Zawisza – Nielba 4:0 (koniec) | Lechia – Hamburg 0:0 (poz.)
Zawisza Bydgoszcz
4:0 (4:0)
Nielba Wągrowiec
Piątek 05.09.2014, 17:00 • Stadion im. Zdzisława Krzyszkowiaka, Bydgoszcz • Międzyklubowe towarzyskie

Po ciekawym spotkaniu Zawisza Bydgoszcz bez większych problemów pokonał dzielnie walczącą III-ligową Nielbę Wągrowiec! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu Lajfy.com! (18:47:38)

90

89
    Alvarinho wyłożył piłkę na 15 metr Vasco, który zabawił się z dwójką obrońców i uderzył na bramkę! Świetną paradą popisał się Łagodziński!

88
    Gevorgyan dobrze wyprowadził akcję swojego zespołu, ale zbyt długo zwlekał z zagraniem do partnera i stracił piłkę.

86
    Przyjezdni egzekwowali stały fragment gry, ale Witan pewnie wychwycił dośrodkowaną piłkę.

85
    Gospodarze utrzymują się w posiadaniu piłki w środkowej części boiska. Powoli zbliżamy się do końca tego spotkania.

83
    Álvarinho dobrze urwał się obrońcy i huknął w kierunku bramki! Piłka w niedużej odległości przeleciała nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Łagodzińskiego.

81
    Gevorgyan dograł w pole karne do Vasco! Portugalczyk przyjął sobie piłkę, zdołał oddać strzał, ale nie trafił w bramkę.

79
    Andre Micael skutecznym, czystym wślizgiem powstrzymał dobrze zapowiadającą się akcję Nielby.

77
    Dużo błędów w obronie popełniają goście! Zawisza z łatwością dochodzi do sytuacji bramkowych, ale nie potrafi ich wykorzystać.

75
    Bardzo blisko zdobycia bramki byli teraz goście! Jednak Witan zdołał instynktownie obronić uderzenie zawodnika Nielby z około 12 metrów!

74
    Mica dobrze prowadził piłkę na połowie rywali, zdecydował się zagrać na wolne pole do partnera, ale zrobił to zbyt mocno.

73
    Szybko grę wznowili goście! Fertikowski zdecydował się oddać strzał z około 18 metrów, ale piłka poleciała daleko obok bramki.

71
    Zawisza ma dużą przewagę, ale niewiele z tego wynika. Tempo gry w drugiej części meczu zdecydowanie spadło.

69
    Kolejne uderzenie z rzutu wolnego, tym razem próbował Wójcicki, ale futbolówkę po rykoszecie pewnie wychwytuje Łagodziński.

68
    Mica świetnie urwał się obrońcom, ale było faulowany w okolicach pola karnego, co dobrze dostrzegł arbiter.

67
    Gevorgyan zdecydował się oddać bezpośredni strzał na bramkę z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur.

66
    Żółtą kartką został ukarany Klawiński, który powstrzymał szarżującego po prawej stronie boiska Alvarinho.
    Gole: 4. Wagner, 15. Wagner, 20. Luis Carlos, 44. Kadu

Kartki:   66. Klawiński (NLB)

Zawisza Bydgoszcz: Sandomierski (46. Witan) – Argyriou, Andre Micael, Samuel Araújo, Ziajka (46. Petasz) – Wójcicki, Strąk – Wagner (46. Gevorgryan), Luis Carlos (46. Alvarinho), Jorge Kadu (46. Mica), Vasconcelos
    Zmiany: Witan – Petasz, Gevorgyan, Álvarinho, Mica

Nielba Wągrowiec: I połowa: Herman – Wierzbicki, Mikołajczak, Ankudowicz, Gruszka – Klawiński – Małachowski, Polak, Nowak, Wiśniewski – Wojciechowski

II połowa: Łagodziński – Iskrzyński, Jasiński, Chmielnicki, Polak – Grzesiak, Ankudowicz, Wiśniewski, Fertikowski, Sergiel – Wicher