Kazachstan – Islandia 0:3 (koniec) | Izrael – Walia. 0:3 (koniec) | Azerbejdżan – Malta 2:0 (koniec)
Chorwacja – Norwegia 5:1 (koniec) | Czechy – Lotwa 1:1 (koniec) | Andora – Bośnia i Herc. 0:3 (koniec)
Belgia – Cypr 5:0 (koniec) | Bułgaria – Włochy 2:2 (koniec) | Holandia – Turcja 1:1 (koniec)
Bułgaria
2:2 (2:1)
Włochy
Sobota 28.03.2015, 20:45 • Natsionalen Stadion Vasil Levski, Sofia • Eliminacje Mistrzostw Europy

89
    Posypały się kartki w końcówce. Tym razem żółtą kartką ukarany Darmian.

88
    Soriano ukarany żółtą kartką za przerwanie wyprowadzenia kontrataku przez gospodarzy.

82
    Immobile szukał rzutu karnego, ale sędzia nie dał się nabrać na teatralny upadek Włocha i dodatkowo został ukarany żółtą kartką.

55
    Sędzia po raz pierwszy w tym meczu sięga po żółtą kartkę. Ukarany został Dyakov za przerwanie kontrataku rywali