Slavia – Cracovia 1:0 (koniec) | Los Barrios – Lechia 0:13 (koniec)
UD Los Barrios
0:13 (0:4)
Lechia Gdańsk
Poniedziałek 02.02.2015, 18:00 • Marbella Paradise of Football & Sports, La Quinta • Spotkania towarzyskie

Lechia Gdańsk pokonuje Los Barrios 13:0. Absolutna dominacja gdańszczan, co w pełni odzwierciedlone jest wynikiem tego spotkania. Dziękujemy za wspólne emocje! (19:48:46)

90

90
    Miękkie wrzutka Mili i zdawało się, że rywal zagrał ręką w polu karnym, ale arbiter odgwizdał koniec spotkania.

90
    Będzie jeszcze rzut wolny dla Lechii. Sebastian Mila ustawił futbolówkę nieopodal narożnika pola karnego.

90
    Za chwilę możemy spodziewać się ostatniego gwizdka arbitra. Nie sądzimy, by sędziowie, a także gracze Los Barrios chcieli przeciągać ten mecz.

89
    Grzelczak uderza ze skraju pola karnego, lecz o dobry metr obok słupka.

88
    Wreszcie jakaś dobra interwencja bramkarza hiszpańskiej drużyny. Dobrze uprzedził szarżującego jednego z graczy Lechii.

87
    Zablokowane uderzenie Makuszewskiego z pola karnego.

86
    Kolejne uderzenie, tym razem z ponad 30 metrów i ze sporymi problemami bramkarz Los Barrios.

85
    Ostatnie 5 minut gry. Obraz spotkania nic się nie zmienia. Lechia gra piłką, a rywale... przyglądają się.

84
    Vranjes! Zabrakło teraz szczęścia piłkarzowi Lechii! Uderzenie z dystansu zatrzymuje się na słupku!

83
    Mila próbował uruchomić jednego z partnerów prostopadłym podaniem, ale przechwycili gracze Los Barrios.

82
    Kontratak Lechii, na 16. metrze rywala próbował przekładać Macierzyński, ale stracił futbolówkę.

81
    Rywale próbowali szybko przenieść futbolówkę w pole karne gdańszczan, ale nic z tego nie wynikło.

80
    Brzydki faul Bougaidisa Bw środkowej strefie. Żółta kartka dla gracza Lechii.

80
    Gol dla Lechii!

PIOTR GRZELCZAK trafia do siatki technicznym uderzeniem, po asyście Sebastiana Mili.

80
    10 minut do końca spotkania. Lechia konstruuje kolejny atak. Rywale wyszli nieco wyżej, ale nie znajdują recepty, by odmienić przebieg meczu.

78
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Colak, na boisku pojawia się Macierzyński.

Piotr

Gole: 6. Friesenbichler, 16. Nazario, 22. Friesenbichler, 26. Pietrowski, 47. Colak, 48. Borysiuk, 52. Colak, 58. Borysiuk, 61. Colak, 70. Colak, 72. Vranjes, 76. Mila (kar.), 80. Grzelczak

Kartki:   31. Pietrowski (LCH), 80. Bougaidis (LCH)

UD Los Barrios: Natera – Noria, Nacho, Placios, Cantizano, Ruben, Chico, Pedro, Juan, Juanma, Antonio.
    Lechia Gdańsk: I połowa: Bąk – Możdżeń, Rudinilson, Dźwigała, Leković – Buksa, Pietrowski, Łukasik, Wiśniewski, Nazario – Friesenbichler (32' Macierzyński)

II połowa: Podleśny – Wojtkowiak, Janicki, Bougaidis, Wawrzyniak – Makuszewski, Borysiuk, Vranjes, Mila, Grzelczak – Colak (78' Macierzyński)