Arka – Olimpia-Beskid 35:32 (koniec) | SPR Pogoń – Zagłębie 24:24 (koniec)
Arka Gdynia (K)
35:32 (19:15)
MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz
Niedziela 11.01.2015, 15:00 • Arena Gdynia, Gdynia • PGNiG Superliga kobiet

W drugiej połowie nie zabrakło nam emocji! Zawodniczki Olimpii próbowały odrobić straty z pierwszej połowy, dochodziły często rywalki na dwa punkty, lecz nie udało się pokonać tej bariery. W drużynie Vistalu Gdynia wkradło się trochę nerwów w drugiej połowie, ale nie dały one sobie wyrwać zwycięstwa dzięki czemu zdobywają dwa punkty i do lidera tabeli tracą już tylko 3 punkty! MVP tego meczu w drużynie z Gdyni została Kinga Gutkowska! (16:29:17)

60
    Koniec meczu. (35:32)

60
    W ostatniej akcji udało się zdobyć zawodniczkom z Nowego Sącza jeszcze jedną bramkę. (35:32)

60
    Niecelne podanie Zych. (35:31)

60
    Jedna z ostatnich akcji w tym meczu zakończona bramką dla gospodarzy. (35:31)

59
    Dubajova chciała przelobować Gapską, ale piłka trafiła w poprzeczkę! (34:31)

58
    Przy słupku wpada piłka do siatki po rzucie Janiszewskiej. (34:31)

58
    Minuty do końca, stratę pomniejszają zawodniczki z Nowego Sącza. (33:31)

58
    Przy piłce utrzymują się goście. (33:30)

57
    Faulowana w ofensywie zawodniczka drużyny z Gdyni. (33:30)

56
    Piłka po rzucie zawodniczki Olimpii odbija się od poprzeczki. (33:30)

56
    Wykluczona na dwie minuty zosataje Zych. (33:30)

56
    Na parkiecie leży jedna z zawodniczek Vistal Gdynia, wydaje się, że ma problemy z żebrami. (33:30)

55
    Podanie Zach przejmuje Leśniak, wychodzi sam na sam z Gapska, ale cudownie interweniowała bramkarka gospodarzy! (33:30)