Resovia – Lublinianka 1:1 (koniec) | Ostrów Wlkp. – Jarota 0:1 (koniec) | Oława – Zagłębie II 1:1 (koniec)
Polonia B. – Skalnik 6:0 (koniec) | Świt NDM – Ursus 1:0 (koniec) | Radomiak – Start O. 1:0 (koniec)
Bałtyk K. – Chemik 0:0 (koniec) | Gryf – Drawa 2:1 (koniec)
Gryf Wejherowo
2:1 (0:0)
Drawa Drawsko Pomorskie
Sobota 27.09.2014, 17:00 • Stadion WKS Gryf, Wejherowo • 3 Liga

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Czas wracać na boiska ligowe, emocje po spotkaniu pucharowych z Błękitnymi pomału opadają aczkolwiek niesmak związany z sędziowaniem w tym meczu pozostaje. Nie można jednak myśleć o przeszłości liczy się teraźniejszość, a raczej przyszłość, sobotni mecz z Drawą w Wejherowie. Nic tylko trzy punkty w tym meczu liczyć się będą dla sztabu szkoleniowego i piłkarzy z Wejherowa. Goście na pewno nie położą się na murawie i nie oddadzą tych punktów za darmo szykuję się więc kolejne widowisko na Wzgórzu Wolności.

Kibice z Wejherowa nie mogą liczyć na nudę jeśli grają ich ulubieńcy w środę mecz z przebojami z Błękitnymi, a w z poprzednim meczu horror w Gdańsku. Do przerwy Gryf prowadził z Lechią II 3-0, do 90 minuty 3-1, a wynik końcowy 3-3!!! po dwóch karnych w doliczonym czasie gry. Nie ma co każdy mecz Gryfa ma swoją dramaturgię.

Piłkarze z Drawska Pomorskiego skopiowali wynik Gryfa w poprzedniej kolejce remisując na własnym obiekcie 3-3 z Bałtykiem Koszalin. Piłkarze Drawy co ciekawe lepiej czują się na wyjazdach niż u siebie, w czterech meczach na własnym stadionie zaledwie 4 punkty a na w trzech wyjazdowych aż 6!! Rywal więc wyjątkowy nie przewidywalny.

Trzeba sięgnąć do histori jeśli szukamy ostatnich pojedynków między Gryfem a Drawą. Miało to miejsce w sezonie 2011/12 i był to bardzo szczęśliwy sezon dla Gryfa ponieważ zakończył się on awansem zespołu z Wejherowa.Wówczas w obu meczach górą byli gospodarze jutrzejszego meczu w Wejherowie wygrali 3-1, na boisku Drawy 2-0. Można więc powiedzieć że Gryf ma patent na zwycięstwa nad Drawą

Jaki jednak będzie rezultat meczu sobotniego, tego dowiemy się śledząc relację z meczu na portalu Lajfy.com!!! Zapraszam wszystkich serdecznie na stadion jak i przed monitory.

Gryf Wejherowo: Ferra- Fierka, Kostuch, Skwiercz, Osłowski, Więcek, Wicon, Kowalski, Gicweicz, Wicki, Rzepa
    Rezerwowi: Duda, Maciej Szymański, Kowalski, Kenner, Roppel, Zając

Drawa Drawsko Pomorskie: Kaczmarczyk- Jankowski, Jeż, Bielecki, Wyganowski, Daniel Szymański, Stukonis, Hermanowicz, Magnuski, Galoch, Brzeźiański
    Rezerwowi: Drąg, Capek, Jaskólski, Batista, Guźniczak, Trzebiatowski, Kondraciuk.

Po raz kolejny serdecznie witam z Wejherowa, za około pół godziny rozpocznie się ten mecz, pogoda bardzo dobra do grania w piłkę lekki wiaterek ale słonecznie. Zespoły pomału wychodzą na rozgrzewkę, na stadionie zaczynają zapełniać się puste krzesełka. Nie pozostaję nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na pierwszy gwizdek sędziego.

1

1
    Mecz właśnie się rozpoczął wszyscy zebrani na stadionie mają nadzieję że będzie to ciekawe widowisko z mnóstwem akcji, strzałów i dramaturgią.

1
    W pełnym biegu Osłowski starał się zagrać w pole karne Drawy, ale piłka trafiła w nogi jednego z obrońców.

3
    W ciągu jednej minuty trzykrotnie faulowany był Wicon, nie dają mu rozwinąć skrzydeł zawodnicy gości.

4
    Naciskany Ferra podaje do Kostucha a ten dobrym dryblingiem wychodzi z własnej połowy, a miał na plecach trzech rywali. Mogło to się skończyć bardzo groźnie dla gospodarzy.

6
    Z lewej strony wrzuca Wicki, po chwili z prawej Kostuch ale w obu tych przypadkach nie udało się skutecznie zakończyć tych akcji. Ostatecznie piłka w rękach Kaczmarczyka.

