3 0
Petra Kvitova
2
6 6
Sobota 05.07.2014, 15:09 • Centre Court • Wimbledon - Kobiety - Wimbledon (kort trawiasty halowy)

0:6
    Ostatnia piłka to najlepsze podsumowanie tego meczu. Cudowny cross backhandowy, a bezradna Bouchard nie jest w stanie nawet sięgnąć tej piłki.

30-40
    Genie wrzuciła piłkę w siatkę. Piłka mistrzowska!

0:4
    Jeszcze jeden bardzo dobry return. Huknęła potężnie crossem forehandowym Kvitova, czym zmusiła do błędu rywalkę. Podwójne przełamanie!

40-A
    Skuteczny atak na słabe drugie podanie Genie. Break point!

40-40
    Niesamowita wymiana. Nieprawdopodobna. Petra została pod koniec zepchnięta do defensywy i wspaniale minęła ostatnim uderzeniem rywalkę. Brawa dla obu pań.

0:2
    Czeszka szczęśliwie trafiła w samą linię końcową, po czym Bouchard wyrzuciła piłkę za kort. Break na starcie drugiego seta!

15-40
    Skuteczny atak na drugie podanie. Podwójny break pint!

3:6
    Petra kapitalnym returnem z forehandu zmusza ponownie rywalkę do błędu i wygrywa pierwszego seta!

0-40
    Nieprawdopodobny return po przekątnej. Trzy piłki setowe!

3:5
    Petra uderza w siatkę i traci po raz pierwszy swoje podanie w tym meczu. Pierwsza strata przełamania odrobiona!

40-15
    Ależ pokpiła sprawę Czeszka. Po krótkim returnie mogła zrobić wszystko, zagrała w ten narożnik, w którym była Bouchard i Kanadyjka cudownie ją minęła!

2:5
    Teraz nie. Genialny kończący forehand wzdłuż linii Petry, która za chwilę będzie serwowała po pierwszego seta.

15-40
    Podwójny błąd serwisowy daje dwa break pointy rywalce. Kopia sytuacji z poprzedniego gema. Wtedy wybroniła się Genie, a teraz?

40-A
    Niezły return pod nogi rywalki. Bouchard posyła forehand w siatkę. Jeszcze jeden break point.

15-40
    Podwójny błąd serwisowy! Dwie okazje na podwójne przełamanie!

1:2
    Fantastyczny cross forehandowy w sam narożnik kortu. Wygrywające uderzenie Kvitovej daje jej pierwsze przełamanie w tym meczu.