Indykpol – Resovia 3:2 (koniec) | BKS Visła – Exact 3:1 (koniec) | Dafi Społem – BBTS 1:3 (koniec)

14:10
    Pierwsza piłka meczowa dla miejscowych! Dryja po skosie nie trafia w boisko!

13:8
    Trzynasty punkt dla gospodarzy! Penczew popełnia prosty błąd, co kosztuje jego drużynę przegranie wymiany!

10:4
    Penczew posyła piłkę na aut! Coraz bliżej zwycięstwa w całym spotkaniu są gospodarze!

8:1
    Coś nieprawdopodobnego! Drugi raz z rzędu Szymański zdobywa punkt bezpośrednio z zagrywki!

6:1
    Kapitalny pojedynczy blok Bednorza! Kolejna przerwa na życzenie Andrzeja Kowala!

4:1
    Prosty błąd w defensywie popełniają rzeszowianie, kolejny punkt dla miejscowych! O czas prosi trener Resovii!

17:24
    Pierwsza piłka setowa w czwartej partii dla Resovii!

12:19
    Tym razem Ogurcak myli się przy ataku i wyrzuca piłkę na aut. Czas dla trenera AZS-u!

11:16
    As serwisowy Marko Ivocicia! Goście schodzą na drugą przerwę techniczną w tym secie z pięcioma punktami przewagi!

9:12
    Szymański zablokowany przez Nowakowskiego i Ivocicia, trzy punkty przewagi mają rzeszowianie! Czas dla ekipy z Olsztyna!

7:8
    Dobrowolski nie trafia w boisku! Na pierwszą przerwę techniczną z minimalnym prowadzeniem schodzą rzeszowianie!

21:24
    Dotknięcie siatki jednego z olsztynian, w prosty sposób gospodarze tracą punkt w bardzo ważnym momencie! Piłka setowa dla Resovii!

21:22
    Ogurcak mocnym atakiem obija blok rywali, olsztynianie częściowo odrabiają starty! O czas prosi Andrzej Kowal!

19:20
    Tichacek atakuje z drugiej piłki, Resovia ponownie na prowadzeniu! O czas prosi trener olsztynian!

19:18
    As serwisowy Szymańskiego w decydującej fazie meczu!

16:15
    Szymański nie do obrony atakuje z lewego skrzydła! Olsztynianie schodzą na przerwę techniczną z jednym punktem przewagi!

13:14
    Penczew pewnie atakuje ze skrzydła i wyprowadza swój zespół na prowadzenie!

8:5
    Hain kapitalnie zablokował atakującego Buszka! Trzy punkty przewagi gospodarzy na pierwszej przerwie technicznej!

24:15
    Pierwsza piłka setowa w drugim secie dla gospodarzy!

21:11
    Fantastyczna kiwka Ogurcaka, nieporozumienie w zespole Resovii i siatkarze z Olsztyna zdobywają kolejny punkt!

16:9
    Miłosz Zniszczoł świetnie zatrzymuje akcję rywali! Siedem punktów przewagi AZS-u na drugiej przerwie technicznej!

11:8
    Rafał Buszek nie zdołał odbić piłki i trzeci punkt z rzędu zdobywa AZS! Czas dla Resovii!

8:7
    Hain świetnie zablokował Schoepsa, na pierwszą przerwę techniczną w drugim secie gospodarze schodzą z jednopunktowym prowadzeniem!

24:22
    Piłka setowa dla AZS-u Olsztyn! O czas prosi opiekun Resovii!

18:18
    Autowy atak zawodnika z Rzeszowa, ponownie remis w Olsztynie!

14:16
    Atomowa zagrywka Penczewa, rywale bez szans na skuteczny odbiór! Druga przerwa techniczna i dwupunktowe prowadzenie Resovii!

12:14
    As serwisowy Fabiana Drzyzgi! Gospodarze proszą o challenge, ale decyzja zostaje podtrzymana!

7:8
    Świetnym atakiem przez środek popisał się Dryja, goście schodzą na pierwszą przerwę techniczną z jednopunktowym prowadzeniem.

Indykpol AZS Olsztyn: Dobrowolski, Bednorz, Zniszczoł, Szymański, Hain, Ogurcak, Zajder, Zatko, Łuka, Adamajtis, Alves Cabral
    Libero: Potera

Asseco Resovia Rzeszów: Drzyzga, Schoeps, Nowakowski, Perłowski, Penczew, Ivović, Buszek, Dryja, Holmes, Konarski, Tichacek
    Libero: Ignaczak

Główny: Piotr Skowroński
    Asystent: Marek Heyducki