Indykpol – Resovia 3:2 (koniec) | BKS Visła – Exact 3:1 (koniec) | Dafi Społem – BBTS 1:3 (koniec)

37:39
    Zablokowany Adrian Staszewski! Cóż za set! Niestety to już ostatni w tym meczu! BBTS Bielsko-Biała wygrał dzisiaj 3:1 z Effectorem Kielce.

37:38
    Blokiem świetnie zagrali w tej akcji goście. Effector musiał tylko przebić piłkę, a akcję wykorzystał nie kto inny jak Gonzalez! Piłka meczowa dla gości!

31:30
    Gonzalez musiał atakować w trudnej pozycji, postawił na siłę, a to był błąd! Wyraźny aut!

27:27
    Wow! Wow! Wow! Cóż za wymiana w Hali Legionów! Gonzalez dostał świetną szansę na zakończenie meczu, ale wtedy wzorowo potrójnym blokiem zagrali kielczanie! Remis!

16:14
    Nogaj baaardzo blisko asa, ale ostatecznie zabrakło dosłownie centymetrów! Na drugiej przerwie technicznej dwupunktowe prowadzenie Effectora Kielce.

8:7
    A Polański powielił wyczyn Machacona, również w siatkę. Na pierwszej przerwie technicznej skromne prowadzenie Effectora.

21:25
    Krzysiek, Krzysiek, Krzysiek – cóż teraz zrobił ten zawodnik? Fatalnie trafił w piłkę, a ta poszybowała daleko poza linię końcową. BBTS Bielsko-Biała prowadzi 2:1 w Kielcach!

13:16
    Blok-aut gospodarzy po mocnym ataku Gonzaleza. Na drugiej przerwie technicznej w tym secie mamy 3-punktowe prowadzenie zawodników z południa Polski.

8:6
    Krzysiek huknął po skosie i doprowadził do pierwszej przerwy technicznej w trzecim secie. Skromne, bo 2-punktowe prowadzenie posiada drużyna kielecka.

17:25
    Kamil Kwasowski sprytnym atakiem z lewego skrzydła zakończył drugiego seta. W Hali Legionów mamy remis.

9:16
    Kapelus zrehabilitował się również po skosie. Na drugiej przerwie technicznej wysoka przewaga zawodników z Bielska-Białej.

5:8
    Ferens kapitalnie zaatakował po skosie. Buchowski domagał się sprawdzenia decyzji, ale Dariusz Daszkiewicz zaprzestał protestom. Pokazał, że piłka była w boisku. Na pierwszej przerwie technicznej w drugim secie mamy 3-punktową przewagę gości.

25:22
    Adrian Staszewski mocnym atakiem po skosie zakończył pierwszego seta tego meczu! Effector na prowadzeniu!

16:12
    Błąd techniczny w zespole z Bielska-Białej. Effector dalej utrzymuje przewagę 4-punktową. Przed nami decydujące chwile w pierwszym secie.

8:4
    Kolejny raz czaruje Bieniek! As serwisowy! Na pierwszej przerwie technicznej pewne prowadzenie gospodarzy!

Norbert Sinkiewicz

Dafi Społem Kielce: Jungiewicz, Wacek, Maćkowiak, Janusz, Staszewski, Machacon, Takvam, Buchowski, Pająk, Bieniek, Penchev, Krzysiek
    libero: Sufa, Kaczmarek

BBTS Bielsko-Biała: Polański, Błoński, Siek, Ferens, Neroj, Pilarz, Bućko, Gonzalez, Buniak, Sobala, Kapelus, Kwasowski
    libero: Czaudema, Dębiec

Sędziowie: Niedbał, Gadzina