Niżny Nowogród – Nowokuźnieck 3:2 (koniec)
Torpedo Niżny Nowogród
3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
Metallurg Nowokuźnieck
Niedziela 08.02.2015, 15:00 • Konovalenko Sports Palace, Niżny Nowogród, Rosja • Kontinental Hockey League

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (17:17:12)

Koniec spotkania! Torpedo Niżny Nowogród pokonuje Metallurg Nowokuźnieck 3:2 i zdobywa kolejne cenne punkty do ligowej tabeli! Wojtek Wolski w dzisiejszym meczu nie punktował.

60:00

59:20
    Czas dla drużyny z Nowokuźniecka.

59:00
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry rozpoczęta.

58:18
    Zamieszanie pod bramką przyjezdnych po strzale Galuzina! Broni jednak Chakimow.

57:20
    Torpedo nastawione już głównie na grę defensywną. Niepełna trzy minuty do zakończenia regulaminowego czasu gry.

56:03
    Oba zespoły powracają już do gry w pełnym zestawieniu.

54:03
    Obustronne wykluczenia. Malinowski i Dmitri Kazionow z dwoma minutami karnymi za nadmierną ostrość w grze. Gramy 4 na 4.

53:30
    Torpedo po raz kolejny z gumą pod bramką Chakimowa.

52:12
    Po raz kolejny na pozycji spalonej zawodnicy Metallurga. Przerwa w grze.

51:30
    Szybki kontratak gości zakończony dobrą interwencją Kasutina.

50:06
    Gospodarze przez większość czasu utrzymują gumę w ofensywie i oddają kolejne strzały na bramkę Nowokuźniecka.

49:50
    Salminen był bardzo bliski zdobycia czwartej bramki dla Torpeda! Świetnie w bramce zachował się jednak Chakimow.

48:45
    Nowokućnieck z uwolnieniem. Wycofanie gry pod bramkę Chakimowa.

47:50
    Niżny Nowogród wycofał grę daleko pod własną bramkę.

46:20
    Jak na razie nie klei się gra gościom w ofensywie. Jak tak dalej pójdzie nie mają oni co myśleć o odwróceniu losów tego spotkania.