Polska – Rumunia 4:0 (koniec)
Polska
4:0 (0:0, 4:0, 0:0)
Rumunia
Niedziela 08.02.2015, 19:30 • Tor-Tor, Toruń, Polska • Euro Ice Hockey Challenge

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (21:31:38)

Po raz kolejny reprezentację Polski zobaczymy w kwietniu kiedy to odbędą się już Mistrzostwa Świata w Krakowie!

Koniec spotkania! Polska wygrywa na zakończenie turnieju EIHC w Toruniu 4:0! Jest to czwarte zwycięstwo z rzędu Polaków w turnieju zorganizowanym w ramach cyklu EIHC!

60:00

59:00
    Rozpoczyna się ostatnia minuta dzisiejszego spotkania.

58:33
    Polska powraca do gry w pełnym zestawieniu.

57:10
    Polacy raz jeszcze pewnie bronią się podczas gry w osłabieniu.

56:33
    Kolejna kara dla polskiego zawodnika. Górny 2+10 minut za atak na głowę rumuńskiego zawodnika.

56:23
    Niecelne uderzenie Kapicy ze środka na bramkę Polca.

55:18
    Polacy na lodzie już w pełnym zestawieniu.

54:13
    Rumuni ponownie nie zachwycają podczas gry w przewadze.

53:18
    Pasiut na ławce kar za uderzanie. W przewadze zagrają teraz Rumuni.

52:30
    Polacy wycofali grę do własnej tercji obronnej. Chwila na zmianę formacji ofensywnych.

51:12
    Goście ponownie zdołali przetrzymać okres gry w osłabieniu.

50:12
    Polacy bardzo mozolnie rozgrywają ten zamek. Polc raz po raz odbija gumę po strzałach Polski.

49:12
    Długo goście nie pograli w pełnym zestawieniu. Pysarenko z dwoma karnymi minutami za zahaczanie.