Zawisza – Nielba 4:0 (koniec) | Lechia – Hamburg 0:0 (poz.)
Zawisza Bydgoszcz
4:0 (4:0)
Nielba Wągrowiec
Piątek 05.09.2014, 17:00 • Stadion im. Zdzisława Krzyszkowiaka, Bydgoszcz • Międzyklubowe towarzyskie

Po ciekawym spotkaniu Zawisza Bydgoszcz bez większych problemów pokonał dzielnie walczącą III-ligową Nielbę Wągrowiec! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu Lajfy.com! (18:47:38)

89
    Alvarinho wyłożył piłkę na 15 metr Vasco, który zabawił się z dwójką obrońców i uderzył na bramkę! Świetną paradą popisał się Łagodziński!

83
    Álvarinho dobrze urwał się obrońcy i huknął w kierunku bramki! Piłka w niedużej odległości przeleciała nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Łagodzińskiego.

75
    Bardzo blisko zdobycia bramki byli teraz goście! Jednak Witan zdołał instynktownie obronić uderzenie zawodnika Nielby z około 12 metrów!

66
    Żółtą kartką został ukarany Klawiński, który powstrzymał szarżującego po prawej stronie boiska Alvarinho.

62
    Vasconcelos świetnie zgrał piłkę Wójcickiemu, który w dogodnej sytuacji uderzył prosto w wychodzącego z bramki golkipera Nielby!

Po pierwszej części meczu Zawisza Bydgoszcz bardzo pewnie prowadzi 4:0 z III-ligową Nielbą Wągrowiec! Goście grają bardzo ambitnie, walecznie, lecz na boisku dominuje zespół, który na co dzień występuje w ekstraklasie. Druga odsłona meczu rozpocznie się po krótkiej przerwie.

44
    Gol dla Zawiszy!
    Kolejna świetna akcja duetu Wagner – Kadu! Brazylijczyk zagrał w tempo do JORGE'A KADU, który bez większych problemów strzałem z 15 metrów pokonał Hermana!

39
    Ładna, dwójkowa akcja Wagnera z Kadu! Ten drugi upadł w polu karnym po interwencji obrońcy, ale sędzia nie wskazał na wapno!

20
    Kolejna bramka dla Zawiszy! Aktywny Vasco zagrał świetną piłkę do LUISA CARLOSA, który z dużym spokojem umieścił futbolówkę w bramce!

15
    Bardzo dobra akcja w wykonaniu Vasco, który odebrał piłkę na połowie przeciwnika i wyłożył ją WAGNEROWI! Skrzydłowy Zawiszy przyjął sobie spokojnie futbolówkę i z bliskiej odległości umieścił ją obok interweniującego Hermana!

7
    Ależ było blisko! Wójcicki dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne! Piłki nie złapał Herman, lecz jego błędu nie wykorzystał Strąk, który próbował dobijać, ale został zablokowany przez ofiarnie interweniującego obrońcę!

4
    Pierwsza, szybka akcja Zawiszy i od razu bramka! Jorge Kadu dośrodkował z lewej strony boiska w pole karne, gdzie piłkę do siatki z bliskiej odległości skierował WAGNER!
    Gole: 4. Wagner, 15. Wagner, 20. Luis Carlos, 44. Kadu

Kartki:   66. Klawiński (NLB)

Zawisza Bydgoszcz: Sandomierski (46. Witan) – Argyriou, Andre Micael, Samuel Araújo, Ziajka (46. Petasz) – Wójcicki, Strąk – Wagner (46. Gevorgryan), Luis Carlos (46. Alvarinho), Jorge Kadu (46. Mica), Vasconcelos
    Zmiany: Witan – Petasz, Gevorgyan, Álvarinho, Mica

Nielba Wągrowiec: I połowa: Herman – Wierzbicki, Mikołajczak, Ankudowicz, Gruszka – Klawiński – Małachowski, Polak, Nowak, Wiśniewski – Wojciechowski

II połowa: Łagodziński – Iskrzyński, Jasiński, Chmielnicki, Polak – Grzesiak, Ankudowicz, Wiśniewski, Fertikowski, Sergiel – Wicher