Monaco – Nice 0:1 (koniec) | Toulouse – PSG 1:1 (koniec) | Lille – Bastia 1:0 (koniec)
Lorient – Évian TG 0:2 (koniec) | Metz – Reims 3:0 (koniec) | Montpellier – Guingamp 2:1 (koniec)
Montpellier HSC
2:1 (0:0)
EA Guingamp
Sobota 27.09.2014, 20:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Koniec spotkania! Po dziewięćdziesięciu minutach gospodarzy wygrywają 2-1! Był to trudny mecz dla piłkarzy Montpellier, ale zdołali oni strzelić zwycięską bramkę na dwie minuty przed końcem spotkania. (21:52:09)

90+4

90+1
    Cztery minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Kerbat wchodzi na bramkę! Przypominam, że goście wykorzystali już komplet zmian.

89
    Samassa wściekły na sędziego głównego i został ukarany czerwoną kartką!!
    Victor MONTANO - 2:1

88
    Gol dla Montpellier!

VICTOR MONTANO!!

Błąd w obronie gości. Wykorzystał go Beriguard, który zagrał do VICTORA MONTANO. Ten od razu uderzył na bramkę Guingamp i futbolówkę po długim słupku wpadła do siatki!

86
    Do ataku rzucili się piłkarze Montpellier!

84
    Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Za Martina na murawie zameldował się Lasne.
    Claudio BEAUVUE - 1:1

82
    Gol dla Guingamp!

CLAUDIO BEAUVUE!!

Akcja rozpoczęła się lewą stroną, gdzie Mathis dośrodkował w pole karne. Tam między dwoma defensorami Montpellier głowę wystawił CLAUIDO BEAUVUE. Mocne uderzenie i futbolówka wylądowała w siatce.

80
    Jak dotąd tylko cztery strzały oddali piłkarze Montpellier, a pięć zawodnicy Guingamp.

78
    Jourdren ponownie uratował swój zespół! Maeveaux mocno uderzył futbolówkę sprzed pola karnego, ale golkiper Montpellier pewnie obronił ten strzał.

77
    Ostatnia zmiana w drużynie Guingamp. Za Alioui'ego na murawie zameldował się Achahbar.

75
    Gospodarze spokojnie rozgrywają futbolówkę na własnej połowie.

73
    Zmiana w drużynie gospodarzy. Za Saihi'ego i Mouniera meldują się Marveaux i Montaño.
    Uderzenie z rzutu wolnego!

70
    Schwartz uderzył w sam środek bramki z rzutu wolnego i Jourdren przeniósł futbolówkę nad poprzeczką..