Wisła Pu. – ROW Rybnik 4:2 (koniec) | Puszcza – Raków 0:2 (koniec) | Limanovia – Stal M. 0:1 (koniec)
MKS Kluczbork – Siarka T. 1:1 (koniec) | Górnik W. – Stal S. W. 1:3 (koniec) | Kotwica – Rozwój 1:2 (koniec)
Wisła Puławy
4:2 (3:0)
ROW 1964 Rybnik
Sobota 11.04.2015, 15:00 • Stadion MOSiR, Puławy • 2. Liga

Witamy. Mecz rozpocznie się o 15:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Wisła Puławy podejmie Energetyk ROW Rybnik. Zapraszamy do portalu Lajfy.com na relacje live.

Wisła Puławy: Penkowec – Lisiecki, Fedoriv, Budzyński, Edwards, Charzewski, Maksymiuk, Szczotka, Niezgoda, Machalski, K. Nowak.
    Rezerwowi: Leszczyński, Sedlewski, Furga, Dobrowolski, Litwiniuk, Martuś, Pożak.

Energetyk ROW Rybnik: Rybicki – Bedronka, G. Nowak, Krotofil, Muszalik, Siwek, Musiolik, Jary, Wolniewicz, Gojny, Dudziński.
    Rezerwowi: Kajzer, Bodzioch, Popiela, Mandrysz, Spratek, Glikiewicz, Janik..

Ładna dziś pogoda do gry w Puławach. Liczymy, że czeka nas równie ładne widowisko na boisku.

Piłkarze pojawiają się na murawie.

1

1
    Od środka grę rozpoczęli gospodarze, którzy ubrani dziś w czerwone komplety strojów.

2
    Goście szybko próbowali przedrzeć się pod pole karne Wisły i wywalczyli rzut wolny.

2
    Dobra interwencja na przedpolu Penkowca.

4
    Teraz z kolei przewinienie gości i z rzutu wolnego, bezskutecznie szczęścia próbował Maciej Machalski.

5
    Pierwsze minuty nerwowe w szeregach obu ekip.

7
    Indywidualna próba jednego z graczy Wisły Puławy i po agresywnej interwencji Muszalika będzie korner.

7
    Nic nie wynika z tego stałego fragmentu gry.

10
    10 minut gry za nami. Jak na razie, gracze obu ekip nie uraczyli nas dogodnymi sytuacjami podbramkowymi.

11
    Zablokowany Edwards i gospodarze poszukają szczęścia z rzutu rożnego.

12
    Niecelnie główkował Budzyński. Rybicki wznowi grę sprzed własnej bramki.

15
    Gol dla Wisły Puławy!

Kiks Rybickiego, który wypluwa futbolówkę przed siebie i na raty, do bramki trafia JAROSŁAW NIEZGODA!

17
    Próba prostopadłego uruchomienia Nowaka, jednak w górze chorągiewka sędziego asystenta.

18
    Rzut rożny dla gości.

23
    Dwie dobre interwencje na przedpolu Rybickiego. Zdaje się, że golkiper gości próbuje rehabilitować się za błąd przy straconej bramce.

24
    Żółtą kartkę otrzymuje Jary (Energetyk ROW Rybnik).

25
    Widoczny na początku tego meczu Nowak. Kolejny raz walczył bark w bark i wywalczył rzut rożny.

26
    Dobra interwencja defensorów Energetyka we własnym polu karnym.

27

RAFAŁ LISIECKI trafia do siatki uderzeniem z dystansu! Piłka, nim przekroczyła linię bramkową, odbiła się jeszcze od słupka!

30
    Za wysokie dośrodkowanie na Gojnego i Dudzińskiego. Nieudana odpowiedź gości.

32
    Dużo walki w środkowej strefie.

33
    Wisła szuka trzeciego gola, ale uderzenie zdaje się Niezgody dalekie od ideału.

34
    Ależ teraz szansa dla Energetyka na gola kontaktowego! Szczęścia próbował Siwek i zabrakło, na prawdę niewiele – piłkę niemalże z linii bramkowej wyekspediował Fedoriv!

35
    10 minut gry do końca pierwszej połowy. Inicjatywa po stronie gospodarzy.

