Hellas Verona – Torino 1:3 (koniec) | Juventus – AC Milan 3:1 (koniec)
Torino FC
Sobota 07.02.2015, 18:00 • Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Włoska Serie A

Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne piłkarskie emocje z lajfy.com! (19:59:47)
    Gol El Kaddouriego przypieczętował triumf Torino.

Dużo emocji dostarczyło sobotnie starcie w Veronie. Początkowo głównie tych pozapiłkarskich – gorąco na stadionie robiło się po decyzjach sędziów i kontaktowych spięciach w środku pola. Grę nerwów wygrało Torino FC. W 32. minucie Martinez zachował się przytomnie i strzelił na 0:1 w sytuacji sam na sam. Ten sam zawodnik wywalczył rzut karny po przerwie, z którego celnie przymierzył Quagliarella. Gospodarze jeszcze spróbowali odwrócić losy meczu, ich grę napędzał niestrudzony Luca Toni. Weteran zdobył nawet gola, ale ponownie – w momencie, gdy Verona zdawała się rozpędzać – dostała decydujący cios. Kontratak wykończył El Kaddouri i Torino mogło świętować przedłużenie serii zwycięstw. Niezła partia Kamila Glika, który mógł zachować się nieco lepiej przy golu Toniego, ale generalnie spisywał się bez zarzutu.

90+4

90+3
    I już wiadomo – Torino FC wygra czwarte ligowe spotkanie z rzędu. Piękna passa Glika i spółki!
    Omar EL KADDOURI - 1:3

90+2
    Gol dla Torino!
    Bramkę zdobył EL KADDOURI. Zabójczy kontratak zmiennika! Zbiegł bezkarnie z lewego skrzydła do środka. Nikt go nie atakował, z czego skrzętnie skorzystał. Podkręcony strzał z okolic linii pola karnego wpadł po drugim słupku do siatki!

90+2
    Futsalowy zamek pod polem karnym Torino. Przyjezdni wybijają poza boisko...

90
    Doliczone 4 minuty.

89
    Faul taktyczny i żółta kartka dla Morettiego.

88
    Piotr Świerczewski patronuje temu fragmentowi spotkania. Coraz częściej gospodarze grają "na chaos" w szesnastkę Torino.

86
    Siódmy rzut rożny dla Toniego i spółki. Kapitan zespołu główkował i piłka zatańczyła niebezpiecznie na górnej siatce. Wszystko asekurował czujnie Kamil Glik.

85
    Gomez zabrał się z piłką i po krótkiej żonglerce oddał ekwilibrystyczny strzał za siebie. Za dużo efekciarstwa, a za mało jakości i Padelli popisał się spokojnym chwytem!

84
    Ruszają ataki Hellas Verona. Dynamiczne poszukiwanie wyrównania i teraz goście są pod presją...
    Luca TONI - 1:2

83
    Gol dla Verony!
    LUCA TONI wyskoczył do podania z głębi pola, wziął obrońcę na plecy i w sytuacji sam na sam strzelił obok Padelliego. Jeszcze będzie interesująco w końcówce! Decydującego zagrania nie zdołał przerwać Glik.