Trabzonspor – Gaziantep 2:1 (koniec)
Trabzonspor
2:1 (2:0)
Gaziantepspor Kulübü
Sobota 26.04.2014, 18:00 • Hüseyin Avni Aker Stadyumu, Trabzon • Turecka Süper Lig

W ważnym dla układu tabeli spotkaniu Trabzonspor pokonał 2:1 Gaziantepsport. Dziękujemy Państwu za relację i zapraszamy na inne transmisje. (19:56:53)

90+3
    Kontra Trabzonsporu. W sytuacji sam na sam z Karcemarskasem był Gural. Lepszy okazał się bramkarz przyjezdnych.

90+1
    Bardzo groźne uderzenie piłkarza gospodarzy. Piłka odbija się od poprzeczki!

90
    Decyzją arbitra spotkanie potrwa cztery minuty dłużej.

90
    Trwa własnie ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Pomimo prowadzenia to gracze gospodarzy dalej bardziej ofensywnie.

87
    Zmiana w drużynie Trabzonspor Kulübü: z boiska schodzi Paulo Henrique, na boisku pojawia się Güral.

85
    Paulo Henrique jest teraz znoszony z boiska na noszach. Będzie konieczna zmiana.

84
    Żółtą kartką ukarany został Stankevicius za faul na Paulo Henrique.

84
    Tymczasem w środkowej strefie boiska po starciu z piłkarzem rywali leży teraz Paulo Henrique.

82
    Świetną okazje mieli teraz gospodarze. W sytuacji sam na sam lepszy okazała się jednak Karcemarskas.

81
    Piłkę przed polem karnym rywali miał Sapara, jednak dał sobie ją odebrać i nawet nie oddał uderzenia.

79
    Zmiana w drużynie Gaziantepspor: z boiska schodzi Durak, na boisku pojawia się Medunjanin.

79
    Kolejny faul na Mierzejewskim w ciągu ostatnich minut. Były gracz Polonii Warszawa nie jest dzisiaj oszczędzany przez rywali.

78
    Na uderzenie z dystansu zdecydował się Sapara. Futbolówka przeleciała jednak nad poprzeczką. Od bramki zaczyna Kivrak.

77
    Ponownie faulowany był Reprezentant Polski, który rozgrywa dzisiaj naprawdę niezłe zawody.

76
    Po uderzeniu z dystansu jednego z graczy gospodarzy skutecznie interweniuje w bramce Karcemarskas.

75
    Stankevicius faulował w środkowej strefie boiska Adriana Mierzejewskiego. Od stałego fragmentu gry zacznie Trabzonspor.

73
    W środkowej strefie boiska faulowany był Paulo Henrique. Rzut wolny dla Gaziantepsporu.

72
    Na lewym skrzydle faulowany był Sahin. Będzie niezła okazja dla przyjezdnych po rzucie wolnym.

64
    Gol dla Gaziantepsporu!
    CENK TOSUN zdobywa kontaktowego gola dla przyjezdnych!

61
    Zmiana w drużynie Gaziantepspor: z boiska schodzi Özbayraktar, na boisku pojawia się Sahin.

58
    Zmiana w drużynie Trabzonspor Kulübü: z boiska schodzi Bosingwa, na boisku pojawia się Aykut Demir.

55
    Bardzo groźna kontra Gaziantepspor. Abdou Razak Traore przestrzelił jednak w bardzo dobrej sytuacji.

53
    Piłkę w polu karnym rywali otrzymał zawodnik Trabzonsporu, ale zatrzymuje go Stankevicius.

50
    Na strzał zza pola karnego zdecydował się Mierzejewski. Piłka przeleciała jednak wyraźnie nad poprzeczką. Od bramki zacznie Karcemarskas.

48
    Rzut rożny dla Gaziantepspor. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Sapara, jednak piłkę skutecznie piąstkuje Kivrak.

46
    Zmiana w drużynie Trabzonspor Kulübü: z boiska schodzi Erdogan, na boisku pojawia się Aydoğdu.

46
    Zmiana w drużynie Gaziantepspor: z boiska schodzi Ildiz, na boisku pojawia się Sapara.

46

Po pierwszej połowie mamy prowadzenie 2:0 gospodarzy. Zapraszamy Państwa za kwadrans.

45+1

45+1
    Centra z rzutu wolnego w szesnastkę Trabzonsporu, ale na miejscu był Kivrak, który łapie futbolówkę.

45
    Arbiter doliczył minutę do pierwszej części spotkania.

45
    Na połowie rywali był jeszcze faulowany Has. Będzie jeszcze okazja pod koniec pierwszej części gry dla gości.

43
    Gol dla Trabzonsporu!
    Piłka trafia w polu karnym do PAULO HENRIQUE, który uderzeniem pod poprzeczkę pokonuje golkipera rywali.

42
    Na uderzenie ze stałego fragmentu gry zdecydował się jeden z piłkarzy przyjezdnych, ale trafia prosto w mur. Korner dla Gaziantepspor.

41
    Dość groźny rzut wolny teraz dla Gaziantepsporu. Na wysokości pola karnego rywali.

40
    Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Durak. Piłka przeleciała jednak wysoko nad poprzeczką.

