Genoa – Chievo 0:2 (koniec) | Sassuolo – Parma 4:1 (koniec) | Atalanta – Udinese 0:0 (koniec)
Hellas Verona – Napoli 2:0 (koniec) | Inter – Cesena 1:1 (koniec)
US Sassuolo Calcio
4:1 (2:1)
Parma Calcio 1913
Niedziela 15.03.2015, 15:00 • Mapei Stadium, Sassuolo • Włoska Serie A

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (16:50:43)

Koniec spotkania! US Sassuolo Calcio pewnie na własnej murawie pokonuje Parmę FC aż 4:1. Dwie bramki w dzisiejszym spotkaniu zaliczył Sansone.

90+2

90+1
    Dwie dodatkowe minuty doliczone do dzisiejszego meczu.

90
    Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry w dzisiejszym spotkaniu.

88
    Jest jeszcze rzut rożny dla ekipy z Parmy.

87
    Consigli popisuje się kolejną dobrą interwencją. Strzelał Coda.

87
    Odgwizdane przewinienie Floresa. Rzut wolny dla Parmy.

86
    Pierwsza od dłuższej chwili próba strzału w wykonaniu gospodarzy. Zaza trafia jednak obok bramki.

86
    Gospodarze wykupują piłkę daleko na połowę Parmy, przerywając tym samym akcję gości.

84
    Chaotyczna gra Sassuolo. US Calcio nie może teraz spokojnie rozegrać piłki.

82
    Piłka wpada do bramki gospodarzy, ale sędzia gola nie uznaje! Coda na pozycji spalonej!

81
    Przewinienie jednego z zawodników Parmy w ofensywie. Iacobucci wznowi grę.

80
    Rozpoczynamy ostatnie dziesięć minut regulaminowego czasu gry.

79
    Parma ruszyła z szybkim kontratakiem, ale Nocerino znalazł się na pozycji spalonej.

77
    Sassuolo z piłką na połowie Parmy. Gospodarze szukają okazji na zdobycie kolejnej bramki.

75
    Wyraźnie zrezygnowana gra Parmy. Gospodarze robią teraz co chcą na murawie.

73
    Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Floccari wchodzi w miejsce Sansone.

72
    Niespełna dwadzieścia minut do zakończenia regulaminowego czasu gry. Statystyka posiadania piłki: Sassuolo – 60%. Parma – 40%.

70
    Iacobucci popisuje się ładną interwencją po niezłym strzale Taidera.

69
    Druga zmiana w drużynie gospodarzy. Flores za Berardiego.

68
    Zmiana w zespole gospodarzy. Na boisku w miejsce Missiroliego pojawia się Biondini.

68
    Kolejna żółta kartka dla zawodnika Parmy. Tym razem ukarany Galloppa.

67
    Akcja przenosi się teraz pod bramkę Consigliego. Rzut rożny dla Parmy.
    Simone MISSIROLI - 4:1

66
    Gol dla Sassuolo!
    Bramkę zdobył SIMONE MISSIROLI.

GOOOL! Kolejna bramka dla Sassuolo! Sansone podał przed pole karne do SIMONE MISSIROLIEGO, który pewnym strzałem pokonuje golkipera gości. 4:1.

64
    Mamy kolejny w dzisiejszym spotkaniu rzut rożny dla Sassuolo.

63
    Gospodarze ponownie przechodzą do ofensywy. Missiroli strzela tuż obok bramki Mirante.
    Domenico BERARDI - 3:1

61
    Bramkę zdobył DOMENICO BERARDI.

GOOL! DOMENICO BERARDI pewnie wykorzystuje rzut karny i Sassuolo obejmuje po raz pierwszy w dzisiejszym starciu dwubramkowe prowadzenie!

61
    Zmiana w zespole gości. Na boisku pojawia się Iacobucci, który zastępuje Varela. Zmiana przymusowa z powodu czerwonej kartki Mirante.

60
    Mirante faulował we własnym polu karnym i będziemy mieli rzut karny dla gospodarzy! Zawodnik Parmy oczywiście z czerwoną kartką i goście muszą wprowadzić do gry rezerwowego bramkarza!

