AC Milan – Empoli 1:1 (koniec) | Torino – Cagliari 1:1 (koniec) | Genoa – Hellas Verona 5:2 (koniec)
Atalanta – Inter 1:4 (koniec) | Udinese – Lazio 0:1 (koniec) | AS Roma – Parma 0:0 (koniec)
Chievo – Sampdoria 2:1 (koniec) | Cesena – Juventus 2:2 (koniec)
Chievo Verona
2:1 (2:0)
UC Sampdoria
Niedziela 15.02.2015, 18:00 • Marc'Antonio Bentegodi, Verona • Włoska Serie A

Chievo Verona zasłużenie wygrywa z Sampdorią 2:1. W dzisiejszym meczu częściej przy piłce byli zawodnicy drużyny przyjezdnej, ale nie przełożyło się to na sytuację pod bramką Bizzarriego. Gospodarze mieli mało sytuacji, ale dzięki wysokiej skuteczności potrafili zamienić je na bramki. Warto docenić dobrą postawę w drużynie Sampdorii Pawła Wszołka, miejmy nadzieję, że "zagości" on na dłużej w podstawowej jedenastce.

90+4
    "Puściły" nerwy Romagnoliemu, który ostro zaatakował Birse.

90+4
    Żółtą kartkę otrzymuje Botta (Chievo Verona).
    Luis MURIEL - 2:1

90+1
    Gol dla Sampdorii!
    Świetne podanie Eto'o do LUSIA MURIELA, ten końcem buta kieruje piłkę do siatki obok interweniującego Bizzarriego!

82
    Żółtą kartkę otrzymuje Hetemaj (Chievo Verona).

77
    Jednak schodzi z boiska kontuzjowany Frey, za niego wprowadzony zostaje Gamberini.

69
    Zakręcił teraz rywalem Wszołek, dograł przed bramkę Bizzarriego, ale nie trafił "czysto" w piłkę Mesbah i o wielkim szczęściu mogą mówić teraz piłkarze Chievo!

67
    Zmiana w drużynie Chievo Verona: z boiska schodzi Schelotto, na boisku pojawia się Mattiello.

66
    Żółtą kartkę otrzymuje Acquah (UC Sampdoria).

60
    Zmiana w drużynie Chievo Verona: z boiska schodzi Meggiorini, na boisku pojawia się Paloschi.

55
    Żółtą kartkę otrzymuje Mesbah (UC Sampdoria).

46
    Zmiana w drużynie UC Sampdoria: z boiska schodzi Correa, na boisku pojawia się Muriel.

Po pierwszej połowie Chievo prowadzi 2:0. Szybko strzelona bramka przez gospodarzy "ustawiła" trochę mecz. Goście starali się doprowadzić do wyrównania, błąd Wszołka wykorzystał Meggiorini i Sampdoria w drugiej połowie musi zagrać "o niebo" lepiej, aby na stadionie Marc'Antonio zdobyć choćby jeden punkt.
    Kilkanaście minut przerwy i rozpocznie się druga odsłona spotkania, zostańcie z nami!
    Riccardo MEGGIORINI - 2:0

39
    Gol dla Chievo!
    Znakomita kontra Chievo, która zaczęła się po błędzie Wszołka! Na bramkę Viviano popędził ile tchu w płucach RICCARDO MEGGIORINI, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce Sampdorii!
    Mariano IZCO - 1:0

2
    Mocne rozpoczęcie gospodarzy! Zza linii pola karnego gości uderzał MARIANO IZCO, Viviano interweniował tak nieporadnie, że piłka wpadła do siatki! Chievo prowadzi 1:0!