Lublin – Kutno 80:91 (koniec) | Starogard Gdański – Radom 72:91 (koniec) | Gdynia – Sopot 89:81 (koniec)
Dąbrowa Górnicza – Tarnobrzeg 95:96 (koniec) | Zgorzelec – Toruń 86:90 (koniec)
Polpharma Starogard Gdański
72:91 (24:21, 31:49, 50:72)
Rosa Radom
Sobota 07.02.2015, 17:00 • Miejska Hala im. Andrzeja Grubby w Starogardzie Gdańskim • Tauron Basket Liga

Dziękuję za uwagę. Zapraszam na śledzenie pozostałych spotkań TBL w Lajfy.com. (18:42:16)

Liderzy punktowi:
    Polpharma: Meier i Miles po 16 pkt., Sapp i Bochno po 10 pkt.
    Rosa: Mirković 16 pkt., Gibson i Majewski po 13 pkt.

Warte uwagi:
    74 % skuteczności za dwa Rosy
    40-31 w zbiórkach dla Rosy
    25 % skuteczności z gry Bartosz Bochno

Rosa Radom odnosi łatwe zwycięstwo na terenie Starogardu. W drugiej połowie spokojnie utrzymywali przewagę w drugiej połowie, nie pozwolili zagrozić wynikowi i dowieźli prowadzenie do końca. Zbyt wiele błędów i strat po stronie gospodarzy dodatkowo słaba skuteczność spowodowała taki wynik.

40:00
    Koniec meczu. (72:91)

39:42
    Miles dokłada jeden punkt z rzutu wolnego. (72:91)

39:30
    Mirković dobija po rzucie Szymkiewicza. (71:91)

39:10
    Sapp 1/2 z linii wolnych. (71:89)

39:05
    Bonarek nieudanie za trzy, w kontrze Sokołowski fauluje Sappa. (70:89)

38:43
    Długosz efektownie wsadza piłkę do kosza. (70:89)

38:27
    Taylor dwa trafienia i piłka z boku. (68:89)

38:26
    Faul niesportowy Jessie Sapp. Trzeci faul tego zawodnika. (68:87)

38:05
    Taylor trafia trójkę. (68:87)

37:50
    Miles taki trochę jeździec bez głowy, minął trzech rywali, ale nawet nie dorzucił do kosza. (68:84)

37:30
    Jeszcze na nieszczęście błąd kroków popełnia Bochno. (68:84)

37:16
    Kukiełka dwukrotnie niecelnie za trzy, szybka kontra Rosy i Sokołowski utrzymuje spokojną przewagę. (68:84)

37:00
    Gibson dwa punkty i po zagrożeniu. (68:82)

36:35
    Taylor mimo obrony Bochno zaliczył trafienie. (68:80)

36:05
    Zalewski pudłuje za trzy. Atak pozycyjny gospodarzy. Meier trafia za trzy! (68:78)

Adrian Trawicki

Polpharma Starogard Gdański: Miles, Robak, Sapp, Kukiełka, Lebiedziński, Długosz, Struski, Bochno, Jarmakowicz, Meier, Strzelecki.

Trener: Tomasz Jankowski.

Rosa Radom: Taylor, Witka, Mirković, Gibson, Zalewski, Majewski, Szymkiewicz, Sokołowski, Adams, Bonarek, Jeszke

Trener: Wojciech Kamiński.
    KWarty: 24:21, 7:28, 19:23, 22:19