59
    Gobbi uderza sprzed pola karnego, ale jeden z zawodników US Calcio zablokował ten strzał.

58
    Ostatniej zmiany dokonują goście. Coda wchodzi za Lila.

57
    Będziemy mieli jeszcze rzut rożny dla Sassuolo.

56
    Fantastyczna interwencja Mirante po strzale Zazy! Mogło być już 3:1 dla gospodarzy!

54
    W posiadaniu piłki aktualnie gospodarze. którzy grają krótkimi podaniami na własnej połowie.

52
    Sędzia pokazuje kolejną żółtą kartkę. Tym razem jej zdobywcą został Mauri.

51
    Zamieszanie przed polem karnym US Calcio. Czujną interwencją popisał się jeden z defensorów Sassuolo.

50
    Parma ponownie w posiadaniu piłki. Aktywna gra gości na początku tej połowy.

49
    Ładny strzał Mauriego sprzed pola karnego! Consigli popisuje się dobrą interwencją!

48
    Goście próbowali zaatakować, ale Lila popisał się niecelnym dośrodkowaniem.

46
    Drugą połowę rozpoczynamy od zmiany w zespole gości. Santacroce schodzi z boiska. Jego miejsce zajmuje Cassani.

46
    Druga połowa dzisiejszego starcia rozpoczęta przez Parmę.

46
    Gospodarze na półmetku spotkania bliżej zwycięstwa

Druga połowa rozpocznie się ok. 16:03.

Sędzia nie przedłużył tej pierwszej połowy. Po 45. minutach niezłej gry na stadionie w Sassuolo gospodarze prowadzą z Parmą 2:1 dzięki dwóm trafieniom Sansone.

45+1

45
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry pierwszej połowy dzisiejszego spotkania.

44
    Berardi wbiegł do pola karnego Parmy, minął defensorów gości, ale oddał zupełnie nieudany strzał.

43
    Nocerino faulowany przez jednego z zawodników Sassuolo. Rzut wolny dla gości.

41
    Goście spokojnie rozgrywają piłkę na własnej części boiska.

40
    Dobrze rozkręcała się akcja gości, ale Lila znalazł się na pozycji spalonej. Przerwa w grze.

38
    Berardi ukarany żółtą kartką przez sędziego.
    Nicola SANSONE - 2:1

37
    Bramkę zdobył NICOLA SANSONE.

GOOOL! Gospodarze ponownie na prowadzeniu! NICOLA SANSONE popisuje się kapitalnym, czystym uderzeniem sprzed pola karnego i ponownie wyprowadza US Calcio na prowadzenie! Druga bramka tego zawodnika w dzisiejszym spotkaniu! 2:1 dla Sassuolo.

35
    Gospodarze ponownie z piłką tuż przed polem karnym bramki Mirante.

33
    Niecelne dośrodkowanie Longhiego do pola karnego gości. Piłka przejęta przez zawodników Parmy.

32
    Berardi popełnił przewinienie w ofensywie. Sędziowie przerywają grę.

31
    Gra cały czas toczy się w okolicach pola karnego bramki Mirante.

30
    Pół godziny gry za nami. Statystyka strzałów na bramkę: Sassuolo – 1. Parma – 1.

29
    Berardi uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale trafił wprost w mur ustawiony przez zawodników Parmy.

28
    Santacroce z żółtą kartką. Gospodarze będą wykonywali rzut wolny sprzed pola karnego.
    Andi LILA - 1:1

26
    Gol dla Parmy!
    Bramkę zdobył ANDI LILA.

GOOOL! Remis! To się nazywa odpowiedź! Gospodarze cieszyli się z prowadzenia przez niespełna dwie minuty! ANDI LILA mocno uderzył sprzed pola karnego, piłka odbiła się po drodze od jednego z defensorów Sassuolo i wpadła do bramki Consigliego! 1:1!

25
    Teraz do ofensywy ruszają goście. Parma chce jak najszybciej odpowiedzieć na bramkę gospodarzy.
    Nicola SANSONE - 1:0

24

GOOOOL! Mamy otwarcie wyniku spotkania! NICOLA SANSONE wykorzystuje świetne podanie od Taidera i otwiera wynik dzisiejszego spotkania! 1:0 dla Sassuolo!

