Lechia – Kaszubia 3:0 (koniec) | Garbarnia – Wiślanie 6:3 (koniec) | Puszcza – Jutrzenka 2:3 (koniec)
Puszcza – Sparta 7:0 (koniec)
Lechia Gdańsk
3:0 (3:0)
Kaszubia Kościerzyna
Sobota 07.02.2015, 11:00 • Stadion Miejski, Gdańsk • Spotkania towarzyskie

Lechia wygrała z Kaszubią Kościerzyna 3-0. Był to ostatni sparing gdańszczan przed rundą wiosenną ekstraklasy. W pierwszej połowie spotkanie mogło się podobać, ale po przerwie tempo znacznie spadło. To tyle na dziś, dziękujemy za uwagę. (12:48:16)

90

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta spotkania. Nie zanosi się na kolejne bramki. Słaby mecz po zmianie stron.

88
    Zmiana w drużynie Kaszubia Kościerzyna: z boiska schodzi Wysiecki, na boisku pojawia się Rolbiecki.

87
    Dobry pomysł miał Pawłowski, ale dośrodkował minimalnie za mocno w kierunku Czychowskiego i ten nie zdołał zamknąć akcji.

84
    Podleśny naprawił błąd Rudinilsona, który stracił piłkę we własnym polu karnym. Na szczęście bez konsekwencji.

82
    Raz jeszcze indywidualnie Pawłowski. Ładna akcja środkiem pola, lecz strzał z dwudziestu metrów nad bramką.

81
    Zaskakujące uderzenie Piotrowskiego z dystansu, jednak wysoko nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Podleśnego.

79
    Nie trafił czysto w piłkę Pietrowski i oddał niecelny strzał zza pola karnego.

78
    Ambitnie powalczył o piłkę Czychowski, w efekcie czego będzie rzut rożny dla Lechii.

77
    Nie dzieje się nic ciekawego w ostatnich minutach. Lechia, mimo gry o jednego zawodnika mniej, w dalszym ciągu długo utrzymuje się przy piłce.

73
    Po centrze Wesołowskiego główkował Styś, jednak Podleśny nie dał się zaskoczyć.

71
    Cóż, wygląda na to, że Lechia zagra ostatnie dwadzieścia minut w dziesięciu. Nie ma kolejnego zawodnika na ławce.