Chievo – Sassuolo 0:0 (koniec) | Sampdoria – Fiorentina 3:1 (koniec) | Torino – Atalanta 0:0 (koniec)
Udinese – Genoa 2:4 (koniec) | AC Milan – US Palermo 0:2 (koniec)
UC Sampdoria
3:1 (2:1)
ACF Fiorentina
Niedziela 02.11.2014, 15:00 • Luigi Ferraris, Genoa • Włoska Serie A

90+1
    Zmiana w drużynie UC Sampdoria: z boiska schodzi Soriano, na boisku pojawia się Duncan.
    EDER - 3:1

78
    Gol dla Sampdorii!

Niesamowity rajd EDERA! Wypuścił się on na pojedynek z trzema (!) obrońcami i wszystkich wyprzedził! Resztkami sił zdołał jeszcze oddać strzał, który pokonał Neto! 3:1 dla Sampdorii!

72
    Valero znalazł się niekryty w polu karnym po zgraniu klatką przez Babacara! Ten pierwszy chciał przelobować Romero, ale piłka leci nad bramką! Był jeszcze rykoszet, a więc będzie rzut rożny!

71
    Zmiana w drużynie UC Sampdoria: z boiska schodzi Rizzo, na boisku pojawia się Krsticic.

69
    Super Mario Gomez na murawie! Schodzi z niej Cuadrado!

65
    Kolejne dwie zmiany. W Sampdorii na boisko wbiega Eder, który zmienił Bergessio. Richardsa zmienia Pasqual!

62
    Okazja przed Babacarem, ale nie potrafi on skierować futbolówki w światło bramki po bardzo dobrej interwencji jednego z obrońców!

61
    Babacar chciał wszystkich oszukać i przyjął sobie futbolówkę ręką w polu karnym gospodarzy! To już 3. żółta kartka w przeciągu kilku minut!

60
    Mamy pierwszą zmianę w dzisiejszym meczu. Za Badelja wchodzi Pizarro!

58
    I co? Przyspieszenie Sampdorii, to Gonzalo Rodriguez ucieka się do przewinienia i zostaje mu pokazana kartka!

57
    Nieładnie zaczynają zachowywać się piłkarze. Coraz więcej żółtych kartek, tym razem dla Rizzo.

55
    Pedro Obiang jest kolejnym graczem, który zostaje wpisany do notesu sędziego. Prawie urwał nogę rywalowi!

45+2
    I kolejny gol dla Sampdorii, ale nie zostaje on uznany! Sędziowie słusznie dopatrzyli się w tej akcji spalonego Okaki!
    Stefan SAVIĆ - 2:1

45
    Gol dla Fiorentiny!

Cóż to się dzieje w końcówce pierwszej połowy!? Dośrodkowanie Valero z rzutu rożnego prosto na głowę STEFANA SAVICA, który nie daje żadnych szans Romero! Bramka kontaktowa w takim momencie!
    Luca RIZZO - 2:0

43

Richards dobrym wślizgiem przerywa akcję oskrzydlającą miejscowych. Wrzut z autu, kilka podań i świetna akcja indywidualna LUCI RIZZO, który minął dwóch obrońców, a następnie z ostrego kąta pokonał Neto!

42
    Znów musi interweniować arbiter. Cuadrado w bardzo głupi sposób fauluje daleko od własnej bramki, czysta głupota i brak rozwagi.
    Świetnie obroniony karny przez Romero!

32
    Gonzalo Rodriguez fatalnie uderza z rzutu karnego! Romero zdołał nawet złapać futbolówkę i nie wypuścił jej do samego końca! Świetna interwencja i emocje rosną z każdą minutą!

31
    Angelo Palombo przepycha Babacara w polu karnym, który i tak powinien strzelić bramkę, ale zmarnował sytuację! Żółta kartka dla strzelca bramki!

31
    Kolejny rzut karny, tym razem dla Fiorentiny!!!
    Angelo PALOMBO - 1:0

27

ANGELO PALOMBO bardzo pewnie wykonuje rzut karny i wyprowadza Sampdorię na prowadzenie! Kapitalny strzał tuż przy słupku, na średniej wysokości!

26
    Rzut karny dla Sampdorii!

19
    Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu! Micah Richards niepotrzebnie faulował rywala.
    Świetna akcja Rizzo!

16
    Następna akcja Dorii! Bardzo dobra akcja indywidualna Rizzo! Przebiegł on na połowie Violi kilkanaście metrów z piłką, po czym zakończył ten rajd niecelnym strzałem!

8
    Kontrowersje w polu karnym Fiorentiny! Napastnik gospodarzy wpada w pole karne, ale zostaje przyblokowany przez Neto! Nie ma rzutu karnego!