Wisła Pu. – ROW Rybnik 4:2 (koniec) | Puszcza – Raków 0:2 (koniec) | Limanovia – Stal M. 0:1 (koniec)
MKS Kluczbork – Siarka T. 1:1 (koniec) | Górnik W. – Stal S. W. 1:3 (koniec) | Kotwica – Rozwój 1:2 (koniec)
Wisła Puławy
4:2 (3:0)
ROW 1964 Rybnik
Sobota 11.04.2015, 15:00 • Stadion MOSiR, Puławy • 2. Liga

Wisła Puławy wygrywa z Energetykiem ROW Rybnik 4:2. Dziękujemy za wspólne emocje! (16:53:14)

90+4

90+3
    Gol dla Energetyka!

Po raz drugi, ładnym uderzeniem popisuje się MARIUSZ MUSZALIK!

90+3
    Teraz rzut wolny dla gości w dość niebezpiecznej odległości.

90+3
    Energetyk bił aż trzy rzuty rożne, ale bez powodzenia.

90+2
    Teraz rzut rożny dla gości.

90
    Energetyk próbuje jeszcze zagrozić bramce Wisły w końcówce meczu, zobaczymy, czy uda się zdobyć drugiego gola.

88
    Strzał Glikiewicza pewnie zatrzymany przez Penkowca.

85
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Musiolik, na boisku pojawia się Spratek.

84

Gol stadiony świata! MARIUSZ MUSZALIK zrywa pajęczynkę w bramce Penkowca! Gol honorowy dla gości z Rybnika!

83
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Szczotka, na boisku pojawia się Dobrowolski.

81
    Żółtą kartkę otrzymuje Muszalik (Energetyk ROW Rybnik).

77
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi K. Nowak, na boisku pojawia się Martuś.

76
    Wprowadzony pięć minut temu Glikiewicz ląduje w notesie sędziowskim za faul.

75
    Zdaje się, że szykowana jest trzecia zmiana w ekipie gospodarzy.

75
    Kwadrans do końca meczu. Energetyk nie ma pomysłu, by sforsować defensywę Wisły. Wisła też nieco "siadła" w ostatnich minutach.

72
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Machalski, na boisku pojawia się Litwiniuk.

71
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi G. Nowak, na boisku pojawia się Glikiewicz.

70
    Walka w środku pola, dużo niedokładności i przewinień. Losy meczu, choć do końca 20 minut, wydają się przesądzone.

65
    W ostatnich minutach niewiele ciekawego dzieje się na boisku.

62
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Charzewski, na boisku pojawia się Sedlewski.

60
    Godzina gry za nami. Nadal groźniej atakują gospodarze.

58
    Niecelne uderzenie z dystansu Gabriela Nowaka.

56
    Zatrzymany atak Energetyka i z kontratakiem ruszyli gospodarze, ale odważną interwencją popisał się Rybicki.

52
    W groźnej sytuacji skutecznie interweniuje Krotofil.

51
    Energetyk nie potrafi odpowiedzieć na bramki Wisły Puławy. Póki co bez groźnej sytuacji pod bramką Penkowca w drugiej odsłonie meczu.

47
    Gol dla Wisły Puławy!

KONRAD SZCZOTKA pewnie wychodzi jeden na jeden z Rybkickim i trafia do siatki! Pogrom w Puławach!

46
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Dudziński, na boisku pojawia się Mandrysz.

46

Za chwilę początek drugiej połowy.

Po pierwszej połowie Wisła prowadzi z Energetykiem 3:0. Zapraszamy za kwadrans.

45+1

43

Aktywnie w ostatnich minutach na bramkę Energetyka nacierał KONRAD NOWAK i w końcu sztuka zdobycia bramki się powiodła! Nowak wykorzystuje sytuację jeden na jeden! 3:0 i poważna rozmowa w szatni czeka graczy gości.

40
    To powinno być 3:0! Charzewski mimo dość ostrego kąta oddał niezły strzał i Rybkiego uratował słupek!

35
    10 minut gry do końca pierwszej połowy. Inicjatywa po stronie gospodarzy.

34
    Ależ teraz szansa dla Energetyka na gola kontaktowego! Szczęścia próbował Siwek i zabrakło, na prawdę niewiele – piłkę niemalże z linii bramkowej wyekspediował Fedoriv!