39
    Długie dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Gaziantepspor, ale ponownie skutecznie interweniuje golkiper tego zespołu.

35
    Mierzejewski dośrodkowuje w pole karne rywali, jednak na posterunku był Karcemarskas, który łapie futbolówkę.

33
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego gości. Zawodnicy Trabzonsporu wybijają jednak futbolówkę na aut.

31
    Ponownie akcja lewą stroną gospodarzy. Dośrodkowania piłkarza Trabzonsporu, ale prosto w ręce Karcemarskasa.

30
    Fatalne dośrodkowanie z lewej strony Erdogana. Piłkarz chciałby o nim chyba jak najszybciej zapomnieć.

28
    Mierzejewski podaje do kolegi z zespołu, który uderzał na bramkę, ale piłka odbiła się jeszcze od rywala. Korner dla Trabzonsporu.

26
    Długie podanie w kierunku Abdou Razaka Traore. Były zawodnik Lechii Gdańsk przegrywa jednak pojedynek z piłkarzem gospodarzy.

25
    Nudno na boisku w ostatnich minutach. Oba zespoły nieudolnie próbują konstruować akcje ofensywne.

23
    Posiadanie piłki od kilku minut głownie po stronie gospodarzy, którzy starają się konstruować ataki pozycyjne.

21
    Długie zagranie Stankeviciusa w kierunku napastnika Gaziantepspor. Piłka ląduje jednak poza linią końcową.

20
    Uderzenia z linii pola karnego próbował Abdou Razak Traore. Jego strzał został jednak zablokowany.

19
    Nieudana akcja Gaziantepspor. Od bramki zaczyna Kivrak.

17
    W środkowej strefie boiska faulowany był Erdogan. Od rzutu wolnego zacznie Trabzonspor. Chwila przerwy w grze, ponieważ zawodnik nie podnosi się z murawy.

16
    Krótkie rozegranie rzutu rożnego, ponownie dośrodkował Mierzejewski, ale do piłki nie doszedł żaden z graczy gospodarzy. Od bramki zaczyna Karcemarskas.

15
    Lewą stroną przedziera się Mierzejewski, ale jego dośrodkowanie jest blokowane. Korner dla gospodarzy.

12
    Bardzo aktywny w pierwszych minutach jest Adrian Mierzejewski. Każda akcja ofensywna Trabzonsporu przeprowadzana jest przez niego.

11
    Dość ciekawe zagranie Mierzejewskiego w pole karne w kierunku Paulo Henrigue. Piłka powędrowała jednak poza linię końcową boiska.

9
    Trabzonspor po zdobyciu gola odrobinę cofnął się. Futbolówkę rozgrywają teraz piłkarze przyjezdni.

7
    Ładna akcja lewą stroną Erdogana, który dośrodkował w pole karne, gdzie był PAULO HENRIQUE. Brazylijczyk ładnie uderza głową pod samą poprzeczkę i mamy prowadzenie gospodarzy.

6
    Prostopadłe podanie w kierunku zawodnika Gaziantepspor. Trochę był mocne i futbolówkę przejmują gospodarze.

5
    Mustafa Yumlu został ukarany żółtą kartką.

2
    Już w drugiej minucie spotkania mamy groźny rzut wolny dla Gaziantepspor. Nie było jednak po nim zagrożenia pod bramką gospodarzy.

1

Trabzonspor Kulübü: Kivrak, José Bosingwa, Keleş, Yumlu, Osmanpaşa, Adın, Mierzejewski, Bourceanu, Yavru, Paulo Henrique, Erdoğan.

Rezerwowi: Demir, Aydoğdu, Güral, Aygunes, Özdemir, Akbas, Ayvaz.

Gaziantepspor: Karčemarskas, Dağ, Can, Stankevičius, Has, Abdou Razak Traoré, Binya, Ildiz, Ozbayraktar, Tosun, Durak.

Rezerwowi: Medunjanin, Gulle, Sahin, Akin, Tokak, Kulbilge, Sapara.

Sędziowie: Yunus Yildirim.

Yunus Yildirim będzie arbitrem tego spotkania. Na relacje live zapraszamy Państwa od godziny 18:00 tylko na lajfy.com.

Pierwszy mecz tych zespołów był bardzo interesujący. Wygrali wtedy 3:2 zawodnicy Gaziantepspor, dla których gole zdobywali: Cenk Tosun (dwie) oraz Abdou Razack Traoré. Trafienia dla rywali zanotowali: Florent Malouda i Emre Güral.

Gaziantepspor z kolei nie może być jeszcze pewny utrzymania w lidze. Póki co znajduje się on na trzynastej pozycji z 36. oczkami na koncie. Nad strefą spadkową ma sześć punktów przewagi.

Jest to ważne starcie, ponieważ oba zespoły walczą w tym sezonie o jakieś cele. Trabzonspor znajduje się na czwartej pozycji w tabeli. Miejsce to gwarantuje udział w Lidze Europejskiej. 46. oczek na swoim koncie ma jednak też Sivasspor.

Przed nami 31. kolejki tureckiej ekstraklasy. W ważnym dla układu tabeli spotkaniu Trabzonspor podejmie na własnym boisku Gaziantepsport.