8
    Pierwszy celny strzał w tym meczu dla gospodarzy, z narożnika pola karnego lewą nogą mocno strzela Gicewicz, Kaczmarczyk bez problemu interweniuję.

9
    Dośrodkowanie Kowalskiego z wolnego, pojedynek główkowy wygrywa Wicki ale w miejscu gdzie spada piłka nie ma żadnego z jego kolegów.

11
    Niesygnalizowany strzał z dalszej odległości w wykonaniu Kowalskiego, mierzone uderzenie przy słupku ale bramkarz jest na posterunku.

13
    Piękny wślizg Stukonisa który przejmuję piłkę i Drawa ma szanse na szybką kontrę.

15
    Na indywidualną akcję zdecydował się Wicki minął kilku rywali, Wyganowski jednak przejść się nie dał i sfaulował go. Będzie dobra okazja na strzał z 20 metra.

16
    Strzał z wolnego Gicewicza ponad murkiem ale niecelnie. Nie trafił nawet w światło bramki.

18
    Poklepali piłkę piłkarze Gryfa, po kilku celnych podaniach na strzał zdecydował się Osłowski ale prosto w Kaczmarczyka. Mimo kilku strzałów na bramkę Drawy, nikt poważnie jeszcze nie zagroźił bramkarzowi Drawy.

19
    Jedna z nielicznych akcji gości podanie na wolne pole do Brzeźińskiego i pojedynek szybkościowy z napastnikiem Drawy wygrywa Ferra.

22
    Po rzucie rożnym obrońcy wybijają na przed pole karne a tam jest Gicweicz, uderza z nietypowej jak dla niego nogi prawej i piłka przelatuję tuż nad poprzeczką.

23
    Trwa napór piłkarzy Gryfa, nie wychodzą oni z połowy Drawy.

24
    Z prawego narożńika pola karnego rzut wolny dla gospodarzy, wrzutka w pole gdzie niepewnie piąstkuję golkiper Drawy, ale obrońcy wyręczają go kasując ten atak.

27
    Wielkie problemy mają piłkarze Drawy żeby skonstruować jakiś atak, gra toczy się na połowie gości, Ale kiedy Gryf podchodzi na 20 metr brakuję mu pomysłu na przedostanie się w pole karne.

28
    Atak z tyłu Skwiercza na nogi Brzeźińskiego, i na szczęście dla niego sędzia nie pokazał żółtej kartki.

29
    Szybka kontra gospodarzy 4 na 2, podanie na wolne pole do Rzepy. Napastnik Gryfa w sytuacji sam na sam trafia wprost w Kaczmarczyka. Nadal bez bramek.

32
    A teraz odpowiedź Drawy i Grzegorz Magnuski silnym strzałem chciał zaskoczyć Ferre, ale uderzenie to było bardzo niecelne. Może następnym razem mu się uda.

34
    Ewidentne zagranie ręką przez Krzysztofa Rzepe, nie ma innej możliwości jak wolny dla gości.

35
    Osłowski zagrywa w pole na aferę, przez chwilę nikt nie wie gdzie jest piłka w końcu ma ją w rękach bramkarz gości.

36
    Po dobrym dośrodkowaniu Brzeźiński miał szansę otworzyć wynik tego meczu, jego strzał z głowy broni Ferra. Cios za cios.

37
    Zgodnie z duchem fair play piłkarze Gryfa oddają piłkę którą wybił Magnuski widząc że jego partner z zespołu leży na murawie.

38
    Kolejne dośrodkowanie na przed pole bramki Ferry, ale ten broni pewnie.

40
    Żółtą kartkę otrzymuje Wicon (Gryf Wejherowo).

41
    Bezpośrednio z wolnego uderza Bielecki, strzał mocny ale ponad poprzeczką. Trzeba trochę lepiej ustawić celownik w tym meczu.

41
    Żółtą kartkę otrzymuje Rzepa (Gryf Wejherowo).

42
    Kończy się pierwsza połowa pomału nie widzieliśmy jak na razie bramek. Może ostatnie minuty to zmienią.

44
    Żółtą kartkę otrzymuje Magnuski (Drawa Drawsko Pomorskie).

44
    Zaostrzył się nam ten mecz, bardzo dużo fauli i aż trzy kartki w końcówce.

45

Sędzia nie dolicza nic do pierwszej połowy która była słabym widowiskiem. Mało klarownych akcji, strzałów jak na lekarstwo. Duża liczba fauli skutkowała tym że arbiter musiał często przerywać grę.Może druga część meczu zrekompensuję nam pierwsze 45 minut.

46

46
    Gol dla Gryfa!
    Ależ otwarcie drugiej części, od połowy boiska KRZYSZTOF RZEPA biegł na bramkę Kaczmarczyka i w sytuacji sam na sam lekkim podbiciem skierował piłkę do siatki!!!

