Hellas Verona – Torino 1:3 (koniec) | Juventus – AC Milan 3:1 (koniec)
Sobota 07.02.2015, 18:00 • Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Włoska Serie A
    Omar EL KADDOURI - 1:3

90+2
    Gol dla Torino!
    Bramkę zdobył EL KADDOURI. Zabójczy kontratak zmiennika! Zbiegł bezkarnie z lewego skrzydła do środka. Nikt go nie atakował, z czego skrzętnie skorzystał. Podkręcony strzał z okolic linii pola karnego wpadł po drugim słupku do siatki!

89
    Faul taktyczny i żółta kartka dla Morettiego.

86
    Siódmy rzut rożny dla Toniego i spółki. Kapitan zespołu główkował i piłka zatańczyła niebezpiecznie na górnej siatce. Wszystko asekurował czujnie Kamil Glik.
    Luca TONI - 1:2

83
    Gol dla Verony!
    LUCA TONI wyskoczył do podania z głębi pola, wziął obrońcę na plecy i w sytuacji sam na sam strzelił obok Padelliego. Jeszcze będzie interesująco w końcówce! Decydującego zagrania nie zdołał przerwać Glik.

81
    I ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Gonzalez zastąpił Benassiego.

80
    Fernandinho zmienił bezproduktywnego Saviolę na 10 minut przed końcem regulaminowego czasu.

76
    To mogło być 0:3! Benassi otrzymał mierzone dośrodkowanie na drugim słupku i główkował pod poprzeczkę. Futbolówkę wyjął Benussi!

72
    Posypały się zmiany w 71. minucie. Amauri za zdobywcę drugiego gola – Quaglierellę.

71
    Także Gomez za Pisano. Zobaczymy, jaki będzie efekt tej podwójnej roszady?

71
    Pierwsza zmiana u gospodarzy: Lazaris za Hallfredssona.

62
    Ale teraz przesadził Martinez. Tak jakby nie chciał się połakomić na swojego drugiego gola. Zamiast huknąć w sytuacji sam na sam – podawał w kierunku partnera i trafił w przeciwnika.

58
    El Kaddouri wbiegł na boisko za Farneruda. To pierwsza zmiana w sobotni wieczór.
    Fabio QUAGLIARELLA - 0:2

50
    Bramkę zdobył FABIO QUAGLIARELLA. Mierzone uderzenie z 11. metra pod poprzeczkę i drużyna Kamila Glika ma już dwa gole przewagi!

49
    Żółta kartka dla Marquesa za faul we własnym polu karnyn.

49
    Rzut karny dla Torino FC! Rafael Marques ściął bohatera tego meczu – Martineza i sędzia nie zawahał się przy podejmowaniu decyzji!

38
    Bovo potraktował za ostro Toniego i druga żółta kartka w sobotnim meczu.
    Josef MARTÍNEZ - 0:1

32
    Bramkę zdobył JOZEF MARTINEZ. Torino FC na prowadzeniu. Koledzy Kamila Glika wymienili kilka podań przed polem karnym, po czym piłka utonęła pod nogami grupki zawodników na 16. metrze. Wyłuskał ją przytomnie Martinez i w sytuacji sam na sam pokonał Benussiego!

24
    Kamil Glik ściął "równo z trawą" Hallfredssona i został upomniany żółtą kartką. Zero protestów, a podanie dłoni sędziemu – to reakcja kapitana Torino.

8
    Ostemplowany słupek bramki Torino FC! Ależ niefortunna interwencja Morettiego po dośrodkowaniu Marquesa i było o włos od gola samobójczego!

Gole: 83. Toni – 32. Martinez, 50. Quagliarella (kar.), 90+2. Kaddouri

Kartki:   49. Marques (VRN) – 24. Glik (TUI), 38. Bovo (TUI), 89. Moretti (TUI)

Hellas Verona: Benussi – Moras, Marquez, Marques – Pisano (71' Gomez), Greco, Tachtsidis, Hallfredsson (71' Lazaris), Agostini – Saviola (80' Fernandinho), Toni.

Zmiany: Rafael, Gollini – Sorensen, Nico Lopez, Lazaros, Gomez, Ionita, Valoti, Brivio, Campanharo, Fernandinho, Martic.

Torino FC: Padelli – Bovo, Glik, Moretti – Bruno Peres, Benassi (81' Gonzalez), Vives, Farnerud (58' El Kaddouri), Molinaro – Quagliarella (72' Amauri), Martinez.

Zmiany: Ichazo, Castellazzi – El Kaddouri, Gonzalez, Jansson, Maksimovic, Gaston Silva, Amauri, Masiello, Darmian.

Sędziowie: Michael Fabbri