Slavia – Cracovia 1:0 (koniec) | Los Barrios – Lechia 0:13 (koniec)
UD Los Barrios
0:13 (0:4)
Lechia Gdańsk
Poniedziałek 02.02.2015, 18:00 • Marbella Paradise of Football & Sports, La Quinta • Spotkania towarzyskie

80
    Gol dla Lechii!

PIOTR GRZELCZAK trafia do siatki technicznym uderzeniem, po asyście Sebastiana Mili.

76

SEBASTIAN MILA zamienia jedenastkę na bramkę!

72

Maciej Makuszewski do STOJANA VRANJESA, a ten do siatki! Czy rywale mają jeszcze ochotę na grę?

70

ANTONIO COLAK celnym uderzeniem podwyższa wynik meczu na 0:10. Klasyczny hat-trick, co ciekawe zgromadzony w 18 minut. Kolejna asysta Grzelczaka. Kto wie, może i ten gracz wpisze się na listę strzelców.

61

Grzelczak przytomnie odgrywa na prawą stronę, a tam futbolówkę do siatki pakuje ANTONIO COLAK. Trzeba przyznać, że nie pierwszy już raz, nie popisał się golkiper rywali.

58

Po szybkiej kontrze gdańszczan, na listę strzelców po raz kolejny wpisuje się ARIEL BORYSIUK! Asystę zalicza Sebastian Mila.

52

Trening strzelecki urządzają sobie gracze Lechii! Niezłe podanie Ariela Borysiuka do ANTONIO COLAKA, błąd defensywy rywali i Chorwat trafia z czystej pozycji.

48

Precyzyjne uderzenie ARIELA BORYSIUKA i jest już 0:6! Miał trener Jerzy Brzęczek nosa wpuszczając na boisko Borysiuka oraz Colaka!

47

I mamy szybką bramkę, wprowadzonego w drugiej części gry ANTONIO COLAKA!

26

Czwarta bramka dla zespołu Ekstraklasy, a jej zdobywcą MARCIN PIETROWSKI! Świetne uderzenie z dystansu, po asyście Freisenbichlera!

22

KEVIN FRIESENBICHLER jest niesamowity! Ładnie podanie Buksy i snajper Lechii wychodzi sam na sam i po raz drugi pewnie pokonuje Natere!

16
    Bramkę zdobył BRUNO NAZARIO.

6
    Piotr Wiśniewski znakomicie dograł do KEVINA FRIESENBICHLERA. Austriak znalazł się w sytuacji sam na sam z Naterą. Zawodnik gdańskiego klubu bez najmniejszego problemu skierował futbolówkę do bramki.

Piotr

Gole: 6. Friesenbichler, 16. Nazario, 22. Friesenbichler, 26. Pietrowski, 47. Colak, 48. Borysiuk, 52. Colak, 58. Borysiuk, 61. Colak, 70. Colak, 72. Vranjes, 76. Mila (kar.), 80. Grzelczak

Kartki:   31. Pietrowski (LCH), 80. Bougaidis (LCH)

UD Los Barrios: Natera – Noria, Nacho, Placios, Cantizano, Ruben, Chico, Pedro, Juan, Juanma, Antonio.
    Lechia Gdańsk: I połowa: Bąk – Możdżeń, Rudinilson, Dźwigała, Leković – Buksa, Pietrowski, Łukasik, Wiśniewski, Nazario – Friesenbichler (32' Macierzyński)

II połowa: Podleśny – Wojtkowiak, Janicki, Bougaidis, Wawrzyniak – Makuszewski, Borysiuk, Vranjes, Mila, Grzelczak – Colak (78' Macierzyński)