Lublin – Kutno 80:91 (koniec) | Starogard Gdański – Radom 72:91 (koniec) | Gdynia – Sopot 89:81 (koniec)
Dąbrowa Górnicza – Tarnobrzeg 95:96 (koniec) | Zgorzelec – Toruń 86:90 (koniec)
Asseco Gdynia
89:81 (20:18, 38:29, 61:45)
Trefl Sopot
Sobota 07.02.2015, 18:00Tauron Basket Liga

38:41
    Złe podanie Waltona. Frasunkiewicz przechwycił piłkę już poza linią końcową. Kontra i trafiają za trzy gości! Przerwa na życzenie szkoleniowca Asseco
    ! (81:74)

31:19
    Mylą się gospodarze w ataku. Kontra rywali i za trzy Vasiliauskas! Przerwa dla Asseco! (61:50)

27:35
    Strata w ataku Asseco. Kontra sopocian i dwa punkty Bendziusa! O przerwę prosi szkoleniowiec Asseco! (55:42)

26:41
    O przerwę prosi szkoleniowiec gości! (53:39)

22:46
    Niecelny rzut sopocian. Piłkę przechwytują gospodarze. Frasunkiewicz decyduje się na rzut za trzy i trafia! Przerwa dla przyjezdnych! (43:33)