23
    Pierwsza żółta kartka dla zawodnika Parmy. Przez arbitra został ukarany Gobbi.

22
    Ponownie gra przeniosła się do środkowej części boiska. Aktualnie w posiadaniu piłki gospodarze.

20
    Niemal dwadzieścia minut gry w dzisiejszym spotkaniu za nami. Statystyka posiadania piłki po tym okresie – Sassuolo – 62%. Parma – 38%.

18
    Sędzia dopatrzył się faulu w wykonaniu Lilego. Krótka przerwa w grze.

17
    Gobbi mocno uderzał, ale w ostatniej chwili jego strzał zablokował Gazzolla.

15
    Jak na razie bardzo mozolnie rozkręca nam się ten mecz. Żadna z drużyn na dobrą sprawę nie zmusiła jeszcze bramkarza do interwencji.

13
    Z indywidualnym atakiem próbował ruszyć teraz Mendes, ale został on skutecznie zatrzymany przez defensywę Sassuolo.

12
    Pierwsza, lepsza próba oddania strzału przez gospodarzy. Sprzed pola karnego minimalnie pomylił się Missiroli.

10
    Lucarelli popisał się fatalnym podaniem do Galloppy i piłka została przejęta ponownie przez gospodarzy.

9
    Przewinienie Mauriego w ofensywie. Mamy kolejną przerwę w grze.

8
    Sassuolo ruszyło z szybką akcją na połowę przeciwnika, ale teraz wycofało grę na własną część boiska.

8

6
    Mauri uderzał bezpośrednio z rzutu wolnego, ale nie trafił w światło bramki Consigliego. Golkiper Sassuolo wznowi grę.

5
    Acerbi otrzymuje pierwszą żółtą kartkę w dzisiejszym spotkaniu. Goście będą mieli teraz świetną okazję na zdobycie bramki z rzutu wolnego.

4
    Acerbi próbował uderzać z dystansu, ale piłka wyraźnie minęła się z celem.

3
    Przewinienie Nocerino w środkowej części boiska. Gospodarze odzyskują posiadanie piłki.

2
    Dalekie dośrodkowanie Zazy wylądowało wprost w rękach golkipera drużyny przyjezdnej.

1
    Zaczynamy! W posiadaniu piłki gospodarze.

1

Zawodnicy pojawiają się na murawie!

Początek spotkania za ok. 15 minut.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Vrsaljko, Acerbi, Peluso, Longhi – Taïder, Magnanelli (C), Missiroli – Berardi, Zaza, Sansone

Rezerwowi: Polito, Pomini – Bianco, Biondini, Brighi, Donis, Floccari, Floro Flores, Gazzola, Chibsah, Lazarević

Parma FC: Mirante – Santacroce, Mendes, Lucarelli (C), Gobbi – Varela, Mauri, Galloppa, Lila – Nocerino – Belfodil

Rezerwowi: Bajza, Iacobucci – Cassani, Costa, Coda, Feddal, Ghezzal, Lodi, Jorquera, Palladino, Mariga, Prestia

Sędziowie: A. Cervellera – G. Schenone, G. Colella.

Na relację z tego starcia zapraszamy na lajfy.com!
    Kibice w Sassuolo gotowi na dzisiejsze spotkanie

Dzisiejszy mecz będzie doskonałą okazją dla Sassuolo na przełamanie i zdobycie trzech punktów. Każdy inny wynik niż zwycięstwo będzie traktowany jako porażka.

Sassuolo notuje ostatnio serię porażek – są to już cztery mecze przegrane z rzędu. W ostatniej kolejce US Calcio przegrało na wyjeździe z Juventusem 0:1. Parma w ostatniej kolejce zremisowała z Atalantą 0:0.

Parma zaś to aktualnie ostatnia drużyna Serie A. Po 26. spotkaniach piłkarze z Parmy mają zaledwie 9 punktów i powoli żegnają się z najwyższą klasą rozgrywkową we Włoszech.

Sassuolo to aktualnie trzynasta drużyna ligi włoskiej. US Calcio po 26. rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie 29 punktów.

W niedzielne popołudnie rozegrana zostanie kolejna seria spotkań 27. kolejki Serie A, jednym z nich będzie starcie Sassuolo z Parmą.

27. kolejka włoskiej Serie A, spotkanie pomiędzy US Sassuolo Calcio i Parma FC.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.