Pogoń – Azoty 36:28 (koniec) | Chrobry – Stal 27:25 (koniec)
KGHM Chrobry Głogów
27:25 (15:14)
Handball Stal Mielec
Sobota 18.10.2014, 18:00 • Hala im. Ryszarda Matuszaka, Głogów • Orlen Superliga mężczyzn

56
    Janyst myślami jest już przy gali KSW, bo to co wyrabia na boisku sprawia wrażenie, że marnuje się przy piłce ręcznej!!! Ale karę dwóch minut dostał za dyskusje z sędzią i wymachiwanie nogami! (26:24) (26:24)

55
    Sędzia pokazywał grę pasywną Chrobrego, jednak brutalny faul Gudza kasuje czas i w ataku gospodarze! (25:24) (25:24)

52
    Krieger poczęstował łokciem Świtałę za co otrzymuje 2 minuty kary. (25:22) (25:22)

51
    Witkowski ląduje na ławce kar! (25:22) (25:22)

49
    Sobuś trafia z rzutu karnego. (24:21) (24:21)

49
    Bednarek fauluje i zalicza dwuminutowy odpoczynek. (24:20) (24:21)

47
    Gliński znowu technicznie... karny i lobem pokonuje Stacherę! (23:19) (23:19)

39
    Obrona w polu i karny dla gości! Janyst potężnie obija słupek bramki gości!!! (20:15) (20:15)

36
    Rzut karny dla Chrobrego!!! Mochocki na dwa tempa, po koźle!!! I osiemnaste trafienie dla głogowian!!! (18:15) (18:15)

29
    Niezawodny Mochocki wyprowadza gospodarzy na prowadzenie! (15:14) (15:14)

29
    Wilk ukarany za faul i mamy rzut karny dla gospodarzy! (14:14) (15:14)

24
    Płócienniczak kolejny raz udaje się na dwuminutowy odpoczynek! Do trzech razy sztuka! (12:11) (12:11)

21
    Krzystofik wędruje na ławkę kar! (11:9) (11:9)

19
    Janyst czwarty raz pokonuje bramkarza gospodarzy! (10:9) (10:9)

13
    Kapela powstrzymuje Janysta!!! (6:5) (6:5)

13
    Świtała siada na ławce kar. Spotkanie mocno się zaostrza! (6:5) (6:5)

12
    Mochocki się nie myli i gospodarze wychodzą na prowadzenie! (6:5) (6:5)

12
    Gudz odpocznie dwie minuty po faulu na Babiczu. (5:5) (5:5)

11
    Krzysztofik ukarany żółtą kartką. (5:5) (5:5)

6
    No co mogło być? Karny dla gości i Janyst ustrzelił hattricka! ;) (2:3) (2:3)

5
    Mochocki skuteczny egzekutorem. (2:2) (2:2)

5
    Tym razem fauluje Wilk i karny dla gospodarzy. (1:2) (1:2)

04
    Powtórka z rozrywki, karny i Janyst nieomylny. (1:2) (1:2)

03
    Janyst pewnym egzekutorem. (1:1) (1:1)

03
    Półcienniczak wędruje na dwie minuty na ławkę kar i mamy karny. (1:0) (1:0)

Carlo Paski

KGHM Chrobry Głogów: Stachera, Kapela – Kaczmarek, Bednarek, Witkowski, Płócienniczak, Świtała, Mychocki, Tylutki, Biegaj, Babicz, Kandora, Bąk, Świątek
    Handball Stal Mielec: Nikolić, Lipka – Wilk, Krępa, Janyst, Krieger, Sobut, Obiała, Szpera, Adamuszek, Gudz, Gliński, Krzysztofik, Chodora

Sędziowie: Rajkiewicz, Tarczykowski (Szczecin)