Slavia – Cracovia 1:0 (koniec) | Los Barrios – Lechia 0:13 (koniec)
Slavia Praga
1:0 (1:0)
Cracovia
Poniedziałek 02.02.2015, 10:00Spotkania towarzyskie

Cracovia przegrała ze Slavią Praga 0-1. Jedyny gol padł w 30. minucie i był on autorstwa Milana Škody. W drugiej połowie gra Cracovii mogła się podobać, jednak brakowało skuteczności pod bramką rywala.

Dziękujemy za uwagę. (11:42:03)

90

87
    Slavia kontroluje wydarzenia boiskowe w ostatnich minutach.

84
    Z prawej strony pola karnego strzelał Dąbrowski, lecz nie trafił w bramkę.

82
    Żółtą kartkę otrzymuje Deli (Slavia Praga).

81
    Przed nami ostatnie dziesięć minut meczu. Zapowiada się ciekawa końcówka. Slavia prowadzi tylko jednym golem, a Cracovia stara się atakować.

78
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Čovilo, na boisku pojawia się Dąbrowski.

78
    Zmiana w drużynie Slavia Praga: z boiska schodzi Škoda, na boisku pojawia się Červenka.

77
    Żółtą kartkę otrzymuje Nykiel (Cracovia).

77
    Z rzutu wolnego strzelał Boudjemaa, ale Pilarz był tam, gdzie być powinien.

76
    Rzut wolny dla Slavii metr od linii pola karnego "Pasów".

74
    Cracovia w natarciu, jednak Slavia cały czas umiejętnie się broni. Ciekawy mecz zrobił nam się w drugiej połowie.

71
    Znakomicie teraz Kapustka wypatrzył w polu karnym Budzińskiego, lecz ten fatalnie spudłował z kilku metrów!

69
    Groźny strzał z narożnika pola karnego oddał Zmrhal! Piłka jednak minimalnie minęła bramkę "Pasów"!

67
    Zmiana w drużynie Slavia Praga: z boiska schodzi Vukadinovič, na boisku pojawia się Mičola.

67
    Zmiana w drużynie Slavia Praga: z boiska schodzi Kenia, na boisku pojawia się Boudjemaa.

64
    Kolejna okazja dla Slavii! Ależ teraz nie wykorzystał szansy Hrubý, przegrywając pojedynek z Pilarzem!

62
    Rzut wolny około trzydzieści metrów od bramki Cracovii wykonywał Hrubý. Futbolówka po tym strzale przeleciała nad poprzeczką.