint Etienne doskonale się broni.

90
    Trzy minuty doliczone do drugiej połowy spotkania.

89
    Evian atakuje całym zespołem.

87
    Wass stanął po raz trzeci przed szansą na zdobycie bramki. Uderzenie zza pola karnego trafiła obok słupka.

85
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Hamouma, na boisku pojawia się Tabanou.

85
    Ostatnie pięć minut spotkania.

84
    Na spalonym jeden z graczy gości.

83
    Rzut wolny dla Saint Etienne. Piłka ustawiona w środku pola.

82
    Zmiana w drużynie Évian Thonon Gaillard: z boiska schodzi Ruben, na boisku pojawia się De Melo.

81
    Wass mógł wyrównać stan rywalizacji, ale piłka którą uderzył nie trafiła w światło bramki gości.

80
    Ostatnie dziesięć minut spotkania.

79
    Ruben na spalonym.

77
    Evian nie ma sił, żeby atakować. Widać, że zawodnicy gospodarzy włożyli sporo serca w dzisiejszy mecz, ale są coraz częściej bezsilni.

75
    Perrin był bliski zdobycia trzeciej bramki, ale piłka po jego uderzeniu trafiła tuż obok słupka.

75
    Rzut rożny dla Saint Etienne.

74
    Żółtą kartkę otrzymał Ruben (Évian Thonon Gaillard).

72
    Okres bardzo nudnej gry, co chwilę sędzia musi przerywać grę. Zawodnicy faulują się niemiłosiernie.

70
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Corgnet, na boisku pojawia się Cohade.

69
    Zmiana w drużynie Évian Thonon Gaillard: z boiska schodzi Berigaud, na boisku pojawia się Benezet.

67
    Świetna akcja Saint Etienne. Clerc uderzył zza pola karnego. Minimalnie obok bramki.

64
    Zmiana w drużynie AS Saint-Étienne: z boiska schodzi Sall, na boisku pojawia się Zouma.

63
    Na spalonym jeden z zawodników Evian.

61
    Rzut rożny dla gospodarzy.

60
    Lemoine uderzył na bramkę Evian. Piłka w rękach Hansena.

58
    Evian zdołało strzelić bramkę kontaktową, ale Saint Etienne zepchnęło gospodarzy do defensywy.

56
    Świetna akcja gości. Erdinc strzela z dystans, ale Hansen z trudem broni.

55
    Za nami dziesięć minut drugiej połowy. Evian naciska graczy gości.

54
    Gol dla Évian!
    Bramkę zdobył DANIEL WASS. Błyskawiczna akcja Evian. Wass strzela z okolicy szesnastki i trafia do siatki.

53
    Zmiana w drużynie Évian Thonon Gaillard: z boiska schodzi Sougou, na boisku pojawia się Barbosa.

51
    Żółtą kartkę otrzymał Sougou (Évian Thonon Gaillard).

49
    Korner dla Evian.

47
    Perrin zatrzymał atakującego Sougou. Zawodnik Evian był bliski oddania strzału, ale stracił piłkę na rzecz gracza gości.

46
    Początek ponownie lepszy w wykonaniu gości.

46

Za nami pierwsza połowa spotkania. Saint Etienne jest zdecydowanie lepszą drużyną. Evian stara się nawiązać walkę z drużyną gości, ale nie ma odpowiednich środków, aby sprostać rywalizacji.

45

44
    Saint Etienne wymienia piłkę na własnej połowie. Czekamy na gwizdek sędziego.

42
    Rzut wolny dla Evian w środku pola.

40
    Hansen łapie piłkę, która uderzył Erdinc.

38
    Nadal mamy kolejny okres gry w środku pola.

35
    Rzut wolny dla gości.

33
    Nadal niewiele się dzieje na boisku w Evian. Saint Etienne nadal prowadzi grę. Evian nie ma pomysłu na przerwanie linii obrony gości.

