Inverness Caledonian – Celtic 1:1 (koniec) | Dundee Utd. – H. Academical 1:0 (koniec)
Dundee United F.C.
1:0 (0:0)
Hamilton Academical FC
Sobota 11.04.2015, 16:00Szkocka Premier League

To już wszystko na dziś. Dziękujemy i zapraszamy na pozostałe relacje. Do zobaczenia! (19:43:44)
    Ogromne brawa należą się Radosławowi Cierzniakowi. Polak kapitalnie spisał się w bramce gospodarzy.

Dundee United przerywa fatalną serię przegranych spotkań i w końcu wygrywa! Skromne zwycięstwo nad Hamilton Academical FC daje drużynie z Tannadice Park trzy punkty.

90+3

90+1
    Crawford próbuje jeszcze wyłuskać remis w tym spotkaniu. Piłka nie trafia do bramki. Co raz bliżej wygranej jest ekipa gospodarzy!

89
    Obie ekipy są już niezwykle zmęczone tym pojedynkiem. Druga połowa potrwa o 3 minuty dłużej.

86
    Próbuje Çiftçi, lecz nie ma gola. Dundee United co raz bliżej zwycięstwa.

85
    Do porządku przyprowadzony zostaje Telfer, który przekroczył swoje uprawnienia. Żółta kartka dla piłkarza gospodarzy.
    Frekwencja na Tannadice Park nie zachwyca. Nieco ponad 5 tysięcy kibiców na trybunach.

84
    Do końca drugiej części tej rywalizacji pozostało 6 minut. Plac gry opuszcza zdobywca bramki, Chris Erskine. Na murawę wbiega Muirhead.

83
    Najpierw corner dla gości, który nie przynosi skutku dzięki reakcji Erskine'a. Parędziesiąt sekund później Lyon uderza w stronę siatki Dundee Utd., lecz piłka szeroko mija słupek gospodarzy.

81
    Ostatnia zmiana w ekipie trenera Canninga. MacKinnon kończy udział w meczu. Szkota zastąpi jego rodak, Brophy.

78
    Crawford egzekutorem rzutu wolnego. Futbolówka nie trafia w światło bramki. Mogło być naprawdę niebezpiecznie!

77
    Arbiter Dallas reaguje jednoznacznie. Żółta kartka dla 19-letniego Szkota. Jest to pierwsze upomnienie w postaci kartonika dla gospodarzy w dzisiejszym meczu.

76
    Gorąco pod polem karnym Radosława Cierzniaka. John Souttar, który pokazał się w tym spotkaniu z bardzo dobrej strony, zagrywa ręką blisko pola karnego.

74
    Bramka gospodarzy nie pozostaje bez reakcji gości. Longridge opuszcza boisko. Zastąpi go Redmond.

72
    Końcówka naprawdę należy do Dundee United. Kapitalna forma Radosława Cierzniaka i gol Erskine'a. Czy taka kombinacja przyniesie gospodarzom zwycięstwo i przerwie ich fatalną serię porażek?

70
    Gol dla Dundee United!
    Wydawałoby się, że to Hamilton jest bliżej zdobycia gola, a tymczasem mamy niespodziankę! CHRIS ERSKINE posyła lewą nogą piłkę w stronę siatki. Futbolówka leci zza pola karnego i trafia do siatki w prawym dolnym rogu!

68
    Myli się Imrie z prawego skrzydła. Do końca spotkania 22 minuty, a emocji co raz więcej!