Rozwój – GKS T. 2:1 (koniec) | Garbarnia – Dalin 1:2 (koniec)
Garbarnia Kraków
1:2 (1:2)
Dalin Myślenice
Środa 16.07.2014, 18:00Spotkania towarzyskie

Garbarnia przegrywa z Dalinem Myślenice w stosunku 1:2! Bramkę dla gospodarzy zdobył Nowak, zaś dla gości strzelali Wajda i Wojtan!

85
    Sam na sam z bramkarzem Ogar, górą z tego pojedynku wyszedł jednak bramkarz Dalinu!

75
    Szansa dla Garbarni, w dobrej sytuacji piłkę ponad bramką przeniósł jednak Ogar!

72
    Z powrotem na boisku pojawia się Serafin.

66
    Kontuzjowanego Serafina zmienia Grzesiak.

55
    Sam na sam z bramkarzem Piszczek, napastnik Dalinu próbował przelobować golkipera Garbarni, jednak nie trafił w światło bramki!

38
    Gol dla Dalinu!
    Szybka akcja gości, Biel wyłożył piłkę MICHAŁOWI WOJTANOWI, który skierował ją do bramki!

30
    Indywidualna akcja Michała Góreckiego, jego uderzenie broni jednak Iliński!

28
    Gol dla Garbarnii!
    Dośrodkowanie na głowę PAWŁA NOWAKA, który świetnym uderzeniem doprowadza do remisu!

22
    W znakomitej sytuacji znalazł się Michał Górecki, uderzył jednak tuż obok słupka!

16
    Kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się PIOTR WAJDA, bez szans na interwencje bramkarz Garbarni!

14
    Efektowne uderzenie Kiwackiego, jeszcze lepszą interwencją popisał się Paździor!

6
    Ładna indywidualna akcja Kokoszki, jego uderzenie z trudem broni Iliński!

Adam Delimat

Gole: 28. Nowak – 16. Wajda, 38. Wojtan

Garbarnia Kraków: 1. połowa: Paździor – Kowalski, Pluta, Kalemba – Jakub Górecki, Masiuda, Nowak, Zawodnik Testowany, Kokoszka – Mizia, Michał Górecki

2. połowa: Zawodnik testowany – Piechówka, Zawodnik testowany, Senderski – Łyduch, Baliga, Siedlarz, Borla, Kalicki – Ogar, Wcisło

Dalin Myślenice: 1. połowa: Iliński – Kawula, Górski, Zawodnik Testowany, Bieszczanin – Wojtan, Mistarz, Wajda, Biel – Kiwacki, Piszczek

2. połowa: Iliński – Zawodnik Testowany, Bieszczanin, Tokarz, Zawodnik Testowany – Kamil Mistarz (71. Serafin), Artur Mistarz, Serafin (66. Grzesiak), Wajda – Kiwacki, Piszczek

Sędziowie: Rafał Pąchalski – Rafał Wiewiór, Daniel Kozioł