29
    Evian walczy o możliwość strzelenia kontaktowej bramki, ale obrona Saint Etienne jest świetnie ustawiona.

26
    Berigaud był w dobrej sytuacji, ale jego strzał został zablokowany.

25
    Korner dla gości.

24
    Gra przeniosła się na środek boiska.

22
    Pierwsza od dłuższego czasu akcja gospodarzy. Ruben przedarł się w okolice pola karnego Saint Etienne i uderzył, ale piłka trafiła obok słupka.

21
    Kolejna akcja gości. Gradel uderza, ale jego strzał nie trafił w światło bramki.

19
    Erdinc był w doskonałej sytuacji, ale jego strzał został zablokowany przez Hansena.

19
    Hamouma i jeszcze raz gracz Saint Etienne na spalonym.

17
    Hamouma na spalonym.

15
    Gol dla Saint-Étienne!
    Bramkę zdobył LOIC PERRIN. Kolejna zabójcza akcja gości. Max Gradel podaje piłkę do Perrina, a ten uderza z szesnastki.

13
    Żółtą kartkę otrzymał Cambon (Évian Thonon Gaillard).

13
    Korner dla Saint Etienne.

12

10
    Pierwsze 10. minut za nami. Evian początkowo chciało zaatakować gości, ale Saint Etienne bez kłopotu przejęło inicjatywę.

9
    Max Gradel był bliski strzelenia drugiej bramki dla Saint Etienne, ale piłka trafiła obok słupka.

7
    Bramkę zdobył BENJAMIN CORGNET. Błyskawiczna akcja gości. Benoit Tremoulinas zagrywa do Corgneta, który bez kłopotu strzela do siatki Evian.

6
    Goście przycisnęli Evian.

5
    Rzut rożny dla gości.

3
    Erdinc huknął jak z armaty, ale trafił obok bramki Evian.

2
    Początek dla gospodarzy.

1

Za chwilę zaczynamy.

Poznaliśmy już składy. Czekamy na pierwszy gwizdek.

Évian Thonon Gaillard: Hansen – Mensah, Sabaly, Cambon, Wass – Sorlin, Mongongu, Bi, Ruben – Sougou, Berigaud
    Rezerwowi: Laquait, Angoula, Kone, Benezet, De Melo, N'Sikulu

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Tremoulinas, Sall, Lemoine – Perrin, Clement, Corgnet, Hamouma – Erdinc, Gradel
    Rezerwowi: Moulin, Zouma, Brison, Cohade, Tabanou, Diomade, Mollo

Sędziowie: Nicolas Rainville‎.

Dobry wieczór Państwu!

zapraszamy na naszą relację tuż po godzinie 19:35.

Evian walczy z każdym kolejnym przeciwnikiem, choć wygrana nie mnieni znacząco pozycję zespolu.

Faworytem spotkania zespól gości, ale nie przekreślajmy możliwości gości.

Monaco od dłuższego zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli, a postaw graczy z księstwa.

Gospodarze przystępują do meczu w roli ekipy, która nie może pochwalić się dobrymi wynikami.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

MZ

Gole: 54. Wass – 7. Corgnet, 15. Perrin

Kartki:   13. Cambon (EVA), 51. Sougou (EVA), 74. Ruben (EVA) – 90+4. Clerc (SET)   90+4. Cambon (EVA)   90+3. Sabaly (EVA)

Évian Thonon Gaillard: Hansen – Mensah, Sabaly, Cambon, Wass – Sorlin, Mongongu, Bi, Ruben (82. De Melo) – Sougou, Berigaud (69. Benezet)
    Zmiany: Laquait, Angoula, Kone, Benezet, De Melo, N'Sikulu

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Tremoulinas, Sall (64. Zouma), Lemoine – Perrin, Clement, Corgnet (70. Cohade), Hamouma (85. Tabanou) – Erdinc, Gradel
    Zmiany: Moulin, Zouma, Brison, Cohade, Tabanou, Diomade, Mollo

Sędziowie: Nicolas Rainville‎