Resovia – Lublinianka 1:1 (koniec) | Ostrów Wlkp. – Jarota 0:1 (koniec) | Oława – Zagłębie II 1:1 (koniec)
Polonia B. – Skalnik 6:0 (koniec) | Świt NDM – Ursus 1:0 (koniec) | Radomiak – Start O. 1:0 (koniec)
Bałtyk K. – Chemik 0:0 (koniec) | Gryf – Drawa 2:1 (koniec)
Gryf Wejherowo
2:1 (0:0)
Drawa Drawsko Pomorskie
Sobota 27.09.2014, 17:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 3 Liga

Ale końcówka zarówno jedni jak i drudzy mogli ten mecz wygrać. Zrobił to Gryf strzelając gola w ostatniej minucie, czym uradował swoich kibiców. Dziękuje wszystkim śledzącym dzisiejszą relację i zapraszam na kolejne na Lajfy.com (17:56:37)

90

90
    Gol dla Gryfa!
    Tak jak zaczęli tak i kończą drugą połowę. Fantastycznie z głowy strzela MATEUSZ DĄBROWSKI.!!!

89
    Magnuski oddaje strzał z głowy tuż przy słupku ale Ferra broni kapitalnie, futbolówka na rzut rożny.

88
    Gicewicz dośrodkował w pole karne i minimalnie minął się z piłką Maksymilian Kenner. Na dwie minuty przed końcem wciąż remis.

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Stukonis (Drawa Drawsko Pomorskie).

86
    Gicewicz z trudem oddaje strzał po szybkim podaniu z głębi pola. Przy krótkim słupku stał jednak Kaczmarczyk.

84
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Wyganowski, na boisku pojawia się Capek.

83
    Po szybkim przejęciu w środku pola Drawa miała kapitalną okazję na bramkę, ale Galoch strzela w słupek!!!

81
    Nie rozpieszczają nas dziś piłkarze obu zespołów:( remis będzie dziś chyba sprawiedliwy.

80
    Próba wymuszenia rzutu karnego przez Wickiego kończy się dla niego karą indywidualną.

77
    Rzepa wpadł w pole karne, ograł jednego obrońcę mijając drugiego przewrócił się ale nie ma mowy o karnym, tego samego zdania jest też sędzia.

77
    Nie wiele ciekawego dzieje się na boisku dużo niecelnych podań.

75
    Żółtą kartkę otrzymuje Dąbrowski (Gryf Wejherowo).

74
    Zagranie z rożnego Gicewicza, Kaczmarczyk wypuszcza piłkę z rąk ale nie ma nikogo kto by wykożystał ten błąd.

71
    Zmiana w drużynie Drawa Drawsko Pomorskie: z boiska schodzi Brzeżiański, na boisku pojawia się Trzebiatowski.

70
    Goście zaczeli grać odważniej chyba zwąchali okazję na wywieźienie trzech punktów z Wejherowa.

69
    Zmiana w drużynie Drawa Drawsko Pomorskie: z boiska schodzi Szymański, na boisku pojawia się Batista.
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.