Lechia ZG – Warta 1:2 (koniec) | Gryf – Ostrów Wlkp. 3:1 (koniec) | Raków – Odra O. 1:1 (koniec)
MKS Kluczbork – Błękitni 1:2 (koniec) | Rozwój – Bytovia 3:0 (koniec) | Ruch Z. – Kalisz 0:0 (koniec)
Chrobry – Jarota 1:1 (koniec)
Chrobry Głogów
1:1 (1:0)
Jarota Jarocin
Sobota 03.05.2014, 19:00 • Stadion GOS przy ul. Wita Stwosza w Głogowie • 2 Liga Zachodnia

Dziekuję za uwagę. (20:59:41)

Przy szczęśliwej dla gospodarzy porażce Bytovii, drużynie Chrobrego udało się nieznacznie powiększyć swoją przewagę nad rywalami. Jednakże fani Chrobrego wychodzili ze stadionu mocno niezadowoleni.

Ostatnie 20 minut to rozpaczliwe próby zmiany wyniku przez graczy Chrobrego.

Po huraganowych atakach w pierwszym kwadransie drugiej połowy graczy Chrobrego, Jarota coraz śmielej zaczęła sobie poczynać na boisku.

Sędzia nie pozwolił na wykonanie 13. rzutu rożnego dla Głogowian.

90+3
    Baraniak za taktyczny faul ukarany żółtym kartonikiem.

90+1
    Ślifarczyk omal nie skopiował wyczynu Samca. Po drugiej stronie stadionu trwożliwie gasną w bloku światła.

90
    Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Techniczny strzał Bartoszaka o centymetry minął spojenie bramki Chrobrego.

88
    Michalec ujrzał żółtko za faul w odległości około 30 m. od własnej bramki .

86
    Chwilę po wejściu na boisko bliski szczęścia był Baraniak, jednak jego strzał Krawczyk przeniósł minimalnie nad poprzeczką.

83
    Czabański za Pawlaka, druga zmiana w zespole gości.

81
    Na boisku w miejsce Ciechańskiego pojawia się Baraniak

80
    Grobelny za faul taktyczny otrzymuje żółty kartonik.

78
    Jedenasty rzut rożny dla Chrobrego... i kontra gości, podanie w uliczkę kończy w rękawicach Janickiego.

77
    Menzel ukarany żółtą kartką za faul w środku boiska.

75
    Ludwiczak ukarany żółtą kartką za brutalny faul na zawodniku gospodarzy.

71
    Gol dla Jaroty!
    BARTOSZAK strzela z rzutu karnego. Nie bardzo wiadomo za co, bo liniowy wskazywał dosyć długo na rzut rożny.

Carlo Paski

Gole: 29. Sędziak – 71. Bartoszak (kar.)

Kartki:   88. Michalec (CHR), 90+3. Baraniak (CHR) – 75. Ludwiczak (JAR), 77. Menzel (JAR), 80. Grobelny (JAR)

Chrobry Głogów: Janicki – Ilków-Gołąb, Michalec, Szałek, Samiec – Danielak (59. Ulatowski), Hałambiec, Janeczko (69. Niewieściuk), Ciechański (81. Baraniak) – Szczepaniak, Sędziak
    Zmiany: Rzepecki, Baraniak, Pieczara, Damyanov, Ulatowski, Niewieściuk, Obiała, Ziemniak

Jarota Jarocin: Krawczyk – Ludwiczak, Kieliba, Menzel, Zatwarnicki (66. Antkowiak) – Bartoszak, Pawlak (83. Czabański), Skokowski, Grobelny – Garbarek, Ślifirczyk
    Zmiany: Florkowski, Skowron, Czabański, Nawrocki, Durowicz, Antkowiak

Sędziowie: Marcin Bielawski – Z. Szymanek, Mateusz Bielawski