Schalke 04 – Borussia D. 2:1 (koniec) | Freiburg – Bayer 0:0 (koniec) | Stuttgart – Hannover 1:0 (koniec)
FC Koln – Bayern 0:2 (koniec) | Paderborn – Borussia M. 1:2 (koniec) | Wolfsburg – Werder 2:1 (koniec)
VfB Stuttgart
1:0 (0:0)
Hannover 96
Sobota 27.09.2014, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Niemiecka Bundesliga

Za nami typowy mecz walki! Stuttgart chyba zasłużenie pokonał Hannover, który był dzisiaj ustawiony zbyt defensywnie i do ataków ruszył dopiero po stracie gola.

Artur Sobiech wszedł na boisko w 72. minucie spotkania, ale nie miał zbyt wiele okazji do wykazania się.

Dziękuję Państwu za relację i zapraszam na inne transmisje! (17:24:12)

90+4

90+4
    Zaczęła się ostatnia minuta doliczonego czasu gry. Od bramki zaczyna Kirschbaum.

90+3
    Piłka cały czas wraca w pole karne Stuttgartu, ale defensorzy tego zespołu dobrzy sobie radzą i wybijają futbolówkę.

90+1
    Zmiana w drużynie Hannover 96: z boiska schodzi Andreasen, na boisku pojawia się Briand.

90
    Aż cztery minuty doliczył arbiter do regulaminowego czasu gry! Może się jeszcze wiele zdarzyć!

90
    Żółtą kartką za faul w środkowej strefie boiska ukarany został Kostić.

89
    Didavi faulował teraz blokującego piłkę Sakaia. Na boisku zaczyna się robić coraz bardziej nerwowo.

88
    Bardzo blisko fatalnej straty we własnym polu karnym był Marcelo, ale na jego szczęście z pomocą pośpieszyli mu koledzy z zespołu.

87
    Didavi podawał do zawodnika ze swojego zespołu, ale jego strzał został zablokowany. Stuttgart zacznie od rzutu rożnego.

86
    Żółtą kartką za symulowanie ukarany został Bittencourt.

84
    Odrobinę po starciu z piłkarzem rywali ucierpiał Artur Sobiech, który podniósł się jednak już z murawy.

83
    Zmiana w drużynie VfB Stuttgart: z boiska schodzi Genter, na boisku pojawia się Niedermeier.

82
    Podanie w kierunku Schmiedebacha, który był jednak dobrze blokowany przez obrońcę i piłka ląduje w rękach Kirschbauma.

81
    Około dziesięć minut do końca spotkania! Czy Hannover zdołał wywieść chociaż punkt z Marcedes-Benz Areny?

80
    Bardzo groźne uderzenie z dystansu Andreasena i Kirschbaum czubkami palców sięgnął futbolówkę! Korner dla Hannoveru.

78
    Świetne podanie Sobiecha do Joselu, który zagrywał jeszcze do Kiyotake, ale strzał Japończyka z bliskiej odległości został zablokowany!

77
    Bittencourt centrował w szesnastkę rywali, którzy jednak dobrze sobie poradzili i wybili futbolówkę poza pole karne.

76
    Dośrodkowaniu z rzutu wolnego w stronę Artura Sobiecha, który główkował jednak obok bramki rywali. Kirschbaum wznowi grę z piątego metra.