Schalke 04 – Borussia D. 2:1 (koniec) | Freiburg – Bayer 0:0 (koniec) | Stuttgart – Hannover 1:0 (koniec)
FC Koln – Bayern 0:2 (koniec) | Paderborn – Borussia M. 1:2 (koniec) | Wolfsburg – Werder 2:1 (koniec)
VfL Wolfsburg
2:1 (1:1)
Werder Brema
Sobota 27.09.2014, 18:30 • Volkswagen-Arena, Wolfsburg • Niemiecka Bundesliga

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relację. Spokojnego wieczoru życzy redakcja lajfy.com! (20:24:08)

Gospodarze wygrywają 2:1 i dopisują trzy punkty. Werder ponownie zawiódł, choć przecież nie jest zespołem słabym, co pokazała pierwsza połowa spotkania. W drugiej to gospodarze grali, a Werder się przyglądał. Niewykluczone, że już jutro będziemy mieli zmianę na stanowisku trenera gości.

90+2

90+2
    De Bruyne na spalonym.

90+1
    De Bruyne wywrócił się w starciu z obrońcą gości, ale sędzia nie podyktował rzutu wolnego dla Wolfsburga.

90
    Dwie minuty doliczone do drugiej połowy.

90
    De Bruyne uderzał z dystansu, ale Wolf broni!

88
    Ostatnie minuty. Goście nie potrafią zaatakować gospodarzy.

86
    Zmiana w drużynie VfL Wolfsburg: z boiska schodzi Olic, na boisku pojawia się Bendtner.

85
    Di Santo na spalonym.

84
    Świetny atak gospodarzy. De Bruyne był niepilnowany na 25. metrze przed bramką Werderu. Pomocnik gospodarzy mógł zagrać do wbiegającego w szesnastkę Rodrigueza, ale zdecydował się na strzał. Piłkę złapał Wolf.

83
    Zmiana w drużynie Werder Brema: z boiska schodzi Hajrovic, na boisku pojawia się Kroos.

82
    Gra w środku pola. Nic się nie dzieje, bo Wolfsburg kontroluje przebieg gry.

79
    Rzut wolny w środku pola dla gospodarzy. Weolfsburg już teraz kradnie cenne sekundy, a zawodnicy Werderu coraz bardziej zirytowani swoją bezradnością.

78
    Perisic miał wolną całą prawą flankę. Pomocnik Wolfsburga przebiegł kilkanaście metrów i zagrał w kierunku Olica, ale piłkę zablokowali gracze Werderu.

77
    Werder jest zamknięty na własnej połowie. Gospodarze oddalili grę od własnego pola karnego.