Pogoń – Azoty 36:28 (koniec) | Chrobry – Stal 27:25 (koniec)
KGHM Chrobry Głogów
27:25 (15:14)
Handball Stal Mielec
Sobota 18.10.2014, 18:00 • Hala im. Ryszarda Matuszaka, Głogów • Orlen Superliga mężczyzn

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe relacje na portalu lajfy.com! (20:11:07)

Głogowianie odnieśli trzecie zwycięstwo w tym sezonie i wyprzedzają mielczan w tabeli Superligi!

Od początku drugiej połowy gospodarze odskoczyli na kilka bramek przewagi i do końca meczu kontrolowali wynik spotkania!

60
    Koniec meczu. (27:25)

59
    I podniebne przejęcie piłki przez Witkowskiego. Szła kontra gości i na szczęście dla gospodarzy piłka dla nich! (27:25) (27:25)

59
    Dwa gole przewagi... i słupek! (27:25) (27:25)

59
    44 sekundy do końca i czas dla ekipy Chrobrego! (27:25) (27:25)

59
    Rzut w okienko Adamuszka, broni Stachera!!! (27:25) (27:25)

59
    Szpera zmniejsza stratę gości (27:25) (27:25)

58
    Jak slalomowe tyczki Bednarek mija dwóch graczy gości i rzuca 27 bramkę dla Chrobrego! (27:24) (27:24)

56
    Janyst myślami jest już przy gali KSW, bo to co wyrabia na boisku sprawia wrażenie, że marnuje się przy piłce ręcznej!!! Ale karę dwóch minut dostał za dyskusje z sędzią i wymachiwanie nogami! (26:24) (26:24)

55
    I Bednarek z powietrza trafia do bramki mielczan! (26:24) (26:24)

55
    Sędzia pokazywał grę pasywną Chrobrego, jednak brutalny faul Gudza kasuje czas i w ataku gospodarze! (25:24) (25:24)

54
    Spotkanie bardzo się zaostrzyło w ostatnich minutach! Zawodnicy obu drużyn nie odpuszczają, a Janyst właśnie obalił Bednarka na nasz dziennikarski stolik. Sie dzieje sie... (25:24) (25:24)

53
    Po rzucie ze skrzydła Janysta goście dochodzą Chrobrego na jedną bramkę! (25:24) (25:24)

53
    W słupek trafia Mochocki! (25:23) (25:23)

52
    Janyst trafia po kontrze gości! (25:23) (25:23)

52
    Krieger poczęstował łokciem Świtałę za co otrzymuje 2 minuty kary. (25:22) (25:22)

Carlo Paski

KGHM Chrobry Głogów: Stachera, Kapela – Kaczmarek, Bednarek, Witkowski, Płócienniczak, Świtała, Mychocki, Tylutki, Biegaj, Babicz, Kandora, Bąk, Świątek
    Handball Stal Mielec: Nikolić, Lipka – Wilk, Krępa, Janyst, Krieger, Sobut, Obiała, Szpera, Adamuszek, Gudz, Gliński, Krzysztofik, Chodora

Sędziowie: Rajkiewicz, Tarczykowski (Szczecin)