Rozwój – GKS T. 2:1 (koniec) | Garbarnia – Dalin 1:2 (koniec)
1:2 (1:2)
Dalin Myślenice
Środa 16.07.2014, 18:00Spotkania towarzyskie

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (19:45:48)

Garbarnia przegrywa z Dalinem Myślenice w stosunku 1:2! Bramkę dla gospodarzy zdobył Nowak, zaś dla gości strzelali Wajda i Wojtan!

88
    Żaden z zawodników Garbarni nie przeciął dośrodkowania Łyducha.

85
    Sam na sam z bramkarzem Ogar, górą z tego pojedynku wyszedł jednak bramkarz Dalinu!

84
    Płaskie uderzenie Ogara z trudem broni Iliński.

82
    Przy linii pola karnego faulowany Łyduch, szansę na dośrodkowanie zaprzepaścił jednak Siedlarz.

79
    Na pozycji spalonej złapany Ogar.

75
    Szansa dla Garbarni, w dobrej sytuacji piłkę ponad bramką przeniósł jednak Ogar!

74
    Uderzenie głową jednego z zawodników Dalinu nad bramką.

72
    Z powrotem na boisku pojawia się Serafin.

69
    W ostatnich minutach na boisku dużo ostrej gry i fauli w środku pola.

66
    Kontuzjowanego Serafina zmienia Grzesiak.

63
    Zamieszanie w polu karnym Garbarni, sytuacje dobrą interwencją wyjaśnia jednak bramkarz gospodarzy.

60
    Do końca meczu pół godziny, po przerwie na boisku dzieje się zdecydowanie mniej.

58
    Dośrodkowanie Baligi z prawej strony boiska, Ogar nie zdołał jednak dopaść do piłki.

55
    Sam na sam z bramkarzem Piszczek, napastnik Dalinu próbował przelobować golkipera Garbarni, jednak nie trafił w światło bramki!

52
    Uderzenie Ogara z trudem broni bramkarz gości.

48
    Za chwilę w bocznym panelu dostępny będzie również skład gości na drugą połowę.

Adam Delimat

Gole: 28. Nowak – 16. Wajda, 38. Wojtan

Garbarnia Kraków: 1. połowa: Paździor – Kowalski, Pluta, Kalemba – Jakub Górecki, Masiuda, Nowak, Zawodnik Testowany, Kokoszka – Mizia, Michał Górecki

2. połowa: Zawodnik testowany – Piechówka, Zawodnik testowany, Senderski – Łyduch, Baliga, Siedlarz, Borla, Kalicki – Ogar, Wcisło

Dalin Myślenice: 1. połowa: Iliński – Kawula, Górski, Zawodnik Testowany, Bieszczanin – Wojtan, Mistarz, Wajda, Biel – Kiwacki, Piszczek

2. połowa: Iliński – Zawodnik Testowany, Bieszczanin, Tokarz, Zawodnik Testowany – Kamil Mistarz (71. Serafin), Artur Mistarz, Serafin (66. Grzesiak), Wajda – Kiwacki, Piszczek

Sędziowie: Rafał Pąchalski – Rafał Wiewiór, Daniel Kozioł