33
    Wisła szuka trzeciego gola, ale uderzenie zdaje się Niezgody dalekie od ideału.

32
    Dużo walki w środkowej strefie.

30
    Za wysokie dośrodkowanie na Gojnego i Dudzińskiego. Nieudana odpowiedź gości.

27

RAFAŁ LISIECKI trafia do siatki uderzeniem z dystansu! Piłka, nim przekroczyła linię bramkową, odbiła się jeszcze od słupka!

26
    Dobra interwencja defensorów Energetyka we własnym polu karnym.

25
    Widoczny na początku tego meczu Nowak. Kolejny raz walczył bark w bark i wywalczył rzut rożny.

24
    Żółtą kartkę otrzymuje Jary (Energetyk ROW Rybnik).

23
    Dwie dobre interwencje na przedpolu Rybickiego. Zdaje się, że golkiper gości próbuje rehabilitować się za błąd przy straconej bramce.

18
    Rzut rożny dla gości.

17
    Próba prostopadłego uruchomienia Nowaka, jednak w górze chorągiewka sędziego asystenta.

15

Kiks Rybickiego, który wypluwa futbolówkę przed siebie i na raty, do bramki trafia JAROSŁAW NIEZGODA!

12
    Niecelnie główkował Budzyński. Rybicki wznowi grę sprzed własnej bramki.

11
    Zablokowany Edwards i gospodarze poszukają szczęścia z rzutu rożnego.

10
    10 minut gry za nami. Jak na razie, gracze obu ekip nie uraczyli nas dogodnymi sytuacjami podbramkowymi.

7
    Nic nie wynika z tego stałego fragmentu gry.

7
    Indywidualna próba jednego z graczy Wisły Puławy i po agresywnej interwencji Muszalika będzie korner.

5
    Pierwsze minuty nerwowe w szeregach obu ekip.

4
    Teraz z kolei przewinienie gości i z rzutu wolnego, bezskutecznie szczęścia próbował Maciej Machalski.

2
    Dobra interwencja na przedpolu Penkowca.

2
    Goście szybko próbowali przedrzeć się pod pole karne Wisły i wywalczyli rzut wolny.

1
    Od środka grę rozpoczęli gospodarze, którzy ubrani dziś w czerwone komplety strojów.

1

Piłkarze pojawiają się na murawie.

Ładna dziś pogoda do gry w Puławach. Liczymy, że czeka nas równie ładne widowisko na boisku.

Wisła Puławy: Penkowec – Lisiecki, Fedoriv, Budzyński, Edwards, Charzewski, Maksymiuk, Szczotka, Niezgoda, Machalski, K. Nowak.
    Rezerwowi: Leszczyński, Sedlewski, Furga, Dobrowolski, Litwiniuk, Martuś, Pożak.

Energetyk ROW Rybnik: Rybicki – Bedronka, G. Nowak, Krotofil, Muszalik, Siwek, Musiolik, Jary, Wolniewicz, Gojny, Dudziński.
    Rezerwowi: Kajzer, Bodzioch, Popiela, Mandrysz, Spratek, Glikiewicz, Janik..

Wisła Puławy podejmie Energetyk ROW Rybnik. Zapraszamy do portalu Lajfy.com na relacje live.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 15:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Piotr

Gole: 15. Niezgoda, 27. Lisiecki, 43. Nowak, 47. Szczotka – 84. Muszalik, 90+3. Muszalik

Kartki:   24. Jary (ROW), 76. Glikiewicz (ROW), 81. Muszalik (ROW)

Wisła Puławy: Penkowec – Lisiecki, Fedoriv, Budzyński, Edwards, Charzewski (62' Sedlewski), Maksymiuk, Szczotka (83' Dobrowolski), Niezgoda, Machalski (72' Litwiniuk), K. Nowak (77' Martuś).
    Zmiany: Leszczyński, Sedlewski, Furga, Dobrowolski, Litwiniuk, Martuś, Pożak.

ROW 1964 Rybnik: Rybicki – Bedronka, G. Nowak (71' Glikiewicz), Krotofil, Muszalik, Siwek, Musiolik (85' Spratek), Jary, Wolniewicz, Gojny, Dudziński (46' Mandrysz)
    Zmiany: Kajzer, Bodzioch, Popiela, Mandrysz, Spratek, Glikiewicz, Janik.