40
    To powinno być 3:0! Charzewski mimo dość ostrego kąta oddał niezły strzał i Rybkiego uratował słupek!

43

Aktywnie w ostatnich minutach na bramkę Energetyka nacierał KONRAD NOWAK i w końcu sztuka zdobycia bramki się powiodła! Nowak wykorzystuje sytuację jeden na jeden! 3:0 i poważna rozmowa w szatni czeka graczy gości.

45+1

Po pierwszej połowie Wisła prowadzi z Energetykiem 3:0. Zapraszamy za kwadrans.

Za chwilę początek drugiej połowy.

46

46
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Dudziński, na boisku pojawia się Mandrysz.

47

KONRAD SZCZOTKA pewnie wychodzi jeden na jeden z Rybkickim i trafia do siatki! Pogrom w Puławach!

51
    Energetyk nie potrafi odpowiedzieć na bramki Wisły Puławy. Póki co bez groźnej sytuacji pod bramką Penkowca w drugiej odsłonie meczu.

52
    W groźnej sytuacji skutecznie interweniuje Krotofil.

56
    Zatrzymany atak Energetyka i z kontratakiem ruszyli gospodarze, ale odważną interwencją popisał się Rybicki.

58
    Niecelne uderzenie z dystansu Gabriela Nowaka.

60
    Godzina gry za nami. Nadal groźniej atakują gospodarze.

62
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Charzewski, na boisku pojawia się Sedlewski.

65
    W ostatnich minutach niewiele ciekawego dzieje się na boisku.

70
    Walka w środku pola, dużo niedokładności i przewinień. Losy meczu, choć do końca 20 minut, wydają się przesądzone.

71
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi G. Nowak, na boisku pojawia się Glikiewicz.

72
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Machalski, na boisku pojawia się Litwiniuk.

75
    Kwadrans do końca meczu. Energetyk nie ma pomysłu, by sforsować defensywę Wisły. Wisła też nieco "siadła" w ostatnich minutach.

75
    Zdaje się, że szykowana jest trzecia zmiana w ekipie gospodarzy.

76
    Wprowadzony pięć minut temu Glikiewicz ląduje w notesie sędziowskim za faul.

77
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi K. Nowak, na boisku pojawia się Martuś.

81
    Żółtą kartkę otrzymuje Muszalik (Energetyk ROW Rybnik).

83
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Szczotka, na boisku pojawia się Dobrowolski.

84
    Gol dla Energetyka!

Gol stadiony świata! MARIUSZ MUSZALIK zrywa pajęczynkę w bramce Penkowca! Gol honorowy dla gości z Rybnika!

85
    Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Musiolik, na boisku pojawia się Spratek.

88
    Strzał Glikiewicza pewnie zatrzymany przez Penkowca.

90
    Energetyk próbuje jeszcze zagrozić bramce Wisły w końcówce meczu, zobaczymy, czy uda się zdobyć drugiego gola.

90+2
    Teraz rzut rożny dla gości.

90+3
    Energetyk bił aż trzy rzuty rożne, ale bez powodzenia.

90+3
    Teraz rzut wolny dla gości w dość niebezpiecznej odległości.

90+3

Po raz drugi, ładnym uderzeniem popisuje się MARIUSZ MUSZALIK!

90+4

Wisła Puławy wygrywa z Energetykiem ROW Rybnik 4:2. Dziękujemy za wspólne emocje! (16:53:14)

Piotr

Gole: 15. Niezgoda, 27. Lisiecki, 43. Nowak, 47. Szczotka – 84. Muszalik, 90+3. Muszalik

Kartki:   24. Jary (ROW), 76. Glikiewicz (ROW), 81. Muszalik (ROW)

Wisła Puławy: Penkowec – Lisiecki, Fedoriv, Budzyński, Edwards, Charzewski (62' Sedlewski), Maksymiuk, Szczotka (83' Dobrowolski), Niezgoda, Machalski (72' Litwiniuk), K. Nowak (77' Martuś).
    Zmiany: Leszczyński, Sedlewski, Furga, Dobrowolski, Litwiniuk, Martuś, Pożak.

ROW 1964 Rybnik: Rybicki – Bedronka, G. Nowak (71' Glikiewicz), Krotofil, Muszalik, Siwek, Musiolik (85' Spratek), Jary, Wolniewicz, Gojny, Dudziński (46' Mandrysz)
    Zmiany: Kajzer, Bodzioch, Popiela, Mandrysz, Spratek, Glikiewicz, Janik.