Villarreal – Real Madryt 0:2 (koniec) | FC Barcelona – Granada 6:0 (koniec) | Atletico – Sevilla 4:0 (koniec)
Bilbao – Eibar 0:0 (koniec) | Levante – Rayo Vallecano 0:2 (koniec)
Villarreal CF
0:2 (0:2)
Real Madryt
Sobota 27.09.2014, 16:00 • El Madrigal, Villarreal • Hiszpańska LaLiga

Ike Casilla rzucił kibicom swoje rękawice, a gospodarze nie podnieśli rękawicy rzuconej w pierwszej połowie przez Real. Na Madrigal w drugiej odsłonie emocji brakowało, co musi dziwić zwłaszcza ze względu na pierwszą, bardzo efektowną połowę. (17:48:42)

90+3

90+1
    Oba zespoły najchętniej opuściłyby już boisko, gospodarze nie będzie już stać nawet na honorowe trafienie...

90
    Arbiter dolicza przynajmniej 180 sekund do drugiej części meczu.

89
    Isco traci piłkę przed polem karnym rywala, ale Real momentalnie odzyskuje piłkę!

88
    Już wszystko w porządku z Vietto, przypadkowo ucierpiał napastnik Villareal.

87
    Ostre starcie Reamosa i Vietto, Argentyńczyk chyba oberwał łokciem w twarz!

86
    Efektowna klepka na lewym skrzydle Realu, ale Modric i jego piętką kończą zabawę.

85
    Real mądrze długo wymienia podania na połowie przeciwnika...

84
    Kompletnie bez pomysłu gospodarze, żeby jeszcze coś wskórać w tym meczu...

83
    Benzema zmieniony przez Isco.

82
    Centra w pole karne ze stałego fragmentu Villareal trafia na głowę Sergio Ramosa.

81
    Rzut wolny dla gospodarzy z około 25 metrów przed bramką Realu.

80
    Vietto nie opanował prostopadłego podania z głębi pola, piłka znów trafia do Casillasa.

79
    Spadło tempo spotkania, to dziwne, zwłaszcza, jeżeli zważymy na sytuację Villareal...

78
    Gospodarze długo wymieniają piłkę przed polem karnym rywala, ale wszystko kończy się w rękawicach Casillasa.

76
    Nacho zmienia Marcelo w drużynie Ancelottiego.

75
    Ostatni kwadrans przed nami – czas najwyższy, żeby Villareal zerwał się do ataku!