47
    Teraz goście muszą zagrać bardziej odważnie, wynik jest dla nich nie korzystny.

49
    Piłka w rękach Ferry po dośrodkowaniu graczy z Drawska Pomorskiego.

50
    Strzał Gicewicza został zablokowany przez obrońców, i kolejny rożny dla Gryfa. Osłowski wysoko dośrodkowuję ale najwyżej Kaczmarczyk wyskakuję i piłka w jego rękawicach.

51
    Więcek do Fierki, ale ten drugi nie opanował piłki a w dodatku faulował.

52
    Każdy przypadek w którym piłkarz Drawy leży na murawie, sędzia kwalifikuję jako faul:)

54
    Strzał Stukonisa można zapisać tylko do statystyk, z 40 metrów po ziemi i bardzo lekko.

55
    Zbyt daleko Brzeźiański wypuścił sobie piłkę i swoją interwencją Kostuch zażegnał nie bezpieczeństo pod bramką Gryfa.

58
    Bielecki chciał podać z głowy do Kaczmarczyka ale zrobił to fatalnie, przelobował swojego kolegę i trzeba się cieszyć że piłka nie leciała w światło bramki.Tylko rożny.

58
    Zmiana w drużynie Drawa Drawsko Pomorskie: z boiska schodzi Hermanowicz, na boisku pojawia się Guźniczak.

60
    A teraz Kostuch mógł się wpisać na listę strzelców, jego strzał- interwencja mógł zaskoczyć Ferre.

60
    Gol dla Drawy!
    Ogromne zamieszanie w polu karnym Gryfa i niepilnowany PRZEMYSŁAW BRZEŹIŃSKI doprowadza do wyrównania strzałem z bliska.

63
    Osłowski za głęboko podawał na prawą stronę do Wicka. Wmieszał się w to Kaczmarczyk i to teraz goście mają szansę na kolejną akcję.

64
    Sytuacja trzech trzech rozgląda się Wicki komu podać, wybiera najgorzej jak może trafia w nogi rywala i szansa na bramkę zmarnowana.

67
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Więcek, na boisku pojawia się Kenner.

67
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Kowalski, na boisku pojawia się Dąbrowski.

68
    Ależ miał szansę Wicki był nie atakowany w polu karnym, miał mnóstwo czasu żeby przygotować się do strzału a jego uderzenie była fatalne!!! daleko od bramki

69
    Zmiana w drużynie Drawa Drawsko Pomorskie: z boiska schodzi Szymański, na boisku pojawia się Batista.

70
    Goście zaczeli grać odważniej chyba zwąchali okazję na wywieźienie trzech punktów z Wejherowa.

71
    Zmiana w drużynie Drawa Drawsko Pomorskie: z boiska schodzi Brzeżiański, na boisku pojawia się Trzebiatowski.

74
    Zagranie z rożnego Gicewicza, Kaczmarczyk wypuszcza piłkę z rąk ale nie ma nikogo kto by wykożystał ten błąd.

75
    Żółtą kartkę otrzymuje Dąbrowski (Gryf Wejherowo).

77
    Nie wiele ciekawego dzieje się na boisku dużo niecelnych podań.

77
    Rzepa wpadł w pole karne, ograł jednego obrońcę mijając drugiego przewrócił się ale nie ma mowy o karnym, tego samego zdania jest też sędzia.

80
    Próba wymuszenia rzutu karnego przez Wickiego kończy się dla niego karą indywidualną.

81
    Nie rozpieszczają nas dziś piłkarze obu zespołów:( remis będzie dziś chyba sprawiedliwy.

83
    Po szybkim przejęciu w środku pola Drawa miała kapitalną okazję na bramkę, ale Galoch strzela w słupek!!!

84
    Zmiana w drużynie Gryf Wejherowo: z boiska schodzi Wyganowski, na boisku pojawia się Capek.

86
    Gicewicz z trudem oddaje strzał po szybkim podaniu z głębi pola. Przy krótkim słupku stał jednak Kaczmarczyk.

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Stukonis (Drawa Drawsko Pomorskie).

88
    Gicewicz dośrodkował w pole karne i minimalnie minął się z piłką Maksymilian Kenner. Na dwie minuty przed końcem wciąż remis.

89
    Magnuski oddaje strzał z głowy tuż przy słupku ale Ferra broni kapitalnie, futbolówka na rzut rożny.

90
    Tak jak zaczęli tak i kończą drugą połowę. Fantastycznie z głowy strzela MATEUSZ DĄBROWSKI.!!!

90

Ale końcówka zarówno jedni jak i drudzy mogli ten mecz wygrać. Zrobił to Gryf strzelając gola w ostatniej minucie, czym uradował swoich kibiców. Dziękuje wszystkim śledzącym dzisiejszą relację i zapraszam na kolejne na Lajfy.com (17:56:37)
    Uwaga: Jesteś działaczem klubu piłkarskiego, a może prowadzisz stronę internetową? Zapraszamy serdecznie do współpracy przy relacjach na żywo kluby trzecioligowe, a także z niższych klas rozgrywkowych: piotr.pawlak@lajfy.com.