1:2 (0:0)
Polska U-20
Piątek 27.03.2015, 14:00 • Jena, Niemcy • Reprezentacja Polski

Dziękujemy za uwagę, to tyle na dziś. (15:54:53)

Biało-czerwoni mają trzynaście punktów po sześciu meczach i przewagę siedmiu "oczek" nad drugimi w tabeli Włochami.

W meczu rozgrywanym w Jenie w ramach Turnieju Czterech Narodów Polska wygrała z Niemcami 2-1 i dzięki temu zapewniła sobie zwycięstwo w całym turnieju.

90+5

90+4
    Została minuta. Rozpaczliwe i desperackie wręcz ataki gospodarzy.

90+3
    Zmiana w drużynie Polska U-20: z boiska schodzi Zieliński, na boisku pojawia się Dźwigała.

90+2
    Piłka teraz w rękach Podleśnego, który odważnie wyszedł na przedpole.

90+1
    Rzut rożny dla Niemców. Dośrodkowanie Stendery, ale wybijają piłkę Polacy.

90+1
    Sędzia doliczył cztery minuty.

90
    I jeszcze jeden rzut wolny z bocznego sektora boiska.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta meczu. Biało-czerwoni już nawet nie startują do kontrataków, tylko się bronią.

89
    Było blisko... Stendera strzelił niecały metr obok słupka.

89
    Ustawia mur Podleśny. Jedna z ostatnich szans dla Niemców na doprowadzenie do remisu.

88
    Rzut wolny dla gospodarzy kilka metrów przed naszym polem karnym po faulu Kędziory.

88
    Trzy minuty do końca i w ataku Niemcy. Polacy bronią się całym zespołem na własnej połowie.

87
    Zmiana w drużynie Niemcy U-20: z boiska schodzi Dittgen, na boisku pojawia się Trümner.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Stępiński (Polska U-20).

85
    Bardzo wysoko ustawiona linia obronna Niemców. Gospodarze stawiają wszystko na jedną kartkę.

84
    Faulowany był Dawidowicz. Cenne sekundy dla Polski.

Tomasz

Gole: 77. Stendera (kar.) – 69. Stępiński, 74. Zieliński

Kartki:   87. Stępiński (P20)

Niemcy U-20: Schwäbe – Pachonik (46 Bauer), Akpoguma (C), Kempf, Wittek – Dittgen, Stark (70 Prömel), Weigl, Stendera, Kleindienst – Stolze (46 Brandt)

Zmiany: Mesenhöler – Bauer, Seguin, Sprenger, Prömel, Trümner, Steinmann, Brandenburger, Brandt

Polska U-20: Podleśny – Kędziora (C), Dawidowicz, Łasicki, Matynia – Formella (62 Lukowicz), Uryga, Murawski, Zieliński (90+3 Dźwigała), Kobylański (75 Wroński) – Stępiński

Zmiany: Rudnicki – Mazek, Flis, Wroński, Rudol, Dźwigała, Lukowicz, Klemenz, Helik

Sędziowie: Dino Tomassi (Włochy) – Tim Skorczyk, Eugen Ostrin – Felix-Benjamin Schwermer